GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιό 21-07-2010, 21:34
xarin Ο/Η xarin βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 21
Προεπιλογή Απάντηση: Θέλω γνώμες για αντικατάσταση - Από HONDA σε GS

Δηλ. το δίλλημα που απασχολει χρόνια τους υποψήφιους αγοραστές ΗONDA/BMW αν έχω καταλάβει σωστα, ειναι αξιοπιστίαΗonda vs Τέλεια οδηγική συμπεριφορά-ΑπόλαυσηBMW. Η απορία μου ειναι η εξής: Στο εξωτερικό κυκλοφορουν 90/10 ΒΜW/ΙΑΠΩΝΙΚΑ. Αν όντως το πρόβλημα αξιοπιστιας ήτο μεγάλο, χαζοί ειναι οι συνμοτοσυκλετιστες εξω να επέλεγαν ΤΟΣΟ πολυ BMW ή απλά έχουν χρήμα και άπλετο χρόνο για να ασχολούνται με τα μηχανάκια τους? Και το αξιοπεριέργο είναι (αναφέρθηκε και στο παρον νημα) οτι απο HONDA/γιαπωνεζο παει κοσμος σε BMW αν ειναι τόσο αναξιόπιστη, γιατι από BMW δε παει σχεδον κανεις σε HONDA/γιαπωνέζο?

Last edited by xarin; 21-07-2010 at 21:36. Λόγος: διορθωση
Reply With Quote
  #72  
Παλιό 21-07-2010, 22:17
gemara Ο/Η gemara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Γλυφάδα
Μoto: [Piaggio Vespa P150X] [R26 '56] [R51/3 '54] [R60/2 '66] [R69S '61] [R1200GS]
Μηνύματα: 5,006
Προεπιλογή Απάντηση: Θέλω γνώμες για αντικατάσταση - Από HONDA σε GS

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από xarin Εμφάνιση μηνυμάτων
Δηλ. το δίλλημα που απασχολει χρόνια τους υποψήφιους αγοραστές ΗONDA/BMW αν έχω καταλάβει σωστα, ειναι αξιοπιστίαΗonda vs Τέλεια οδηγική συμπεριφορά-ΑπόλαυσηBMW. Η απορία μου ειναι η εξής: Στο εξωτερικό κυκλοφορουν 90/10 ΒΜW/ΙΑΠΩΝΙΚΑ. Αν όντως το πρόβλημα αξιοπιστιας ήτο μεγάλο, χαζοί ειναι οι συνμοτοσυκλετιστες εξω να επέλεγαν ΤΟΣΟ πολυ BMW ή απλά έχουν χρήμα και άπλετο χρόνο για να ασχολούνται με τα μηχανάκια τους? Και το αξιοπεριέργο είναι (αναφέρθηκε και στο παρον νημα) οτι απο HONDA/γιαπωνεζο παει κοσμος σε BMW αν ειναι τόσο αναξιόπιστη, γιατι από BMW δε παει σχεδον κανεις σε HONDA/γιαπωνέζο?
Φίλε μου, για να σπας την πλάκα σου και συ μαζί μας και να μην αναρωτιέσαι τι σου λέμε, μέσα σε αυτό το φόρουμ είναι κάμποσες εκατοντάδες ενεργά μέλη με μηχανές BMW που τις υποστηρίζουν, τις καταφχαριστιούνται και "πίνουν νερό στο όνομά τους" και μόνο ένας που τις βρίσκει ελαττωματικές κατά κανόνα. Κατά σύμπτωση δε, έχει και μηχανή HONDA!

Ε,
Reply With Quote
  #73  
Παλιό 21-07-2010, 23:09
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Θέλω γνώμες για αντικατάσταση - Από HONDA σε GS

