GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Χιούμορ

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 24-06-2010, 11:09
kostas_366 Ο/Η kostas_366 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Επίδαυρος-Κερατσίνι
Μoto: R 1100 gs και τώρα R 1150 gs
Μηνύματα: 7,799
Talking Μου χάλασε η …μίζα. Συνεργείο για μίζες... (για ελάτε να δείτε)

Μου χάλασε η …μίζα. Μια ιστορία καθημερινότητας.


Που λέτε παιδιά, πάω να βάλω εμπρός προχθές το εργαλείο, το 1150, και δυστυχώς δεν έγιναν τα πράγματα έτσι όπως γίνονταν συνέχεια..
Ένας θόρυβος μεταλλικός, σταμάτησε την εκκίνηση του μοτέρ.
-Ώπα λέω μεγάλε, τι έγινε εδώ.. κάτι συμβαίνει… Το ματιάσανε το εργαλείο (να πω και την αλήθεια σκέφτηκα τον lempoi, γιατί του είχα ρίξει ένα τσαγάκι και θα το μάτιασε το 1150 )
Ξανά προσπαθώ, τίποτα. Πάλι ο θόρυβος ήταν υπαρκτός.
Ξεκινάω που λέτε τα τηλ. Παίρνω τον φίλο Φαίδωνα, και μου λέει:
-Κώστα είναι δύσκολη η ….κατάστασή σου. Καλά, σκέφτομαι, αυτό το ξέρουμε ότι έχω <<κόψει>> οπότε δεν μου έκανε και εντύπωση . Με το εργαλείο τι θα γίνει..
Σκέφτομαι λίγο ακόμα, και <<χτυπάω>> και ένα τηλ. στον Γρήγορο Βασίλη.
-Μεγάλε του λέω, καταστρώφ.
-Έλα μου λέει ρε μοντέλο τι έπαθες..
Του εξηγώ το πρόβλημα και η διάγνωση είναι ίδια. Εκτός του ότι τα έχω παίξει, έχει χαλάσει και η ….μίζα στο 1150.
-Λύση έχουμε.. και μου απαντά:
-Φιλαράκι είναι δύσκολη η φάση. Δεν βλέπεις τι γίνεται με τις …μίζες!! Πολλά προβλήματα.
Πονηρεύτηκα λίγο, αλλά δεν μου πήγε το μυαλό κάπου..
Δεν με παρατάτε λέω και εγώ μέσα μου.. Θα τα βρω όλα από το Ιντερνετ. Άλλωστε ενημερώνομαι καθημερινά για τα πράγματα του τόπου μου, οπότε δεν θα χαθώ.
Βάζω που λέτε λέξεις στο google, ξεκινώ αναζητήσεις, μίζα, μίζα 1150, κλπ κλπ. και τα βρίσκω όλα. Διευθύνσεις, οδούς, μάρκα, καλώδια, τηλ.. όλα.
Φωνάζω και της Μάνας:
-Μάνα, φτιάξε και 2 ψωμάκια γιατί αύριο θα πάω Αθήνα (βλέπετε τόσα χρόνια μεγάλωσα με το <<αν δεν φάνε, δεν κάνεις δουλειά>>, οπότε σκέφτηκα και αυτό το θέμα.
Η Μάνα βέβαια απαντά:
-Είσαι καλά? Θα πας σε κανέναν γιατρό? (άλλη περίπτωση αυτή της επαρχιώτισσας Μάνας. Πάει στην Αθήνα μόνο αν είναι να πάει σε κανένα γιατρό, και φυσικά το κάνει …τούμπανο στο …πεσκέσι.
-Σε γιατρό θα πάω ρε Μάνα της λέω, αλλά όχι για εμένα. Για εμένα η Ιατρική σήκωσε τα χέρια. Για το 1150 της λέω θα πάω.. (που σιγά μην κατάλαβε τι είναι το 1150). Σκέφτεται λίγο και μου απαντά:
-Δεν παίρνεις τηλ. εκείνο τον Βουλευτή φίλο που είχε ο πατέρας σου, που μας κορόιδεψε ότι μπορεί να σε έβαζε και στην δουλειά, αλλά έβαλε τελικά την ανηψιά του, που μας είπε ότι θα βοηθούσε το χωριό μας, αλλά ποτέ δεν το έκανε, που θα έκανε μελέτες για νερό στην περιοχή, αλλά δεν ……πρόλαβε, που έδωσε τα λεωφορεία των πολυτέκνων, σε ανθρώπους που δεν είχαν παιδιά, μπας και σε βοηθήσει ρε Κώστα!!! Που ξέρεις, μπορεί να κάνει τίποτα. Είναι μέσα στα πράγματα αυτός. Άκουσε που σου λέω..
[τελικά η νοοτροπία ανθρώπων που μεγάλωσαν στην μεταπολεμική Ελλάδα με αυτά τα σκεπτικά, δεν είναι εύκολο να αλλάξει. Θυμάμαι το πατέρα μου που έλεγε: Αυτός είναι καλός, έχει λέγειν… δηλ. έκρινε το έργο του πολιτικού, από το πόσο καλά λέει τα ψέματα και όχι από το έργο που παρουσίαζε!!]
Γέλασα και της απάντησα. Μάνα πάει αυτός, πήγε …συμβασιούχος στο Μεσολόγγι.. (έχει φυλακές το Μεσολόγγι, δεν έχει?)..
Α μου λέει, κοίτα να δεις που θα γίνει ….μόνιμος!!! Και τότε εμάς μας κορόιδεψε!!
[άλλη μια αλήθεια, παλιών γενιών, να γίνει κάποιος …μόνιμος όπου και να ήταν, σε Δήμο, σε φυλακές, μέσα η έξω, δεν παίζει ρόλο, αρκεί να γίνει …μόνιμος. Μήνας μπαίνει, μήνας βγαίνει έλεγαν……….]
-Μάνα, της λέω, θα γίνει αυτός μόνιμος, να είσαι σίγουρη !!! Αλλά και εμείς θα την βρούμε την άκρη μας.
Τραβάω την ξούρα μου, φτιάχνω το μαλλί, βάζω τα αρώματά μου, τα λάδια μου και πέφτω ξερός. Ρίχνω το κλασικό ….ροχαλητό μου, γιατί 3 πράγματα χαρακτηρίζουν έναν άντρα και περιμένω την αυριανή (όχι εφημερίδα) ημέρα..

