GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Παλιό 25-08-2013, 21:21
yannister Ο/Η yannister βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2013
Περιοχή: ΒΕΡΟΙΑ
Μoto: HONDA TRANSALP 600
Μηνύματα: 30
Προεπιλογή Πρώην κάτοχος R 1150 RT που πουλήθηκε στην Κατερίνη???

Καλησπέρα συμφορουμίτες !!!
Παρακαλώ θέλω πληροφορίες για μία R 1150 RT με πινακίδα θεσσαλονίκης ΝΙΡ αν θυμάμαι καλά (δεν θυμάμαι το τελευταίο ψηφίο και τον αριθμό της μοτό), που πουλήθηκε στην Κατερίνη σε κάποιον κύριο Παπαπαράσχου (δεν θυμάμαι καλά το επώνυμο αλλά θυμάμαι το όνομά του) Γιώργο κατοίκου Κατερίνης. Την μηχανή ο πρώην κάτοχος την πήγαινε για σέρβις στον Κυριάκο επί της 28ης Οκτωβρίου. Ο κύριος Γιώργος είναι ο τρίτος κάτοχος και την πουλάει. Ενδιαφέρομαι για την αγορά της μοτό. Πήγα την είδα την οδήγησα αλλά θέλω να την πάω να την κοιτάξει και κάποιος εξουσιοδοτημένος μηχανικός (από επαφή με κάποιον συμφορουμήτη, μάλλον θα την πάω στον Αποστόλη τον Χατζηαναστασίου). Αν την μηχανή αυτή την είχε κάποιος μέσα από το φόρουμ ας επικοινωνίσει μαζί μου για να μου δώσει πληροφορίες για την μοτό. Ο τωρινός κάτοχος άλλαξε/επισκεύασε την μονάδα του ABS μαζί με γενικό σέρβις και του κόστισε 700 ευρώ και το σέρβις έγινε και αυτό στον Κυριάκο στα 70.000 χιλιόμετρα και τώρα έχει 71.000 χλμ. Πριν την πάω για έλεγχο, θέλω και κάποιες έξτρα πληροφορίες από πρώην κάτοχο για το αν αξίζει να την αγοράσω, ώστε να μην αγοράσω γουρούνι στο σακκί, γιατί απ΄ ότι είδα η μηχανή έχει λίγο φαγωμένους τους μπροστινούς δίσκους (για τον πίσω δεν κοίταξα) και φθαρμένα εντελώς ελαστικά.
Αν η μηχανή ανήκε σε κάποιον συμφορουμίτη ή ξέρει κάποιος κάτι για τον πρώην ιδιοκτήτη, ας επικοινωνίσει μαζί μου είτε τηλεφωνικά είτε γραπτά μέσα στο φόρουμ είτε με προσωπικό μήνυμα.
Το τηλέφωνό μου είναι στο προφίλ μου.
Παρακαλώ όσο το δυνατόν πιο γρήγορη απάντηση.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων, Γιάννης από τη Βέροια
Reply With Quote
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:41.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!