Εσυ θες πολλες απαντησεις!!!!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από xarin Εμφάνιση μηνυμάτων
Δηλ. το δίλλημα που απασχολει χρόνια τους υποψήφιους αγοραστές ΗONDA/BMW αν έχω καταλάβει σωστα, ειναι αξιοπιστίαΗonda vs Τέλεια οδηγική συμπεριφορά-ΑπόλαυσηBMW.
Σωστα τα λες!!! Μονον που τελεια οδηγικη συμπεριφορα ειναι καπως....... ουτοπικο οπως και η απολαυση!! Και τα δυο εκλαμβανονται διαφορετικα απο τον καθεναν μας!! Για μενα π.χ. απολαυση δεν ειναι να ειμαι συνεχως με μια ερωτηση στο κεφαλι μου του πότε και του τοπου που θα με ''αφησει'' το ταδε μηχανημα!!! και οταν διαβαζεις αυτα που γραφουν οι ιδιοκτητες του μηχανηματος που θελεις εεεεε, οσο ναναι την εχεις την μυγα!!!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από xarin Εμφάνιση μηνυμάτων
Η απορία μου ειναι η εξής: Στο εξωτερικό κυκλοφορουν 90/10 ΒΜW/ΙΑΠΩΝΙΚΑ. Αν όντως το πρόβλημα αξιοπιστιας ήτο μεγάλο, χαζοί ειναι οι συνμοτοσυκλετιστες εξω να επέλεγαν ΤΟΣΟ πολυ BMW ή απλά έχουν χρήμα και άπλετο χρόνο για να ασχολούνται με τα μηχανάκια τους?
οι ευρωπαιοι ειναι τοπικιστες και πολυ καλα κανουν!!!! Στην ιταλια τα 8 στα 10 οχηματα ειναι Ιταλικα και στην Γερμανια.....Γερμανικα!!! Στην δε Γαλλια Πεζο και σιτροεν μονοπωλουν τα παντα!!! θα ηταν μεχρι και ηλιθιο, απο μερους τους, να ηταν διαφορετικα τα πραγματα!!!!!
Στην Αγγλια ομως που δεν παραγουν BMW ο Kevin ASH, αγωνιζομενος και συντακτης του Motor Cycle News εκανε θεμα την ''χαμενη αξιοπιστια'' της BMW και συγκεκριμενα της GS, με την εκει αντιπροσωπεια της BMW, τις απαντησεις τις οποιας δημοσιευσε στο περιοδικο και οι οποιες τον αφησαν αναυδο με την κινυκοτητα τους!!! Μπορεις να το βρεις σε αυτο το φορουμ κανοντας αναζητηση με το ονομα του!!!


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από xarin Εμφάνιση μηνυμάτων
Και το αξιοπεριέργο είναι (αναφέρθηκε και στο παρον νημα) οτι απο HONDA/γιαπωνεζο παει κοσμος σε BMW αν ειναι τόσο αναξιόπιστη, γιατι από BMW δε παει σχεδον κανεις σε HONDA/γιαπωνέζο?
Διοτι κανεις δεν ''ριχνει΄τα μουτρα του'' να παει σε κατι που κατα την γνωμη του ειναι υποδυεστερο!!!!! Αν ησουν πλουσιος και κυκλοφορουσες με Mercedes 500SL, Cayenne κ.λ.π. μια ζωη ¨η πηγες εκει απο Πεζό γιατι σου εκατσε το Τζοκερ, αποκτωντας αλλη ''αιγλη'' ποσο ευκολο θα σου ηταν να πας σε Nissan 360Z? Να μην πω σε Τογιοτα και πεσω τοσο χαμηλα!!!
Αυτη ειναι η ολη ιστορια, θεωρουμε μια εταιρεια, λογω ονοματος, αξιοπιστη, με κυρος κ.λ.π. προσαρτιζουμε και χαρακτηρισμους οπως ''οχημα με χαρακτηρα'', μας ζουρλενει η επιστολη που μας ερχεται ''παρακαλω περασατε απο το σερβις για αλλαγη του ταδε ανταλλακτικου στα πλαισια της ταδε ανακλησης...'' κανοντας μας να νοιωθουμε βασιλικοτεροι του Βασιλεως, αισθανομαστε καποιοι που μπροστα μας ''οδηγει το αστερι'' (το ταδε λογοτυπο με κυρος) κ.λ.π. Μετα απο ολα αυτα φιλε μου πως να γυρισεις σε ενα ταπεινο Χοντα, Σουζουκι....Daelim???????? Ουτε ''χαρακτηρα'' εχουν, ουτε επιστολες στο σπιτι σου στελνουν (αμα δεν εχει ανακλησεις τι να σου στειλουν), ουτε βαρυγδουπο λογοτυπο εχουν!!!
Και ας ειναι πιο αξιοπιστα, εστω με την δικια μου εννοια!!!! Τι παει να πει χαλαει ο γερμανος, Γαλλος, Πορτογάλλος και βγαζει προβληματα? Ολα βγάζουν!!!! Οοοοολα......??????