Ξημερώνει που λέτε αυριανή, και ετοιμάζω σιγούλια σιγούλια τα πράγματα, τα σέα όλα, το GPS για να ξεκινήσω. Διευθύνσεις, ονόματα τα πάντα. <<Βαράω>> και ένα espresso (γιατί από μικρός στην χλίδα που μεγάλωσα, είχα μάθει στον espresso), και ξεκινάω..
ΒΡΡΡΑΑΑΑΑΝ μια γκαζιά, να και φτάνω στο συνεργείο.
Διεύθυνση δεν βάζω. Δεν θέλω να φανεί σαν διαφήμιση του συνεργείου και να βάζω του Mod να σβήνουν…





Μεγάλο συνεργείο, εξουσιοδοτημένο, με γραμματείς, Φαρισαίους, όλους μέσα.. Εδώ λέω Κώστα θα κάνεις δουλειά. Σίγουρα θα στο φτιάξουν το 1150.
Παρκάρω το 1150 απ έξω, τώρα θα πεις πως πήγες με το 1150 αφού είχε ..χαλάσει, εεεεεεε ποιητική άδεια βρε παιδιά, δείξτε κατανόηση, και πάω στο γραφείο υποδοχής. Κουβαλούσα και τα ψωμάκια της Μαμάς στην πλάτη, κράνη, παλάσκες όλα. Με σταματά η πολύ όμορφη υποδοχο-μοντέλα, και μου ζητά να με βοηθήσει..
Της κλείνω το μάτι, το αριστερό, δύο φορές για να το καταλάβει καλά με τι αρσενικό έχει να κάνει, και της λέω, ότι έχω πρόβλημα με την ….μίζα..
Με κοίταξε λίγο περίεργα το μωρό, και εκείνη την ώρα σκέφτηκα ότι <<έπιασε το διπλό κλικ>> σόρρυ το διπλό κλείσιμο του ματιού, με ερωτεύτηκε το μωρό. Κοίτα να δεις που θα φύγουμε και ..<<φορτωμένοι>> από εδώ. Την ξανακοιτώ με ….λοξές ματιές, με το βλέμμα το θανατηφόρο, το μεσογειακό και είμαι σίγουρος ότι παίζω μπάλα. Μουντιάλ και βάλε.
Μου απάντησε ότι θα φωνάξει την προϊσταμένη.
ΩΩΩΩ λέω, καλά πάω.