Σημ. απο το 1981 με χρι το 1999 ειχα Χοντα, τα τελευταια τρια ηταν Αφρικα Τουιν. Ειπα να αναβαθμιστω και πηρα GS 1150 καινουριο!!! Ουτε χρονο δεν το κρατησα!!!! Δεν αντεχα άλλο τα τοσα...........!!!!! Αν θελεις σου τα λεω με ΠΜ να μην τα ξαναλεω εδω μεσα!!!
Μανι-μανι εχεις εναν που ξαναγυρισε στον Ιαπωνα, υπαρχει κι αλλος απο αυτο το φορουμ αλλα δεν μιλαει ο μπαγασας!!!!!
Reply With Quote
  #74  
Παλιό 21-07-2010, 23:27
xarin Ο/Η xarin βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 21
Προεπιλογή Απάντηση: Θέλω γνώμες για αντικατάσταση - Από HONDA σε GS

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Σημ. απο το 1981 με χρι το 1999 ειχα Χοντα, τα τελευταια τρια ηταν Αφρικα Τουιν. Ειπα να αναβαθμιστω και πηρα GS 1150 καινουριο!!! Ουτε χρονο δεν το κρατησα!!!! Δεν αντεχα άλλο τα τοσα...........!!!!! Αν θελεις σου τα λεω με ΠΜ να μην τα ξαναλεω εδω μεσα!!!
Μανι-μανι εχεις εναν που ξαναγυρισε στον Ιαπωνα, υπαρχει κι αλλος απο αυτο το φορουμ αλλα δεν μιλαει ο μπαγασας!!!!!
Αν εξαιρέσουμε τα τοσα.......!!!!! Υπήρξε κάτι θετικό στην μετάβασή σου απο Αφρικάνο σε GS? Έιδες κάποια οδηγική διαφορα προς το καλύτερο; Αν δεν είχε προβλήματα με βλάβες θα το άλλαζες πάλι με Ιάπωνα;

Last edited by xarin; 21-07-2010 at 23:27. Λόγος: διορθωση
Reply With Quote
  #75  
Παλιό 22-07-2010, 00:12
Kolokas Ο/Η Kolokas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Argyroupoli
Μoto: Africa Twin 750
Μηνύματα: 390
Προεπιλογή Απάντηση: Θέλω γνώμες για αντικατάσταση - Από HONDA σε GS

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Εσυ θες πολλες απαντησεις!!!!!!!!



Σωστα τα λες!!! Μονον που τελεια οδηγικη συμπεριφορα ειναι καπως....... ουτοπικο οπως και η απολαυση!! Και τα δυο εκλαμβανονται διαφορετικα απο τον καθεναν μας!! Για μενα π.χ. απολαυση δεν ειναι να ειμαι συνεχως με μια ερωτηση στο κεφαλι μου του πότε και του τοπου που θα με ''αφησει'' το ταδε μηχανημα!!! και οταν διαβαζεις αυτα που γραφουν οι ιδιοκτητες του μηχανηματος που θελεις εεεεε, οσο ναναι την εχεις την μυγα!!!!!!!



οι ευρωπαιοι ειναι τοπικιστες και πολυ καλα κανουν!!!! Στην ιταλια τα 8 στα 10 οχηματα ειναι Ιταλικα και στην Γερμανια.....Γερμανικα!!! Στην δε Γαλλια Πεζο και σιτροεν μονοπωλουν τα παντα!!! θα ηταν μεχρι και ηλιθιο, απο μερους τους, να ηταν διαφορετικα τα πραγματα!!!!!
Στην Αγγλια ομως που δεν παραγουν BMW ο Kevin ASH, αγωνιζομενος και συντακτης του Motor Cycle News εκανε θεμα την ''χαμενη αξιοπιστια'' της BMW και συγκεκριμενα της GS, με την εκει αντιπροσωπεια της BMW, τις απαντησεις τις οποιας δημοσιευσε στο περιοδικο και οι οποιες τον αφησαν αναυδο με την κινυκοτητα τους!!! Μπορεις να το βρεις σε αυτο το φορουμ κανοντας αναζητηση με το ονομα του!!!




Διοτι κανεις δεν ''ριχνει΄τα μουτρα του'' να παει σε κατι που κατα την γνωμη του ειναι υποδυεστερο!!!!! Αν ησουν πλουσιος και κυκλοφορουσες με Mercedes 500SL, Cayenne κ.λ.π. μια ζωη ¨η πηγες εκει απο Πεζό γιατι σου εκατσε το Τζοκερ, αποκτωντας αλλη ''αιγλη'' ποσο ευκολο θα σου ηταν να πας σε Nissan 360Z? Να μην πω σε Τογιοτα και πεσω τοσο χαμηλα!!!
Αυτη ειναι η ολη ιστορια, θεωρουμε μια εταιρεια, λογω ονοματος, αξιοπιστη, με κυρος κ.λ.π. προσαρτιζουμε και χαρακτηρισμους οπως ''οχημα με χαρακτηρα'', μας ζουρλενει η επιστολη που μας ερχεται ''παρακαλω περασατε απο το σερβις για αλλαγη του ταδε ανταλλακτικου στα πλαισια της ταδε ανακλησης...'' κανοντας μας να νοιωθουμε βασιλικοτεροι του Βασιλεως, αισθανομαστε καποιοι που μπροστα μας ''οδηγει το αστερι'' (το ταδε λογοτυπο με κυρος) κ.λ.π. Μετα απο ολα αυτα φιλε μου πως να γυρισεις σε ενα ταπεινο Χοντα, Σουζουκι....Daelim???????? Ουτε ''χαρακτηρα'' εχουν, ουτε επιστολες στο σπιτι σου στελνουν (αμα δεν εχει ανακλησεις τι να σου στειλουν), ουτε βαρυγδουπο λογοτυπο εχουν!!!
Και ας ειναι πιο αξιοπιστα, εστω με την δικια μου εννοια!!!! Τι παει να πει χαλαει ο γερμανος, Γαλλος, Πορτογάλλος και βγαζει προβληματα? Ολα βγάζουν!!!! Οοοοολα......??????

Σημ. απο το 1981 με χρι το 1999 ειχα Χοντα, τα τελευταια τρια ηταν Αφρικα Τουιν. Ειπα να αναβαθμιστω και πηρα GS 1150 καινουριο!!! Ουτε χρονο δεν το κρατησα!!!! Δεν αντεχα άλλο τα τοσα...........!!!!! Αν θελεις σου τα λεω με ΠΜ να μην τα ξαναλεω εδω μεσα!!!
Μανι-μανι εχεις εναν που ξαναγυρισε στον Ιαπωνα, υπαρχει κι αλλος απο αυτο το φορουμ αλλα δεν μιλαει ο μπαγασας!!!!!
Για μενα λεει!!!!!!!!!! α ρε Γιωργο αθανατε!!!!!!
Reply With Quote
  #76  
Παλιό 22-07-2010, 00:15
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: Θέλω γνώμες για αντικατάσταση - Από HONDA σε GS

...άν το σκέφτεσαι, άστο


αν το έλεγε η καρδιά σου θα σου έλεγα προχώρα και πάρτο
Reply With Quote
  #77  
Παλιό 22-07-2010, 00:22
Ακιs Ο/Η Ακιs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: 1200 ADV μαυρη και χοντρη.... HONDA C90 84'
Μηνύματα: 6,038
Προεπιλογή Απάντηση: Θέλω γνώμες για αντικατάσταση - Από HONDA σε GS

O georgeP ηταν μεγαλο κεφαλαιο και σε αλλο forum,ασχετα αν εγινε οτι εγινε.Ειναι μεγαλος γνωστης,αντικειμενικος και λεει τα πραγματα με τ'ονομα τους.Αυτη ειναι η αποψη μου απο τα παρα πολλα post του,που εχω διαβασει και χωρις να τον ξερω προσωπικα.

Οσο για τον φιλο που εχει τον προβληματισμο της μεταβασης απο cbf σε gs,θα πω το εξης απλο.Ειναι πολυ δυσκολο φιλε μου σε αυτο εδω το forum,να βγαλεις ενα συμπερασμα.Το μονο που θα διαβασεις ειναι γνωμες.Γνωμες ομως οι οποιες θα ειναι υπερ στο να κανεις την αλλαγη που σκεφτεσαι χωρις δευτερη κουβεντα.Και ειναι λογικο αλλωστε.Και σε καποιο forum της honda να μπεις,θα συναντησεις ακριβως το ιδιο κλιμα,προς την αντιθετη πλευρα βεβαια.Αν μπεις στην διαδικασια να ρωτησεις 10 ανθρωπους,θα παρεις 10 διαφορετικες γνωμες,γι'αυτο λοιπον κανε αυτο που νομιζεις ΕΣΥ σωστο,και δες το και λιγο πιο ''ελαφρα'' αν θελεις.Βαλε διπλα-διπλα τα 2-3 υποψηφια για αγορα μηχανακια σου και αποφασισε ποιο σου αρεσει οπτικα μονο.Εφοσον προκειται για αγορα μεταχ/νου,κανε ενα καλο τεχνικο ελεγχο,και αγορασε το.Αν μη τι αλλο,θα εχεις αγορασει κατι που θα σε γεμιζει οπτικα!!!