[βγάζω που λέτε κ το βιβλιαράκι με τις σημειώσεις για το ….δυνατό φύλο και σημειώνω: διπλό κλείσιμο αριστερού ματιού, <<συνδέεσαι>> με φοβερό παιχνίδι στο άλλο φύλο και …..με τη προϊσταμένη. Βάζω και 2 αστεράκια για να το θυμάμαι..]
Εν τω μεταξύ έρχεται και η προϊσταμένη. Μελαχρινή, αρχηγο - μοντέλα και αυτή και μου λέει:
-Καλημέρα Κύριε, σε τι μπορούσα να σας εξυπηρετήσω..
Λέω, μεγάλε κάνε την κίνηση σου. Δείξε το μεσογειακό σου… ταπεραμέντο. Της κοπανάω και εγώ τα ψωμιά, της κοπανάω και το λάδι (είχα πάρει κ απ αυτό, αλλά δεν σας το είπα για έκπληξη), της λέω ότι ξέρω τον Δήμαρχο, τον Νομάρχη, τον Υπουργό, ότι έχω πολλούς φίλους στο forum, και της λέω ότι έχω πρόβλημα με το 1150. Δεν δουλεύει η …μίζα της λέω. Της λέω ακόμα ότι έχω μάθει ότι έχετε τον καλύτερο μηχανικό, made in Γερμανία, με το όνομα Χριστοφορόπουλος..
Με κοιτά και αυτή, και με ρωτά:
-Έχετε ραντεβού μαζί του??
-Όχι της λέω, αλλά πέστε του έχει έρθει ο 366 και τον θέλει, θα καταλάβει. Λέγοντας αυτό της κλείνω δύο φορές το δεξί μάτι, και της ψιθυρίζω στο αυτί:
-Ψωμάκια, λαδάκι είναι στην σακούλα..

-Περιμένετε μου λέει.
Κοίτα να δεις σκέφτομαι, ότι έχω πολύ πέραση. Τρέμε Al Pacino στην ταινία cerpico. Αλλά και τα μωρά, όλα να με εξυπηρετήσουν. Καλά το έλεγε και το ζούδι μου, ότι αυτή η εβδομάδα θα είναι η τυχερή μου.

Έπειτα από 3 λεπτά, έρχεται ένας Φύλακας, περίπου 1.90 και μου λέει:
-Κύριε, πρέπει να μας αφήσετε γιατί εδώ έχουμε και δουλειές.
Ρε τι επάθαμε σκέφτομαι. Που πήγαν τα μωρά, που πήγε η Βάσια ….Χλόη με τα ζώδια. Ψέματα έλεγαν?
Έκανες βλακεία Κώστα, σκέφτηκα. Και το …θέλημα, το θέλημα δεν το έδωσες σωστά. Αυτό φταίει. Γιατί για να δώσεις και το …..<<λάδι>> πρέπει να ξέρεις που να το δώσεις!!!! Εσύ το <<έσπρωξες >> όπου βρήκες… στην πρώτη που βρήκες μπροστά σου….
Έπειτα περνά από το μυαλό μου, μήπως έκλεισα ανάποδα τα μάτια, από ότι μου είχε πει ο δάσκαλός μου στο καμάκι… αλλά όχι, σωστά το έκανα.
-Γιατί να φύγω στρατηγέ, του λέω. Το δίκιο μου ζητάω.
-Τι δίκιο μου λέει. Εδώ δεν φτιάχνουμε μίζες. Δεν ήμαστε ηλεκτρολογείο.
-Λοχαγέ, του λέω, εγώ έχω χαρτί από την εταιρία, εγγύηση, και θέλω να φτιάξω το εργαλείο μου. Το καταλαβαίνεις ή θα σε αρχίσω σε τίποτα ……κοφτές J (τον είδα, φοβήθηκε αμέσως).
-Που είναι μου λέει το χαρτί…
-Να το του λέω, και του το εμφανίζω… Εγγύηση!!! Και μάλιστα δίνατε και πολλά χρήματα για να καταρτιστείτε στο αντικείμενο.





Μου λέει:
-Φίλε είσαι τρελός.
-Αυτό το ξέρω του λέω, αλλά εσείς του λέω δεν μας έχετε τρελάνει με το …συνεργείο σας. Ακούω κάθε μέρα στην tv, ότι κάνετε τα καλύτερα σέρβις, ότι στις μίζες έχετε εμπειρία, είστε καλά <<μαστόρια>>, και ότι κατά καιρούς, έχουν περάσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ..άνθρωποι και τους κάνατε …σέρβις.. Και μάλιστα πολλοί από αυτούς ήταν κατά καιρούς, και πρόσωπα, σημαντικά για τον τόπο, όπως Μαντ., Βερ., Βουλ, Ρουσ, !!! Ψέματα είναι όλα αυτά? Μας κοροϊδεύετε? Κοίτα ανθύπα, του λέω, μην τα πάρω τώρα στο κρανίο και φάμε τα στρινκ μας εδώ!!!

-Όχι μου λέει Κύριε, κάποιο λάθος κάνετε.
Άρχισα να χάνω την υπομονή μου, νευρίασα και του είπα.
-Θα πάω στο 1150 θα βγάλω την μίζα και θα δεις ότι είναι της εταιρίας σας.
-Κάντε ότι νομίζετε Κύριε, μου απαντά.
Μαγκώνω και εγώ ένα 14 πολύγωνο και ένα γερμανικό 13άρι, βγάζω καπάκι, λύνω την μίζα και του την παρουσιάζω…





-Είναι της εταιρίας σας του λέω ή όχι. Τι γράφει πάνω!!!
-Ναι Κύριε Κώστα μου λέει, το γράφει, αλλά τώρα δεν φτιάνομαι πια …μίζες… το κόψαμε…
-ΑΑΑ τώρα Κύριε Κώστα.
-Και γιατί μου βγάζεις την ψυχή ρε φίλε του λέω. Μου λες ότι έχω τρελαθεί και ότι δεν είστε αρμόδιοι. Και τώρα με πας Κύριε Κώστα κ Κύριε Κώστα.
Άστο διάτανο παλιοντενεκέδες ξεγάνωτοι που μου φάγατε την ημέρα εδώ στο ….συνεργείο σας.
-Και που είσαι, να πας να πεις στην κοπελιά, την μοντέλα, να μου φέρει πίσω τα ψωμιά και το λάδι. Να πάει να φάει σπορέλαιο που θα <<φάει>> εμένα….
Και την ώρα που πάει ο 2μετρος να μου φέρει τα πράγματα, να βλέπω να έρχεται και ο <<μάστορας>>, ο Χριστοφορόπουλος ντε, με άλλα δύο-τρία άτομα… προς την είσοδο, έξοδο για αυτόν..
Θα τα ακούσεις λέω και εσύ τώρα… αλλά πριν προλάβω να του πω κάτι, μου κλείνει 2 φορές το αριστερό…. Μάτι και μου λέει:
-Τι κάνεις εσύ αγόρι εδώ μόνος σου? Θες παρέα? (α σκέφτομαι, η κοπέλα έχει ορέξεις!!).
-Όξω ρε ….. από την παράγκα του λέω. Θα με χαλάσετε εδώ πέρα όλοι σας. Θα με κάνετε σαν τα μούτρα σας. Έχω αρχές εγώ του λέω.
Ακούω που λέει στους άλλους:
-Αχ, είναι σκληρή αυτή.. αλλά δεν έδωσα συνέχεια. Δεν θα χαλάσω την ζαχαρένια μου. Δεν θα λύσω εγώ το πρόβλημα. Όλοι ίδιοι είναι. Την δουλειά μου να κάνω κλπ κλπ (σκέψεις Έλληνα).