Last edited by Ακιs; 22-07-2010 at 00:25.
Reply With Quote
  #78  
Παλιό 22-07-2010, 00:28
xarin Ο/Η xarin βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 21
Προεπιλογή Απάντηση: Θέλω γνώμες για αντικατάσταση - Από HONDA σε GS

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από skippybi Εμφάνιση μηνυμάτων
...άν το σκέφτεσαι, άστο


αν το έλεγε η καρδιά σου θα σου έλεγα προχώρα και πάρτο
Τι εννοείς "αν το σκέφτομαι" ? Δε θα 'πρεπε να το σκεφτώ? Αν μου το δίναν τζάμπα ίσως δε το σκεφτόμουν. Δεν αγοράζω...ντοματες!
Reply With Quote
  #79  
Παλιό 22-07-2010, 00:47
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: Θέλω γνώμες για αντικατάσταση - Από HONDA σε GS

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από xarin Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι εννοείς "αν το σκέφτομαι" ? Δε θα 'πρεπε να το σκεφτώ? Αν μου το δίναν τζάμπα ίσως δε το σκεφτόμουν. Δεν αγοράζω...ντοματες!
γιατί για τις ντομάτες δεν σε νοιάζει αν είναι καλές πριν τις πάρεις;;;;

εκτός και δεν είναι για φάγωμα...


αυτό που θέλω να σου πω ΚΑΙ εγώ είναι πως αν σε βασανίζει τόσο πολύ το αν χαλάει, αν καίει(καύσιμο-λάδια), αν κοστίζει ακριβά(συντήρηση-επισκευή), αν είναι άνετο, αν... τότε δεν το θέλεις γιατί ''το γουστάρεις το μηχανάκι'' και ενδέχεται αν προχωρήσεις στην αγορά του να στενοχωρηθείς όταν αρχίσουν τα όποια προβλήματα ή οι αναπόφευκτες επισκέψεις στο συνεργείο μετά από ανακλήσεις κλπ.

Αφού το μετράς τόσο πολύ λοιπόν και καλά κάνεις, πιστεύω πως ΔΕΝ θα σε ικανοποιήσει η αλλαγή που σκέφτεσαι...


από την άλλη, γιατί δεν δοκιμάζεις; δεν το παντρέυεσαι κιόλας
Reply With Quote
  #80  
Παλιό 22-07-2010, 00:57
xarin Ο/Η xarin βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 21
Thumbs up Απάντηση: Θέλω γνώμες για αντικατάσταση - Από HONDA σε GS

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από skippybi Εμφάνιση μηνυμάτων
γιατί για τις ντομάτες δεν σε νοιάζει αν είναι καλές πριν τις πάρεις;;;;

εκτός και δεν είναι για φάγωμα...


αυτό που θέλω να σου πω ΚΑΙ εγώ είναι πως αν σε βασανίζει τόσο πολύ το αν χαλάει, αν καίει(καύσιμο-λάδια), αν κοστίζει ακριβά(συντήρηση-επισκευή), αν είναι άνετο, αν... τότε δεν το θέλεις γιατί ''το γουστάρεις το μηχανάκι'' και ενδέχεται αν προχωρήσεις στην αγορά του να στενοχωρηθείς όταν αρχίσουν τα όποια προβλήματα ή οι αναπόφευκτες επισκέψεις στο συνεργείο μετά από ανακλήσεις κλπ.

Αφού το μετράς τόσο πολύ λοιπόν και καλά κάνεις, πιστεύω πως ΔΕΝ θα σε ικανοποιήσει η αλλαγή που σκέφτεσαι...


από την άλλη, γιατί δεν δοκιμάζεις; δεν το παντρέυεσαι κιόλας
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Θέλω Βολιώτικο καφεεεεεεεέ !!! nivam Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 6 18-06-2010 12:38
Άρειος Πάγος: Περιθώριο δύο ετών για την αντικατάσταση ελαττωματικών αυτοκινήτων frits Διάφορα 3 28-05-2010 00:03
Θέλω να γίνω κι εγώ λαθρομετανάστης στην Ελλάδα!!! georgekostas Διάφορα 16 27-10-2009 12:29
Από Varadero σε GS1200 Sakis Καλώς ήλθατε 25 18-10-2009 22:07


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:32.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!