Καβαλάω το 1150, τώρα μην με ρωτήσετε πως πήρε εμπρός και πως φτιάχτηκε η …μίζα, καταλαβαίνετε, βάζω στο cd του 1150 (μη με ρωτήσετε πάλι πως έχει cd το 1150, έχει, γιατί στο κάτω κάτω έχει ζημιά η …μίζα!!) ένα τραγούδι του Βασίλη του Παπ. που λέει:
…. Βάζει σημάδια με στυλό πάνω στον τοίχο του
μετράει το ύψος του που πόντο-πόντο χάνει
μα κάθε βράδυ όταν βγαίνει απ’ τον ύπνο του
στέκεται όρθιος και τρυπάει το ταβάνι

Είναι που ονειρεύεται πως φεύγει για ταξίδια
πως μπαίνει μέσα σε παλιές φωτογραφίες
ξέρει αν μπορούσε θα ’κανε μία απ’ τα ίδια
αλλά τι νόημα έχει το όνειρο χωρίς μικρές νοθείες

Και φεύγω από το …συνεργείο..
Αυτή είναι η μικρή ιστορία μου, ή να πούμε …εμπειρία μου από το συνεργείο αυτό. Αυτά που λέτε επάθαμε, χωριανοί..


Υστ.
1)Η ιστορία είναι …φανταστική (εδώ γελάτε αν θέλετε). Καμία σχέση δεν έχει με την πραγματικότητα. Τα πρόσωπα είναι και αυτά τυχαία, αν και κάποια από αυτά, είναι …πραγματικά φανταστικά (που σημαίνει πολύ καλά).
2)Περιέχει σκέψεις, απόψεις από την Ελληνική επαρχία, τον τρόπο σκέψης του Έλληνα πολίτη. Γεγονότα, από την πολιτική και κοινωνική ζωή του τόπου μας. Εικόνες της Ελλάδας μας, τις οποίες βρήκαμε και πολλές φτιάξαμε ……εμείς. Σκέψεις που μας …ταλαιπωρούν καθημερινά.
Και όλα αυτά γιατί γράφτηκαν?
Απλά, γιατί υπήρχε χρόνος και διάθεση. Γιατί δεν με ``έπιανε`` ο ύπνος….. και γιατί
είναι …πραγματικότητα, ας είναι ..φαντασία. Γιατί είναι η Ελλάδα μας, γιατί είναι το …….. μωσαϊκό της κοινωνίας μας!!!.

Last edited by kostas_366; 24-06-2010 at 11:12.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 24-06-2010, 11:13
riko46 Ο/Η riko46 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
J. Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ANΩ ΓΛΥΦΑΔΑ
Μηνύματα: 5,189
Προεπιλογή Απάντηση: Μου χάλασε η …μίζα. Συνεργείο για μίζες... (για ελάτε να δείτε)

[QUOTE=kostas_366;177987]Μου χάλασε η …μίζα. Μια ιστορία καθημερινότητας.


-Έλα μου λέει ρε μοντέλο τι έπαθες..



Όλα αυτά τα έγραψες για να μάθουμε ότι είσαι μοντέλο



Υστ.
1)Η ιστορία είναι …φανταστική (εδώ γελάτε αν θέλετε). Καμία σχέση δεν έχει με την πραγματικότητα. Τα πρόσωπα είναι και αυτά τυχαία, αν και κάποια από αυτά, είναι …πραγματικά φανταστικά (που σημαίνει πολύ καλά).
2)Περιέχει σκέψεις, απόψεις από την Ελληνική επαρχία, τον τρόπο σκέψης του Έλληνα πολίτη. Γεγονότα, από την πολιτική και κοινωνική ζωή του τόπου μας. Εικόνες της Ελλάδας μας, τις οποίες βρήκαμε και πολλές φτιάξαμε ……εμείς. Σκέψεις που μας …ταλαιπωρούν καθημερινά.
Και όλα αυτά γιατί γράφτηκαν?
Απλά, γιατί υπήρχε χρόνος και διάθεση. Γιατί δεν με ``έπιανε`` ο ύπνος….. και γιατί
είναι …πραγματικότητα, ας είναι ..φαντασία. Γιατί είναι η Ελλάδα μας, γιατί είναι το …….. μωσαϊκό της κοινωνίας μας!!!.



__________________

Last edited by riko46; 24-06-2010 at 11:15.
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 24-06-2010, 11:16
kostas_366 Ο/Η kostas_366 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Επίδαυρος-Κερατσίνι
Μoto: R 1100 gs και τώρα R 1150 gs
Μηνύματα: 7,799
Προεπιλογή Απάντηση: Μου χάλασε η …μίζα. Συνεργείο για μίζες... (για ελάτε να δείτε)

Γιατί δεν είχα ύπνο...
Αλλά θα βγάλω το χαρτάκι, και θα το σημειώσω και αυτό
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 24-06-2010, 11:21
vaskoukou Ο/Η vaskoukou βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Ζωγραφου-Λουτρακι-Κορινθος
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 630
Προεπιλογή Απάντηση: Μου χάλασε η …μίζα. Συνεργείο για μίζες... (για ελάτε να δείτε)

Reply With Quote
  #5  
Παλιό 24-06-2010, 11:21
vincet Ο/Η vincet βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: komotini
Μoto: f650 gs 05
Μηνύματα: 564
Προεπιλογή Απάντηση: Μου χάλασε η …μίζα. Συνεργείο για μίζες... (για ελάτε να δείτε)

πολυ καλοοοοοοοοοοοοο
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 24-06-2010, 11:23
boxerakias57 Ο/Η boxerakias57 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: πατησια
Μoto: R1100GS
Μηνύματα: 717
Προεπιλογή Απάντηση: Μου χάλασε η …μίζα. Συνεργείο για μίζες... (για ελάτε να δείτε)

:sm6:
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 24-06-2010, 11:23
lempoi Ο/Η lempoi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 668
Προεπιλογή Απάντηση: Μου χάλασε η …μίζα. Συνεργείο για μίζες... (για ελάτε να δείτε)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από kostas_366 Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατί δεν είχα ύπνο...
Αλλά θα βγάλω το χαρτάκι, και θα το σημειώσω και αυτό
Σου εχω πει οταν δεν σε παιρνει ο υπνος να με παιρνεις τηλεφωνο... δυο λογακια θα σου πω και θα κοιμηθεις σαν πουλακι!!!!!
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 24-06-2010, 11:27
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Μου χάλασε η …μίζα. Συνεργείο για μίζες... (για ελάτε να δείτε)

Το έχετε εσείς οι κάτω από το αυλάκι, ωραίοι παραμυθάδες, με έκανες και γέλασα να είσαι καλά.
Ο τύπος στην παραλία άπαιχτος.
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 24-06-2010, 11:58
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Μου χάλασε η …μίζα. Συνεργείο για μίζες... (για ελάτε να δείτε)

Καλά ρε φιλαράκι,
πήγες για μίζα με το 1150;

Από RT του '10 και πάνω θα σου έδιναν σημασία!

Είσαι και μοντέλο τρομάρα σου...
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 24-06-2010, 12:09
lenon Ο/Η lenon βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2009
Περιοχή: ATH
Μoto: 1200GS
Μηνύματα: 67
Προεπιλογή Απάντηση: Μου χάλασε η …μίζα. Συνεργείο για μίζες... (για ελάτε να δείτε)

MIZENS
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Μου`βγαλε τη ψυχη,του`βγαλα τα ματια..! stukas Τεχνικά θέματα διάφορα 18 06-05-2010 19:03
Φωτο της Μηχανης Μου. sansiro.sugata Γενικά - Αναβάτης 14 05-10-2009 23:16
Μου κλέψανε τα λάδια απο το μοτορι μου! kostas_366 Γενικά - Μοτοσυκλέτα 32 30-05-2009 12:22
Συνεργείο - Μηχανικός για KTM pesto1 Φροντίδα 6 20-03-2009 09:17
Μου αρέσει arisxios Μου τη δίνει που ..... 15 22-01-2009 18:58


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:22.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!