GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Ομαδικές Αγορές

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #111  
Παλιό 04-02-2013, 21:55
emlazo Ο/Η emlazo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2011
Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης
Μoto: F800ST, SYM joyride 200 evo, Honda PCX 125
Μηνύματα: 393
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

Χρειάζομαι κι εγώ κάποια πραγματάκια από Motoraid
ευχαριστώ
Reply With Quote
  #112  
Παλιό 05-02-2013, 19:05
todor Ο/Η todor βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2012
Περιοχή: Βόλος
Μoto: SUZUKI DL650 V-STROM Κ6
Μηνύματα: 612
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

να ενημερωθούν σας παρακαλώ τα παιδία της Πάτρας ότι έγινε παραγγελία σας παρακαλώ.

Ευχαριστώωωωωω
Reply With Quote
  #113  
Παλιό 06-02-2013, 02:36
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από todor Εμφάνιση μηνυμάτων
να ενημερωθούν σας παρακαλώ τα παιδία της Πάτρας ότι έγινε παραγγελία σας παρακαλώ.

Ευχαριστώωωωωω
Έχεις πμ ...


.
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #114  
Παλιό 08-02-2013, 11:46
fardis Ο/Η fardis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2013
Περιοχή: kozani
Μoto: f800gs
Μηνύματα: 49
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

ενδιαφερομαι για μια κουκουλα τις wunderlich
Reply With Quote
  #115  
Παλιό 08-02-2013, 16:05
emlazo Ο/Η emlazo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2011
Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης
Μoto: F800ST, SYM joyride 200 evo, Honda PCX 125
Μηνύματα: 393
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

Τετάρτη πρωί έκανα την Παραγγελία και σήμερα παρέλαβα.

Ταχύτατη εξυπηρέτηση

ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους
.
Reply With Quote
  #116  
Παλιό 08-02-2013, 18:34
fardis Ο/Η fardis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2013
Περιοχή: kozani
Μoto: f800gs
Μηνύματα: 49
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

η παραγγελια εγινε......
Reply With Quote
  #117  
Παλιό 08-02-2013, 19:54
Cherouvim Ο/Η Cherouvim βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2011
Περιοχή: Ελευσίνα
Μoto: Honda Varadero xl1000v ABS 2007 Black
Μηνύματα: 57
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

καλησπέρα, και εγώ θέλω να κάνω μια παραγγελία.

Ευχαριστώ.
Reply With Quote
  #118  
Παλιό 08-02-2013, 20:33
kwstas Ο/Η kwstas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Orestiada
Μoto: R1200GSA
Μηνύματα: 2,726
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

Ευχαριστω και εγω με τη σειρα μου αλλα ηταν η πρωτη και τελευταια φορα που ψωνισα, ισως επειδη ειμαι μακρυα δεν εχει οργανωθει η κατασταση, 500€ παραγγελια και ενω στη σελιδα αναφερει δωρεαν εξοδα πανω απο 350€, λογω της προσφορας μου τα χρεωνουν....επισης η εξατμιση που πηρα οταν αρχικα στα τελη Δεκεμβρη που πηρα στο κατ/μα για αγορα δεν ειχε στοκ και μου ειπαν να παρω μετα τις 15/1 που περιμενει παραλαβη με την ιδια τιμη. Πηρα τηλ στοκ δεν υπηρχε και η τιμη αλλαξε, σημερα που πληρωσα και κανονισαμε για την αποστολη επεσε και η κεραμιδα!

Δηλωσα ενδιαφερον και για μια μπαταρια Odyssey μαζι με το πακετο η οποια κοστιζει 145€ με μεταφορικα και αντικαταβολη, επειδη πληρωσα πρωτα και χρεωνομουν τα μεταφορικα ρωταω ποσο κατεβαινει η τιμη και μου λενε το ιδιο δεν αλλαζει κατι!!!

Ηθελα και μια revit sand για φιλο, αλλα ετσι οπως εγινε την πηρε απο fc

Last edited by kwstas; 08-02-2013 at 20:38.
Reply With Quote
  #119  
Παλιό 09-02-2013, 14:40
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

Eμπόρευμα ήρθε...
Εξυπηρέτηση άμεση ....
Ο Γιάννης όπως πάντα φιλικότατος & εξυπηρετικότατος...
Γιάννη πολλά

GSFORUM ...
Reply With Quote
  #120  
Παλιό 09-02-2013, 21:32
D_Artagian Ο/Η D_Artagian βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Patra
Μoto: R 1200 GS LC 2013
Μηνύματα: 630
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδικές τιμές της MotoRAID προς τα μέλη του GS Forum !

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από faker Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστω και εγω με τη σειρα μου αλλα ηταν η πρωτη και τελευταια φορα που ψωνισα, ισως επειδη ειμαι μακρυα δεν εχει οργανωθει η κατασταση, 500€ παραγγελια και ενω στη σελιδα αναφερει δωρεαν εξοδα πανω απο 350€, λογω της προσφορας μου τα χρεωνουν....επισης η εξατμιση που πηρα οταν αρχικα στα τελη Δεκεμβρη που πηρα στο κατ/μα για αγορα δεν ειχε στοκ και μου ειπαν να παρω μετα τις 15/1 που περιμενει παραλαβη με την ιδια τιμη. Πηρα τηλ στοκ δεν υπηρχε και η τιμη αλλαξε, σημερα που πληρωσα και κανονισαμε για την αποστολη επεσε και η κεραμιδα!

Δηλωσα ενδιαφερον και για μια μπαταρια Odyssey μαζι με το πακετο η οποια κοστιζει 145€ με μεταφορικα και αντικαταβολη, επειδη πληρωσα πρωτα και χρεωνομουν τα μεταφορικα ρωταω ποσο κατεβαινει η τιμη και μου λενε το ιδιο δεν αλλαζει κατι!!!

Ηθελα και μια revit sand για φιλο, αλλα ετσι οπως εγινε την πηρε απο fc
Αγαπητέ faker, λυπάμαι πολύ που γράφεις αυτό το μήνυμα, δεν το περίμενα !! Νομίζω οτι με συντομία θα μπορέσω να πώ και εγώ τη γνώμη μου στο θέμα !! Πραγματικά , δεν μπορώ να συγκρατηθώ και να μην απαντήσω !! Ξέρετε (ή τουλάχιστον πιστεύω οτι ξέρετε) οτι κάνουμε ό,τι περνάει από το χέρι μας για να βοηθήσουμε και να βοηθηθούμε και το εκτιμούμε δεόντως (πχ πολλά και καλά δώρα πίτας κάθε χρόνο)
Δέχομαι το οποιοδήποτε σχόλιο, το οποίο μόνο καλύτερους μπορεί να μας κάνει, αλλά σε τέτοιες περιπτώσεις, νομίζω είτε οτι δεν έχεις καταλάβει πως λειτουργεί το θέμα, είτε δεν σου δώσαμε εμείς να καταλάβεις τι γίνεται (αν και είναι γραμμένα εδώ)

- Ώς γνωστόν, οι τιμές αλλάζουν απο καιρους σε καιρούς, και ιδιαίτερα στην αρχή της χρονιάς , σωστά ? ΣΩΣΤΑ
- Ναί, είχαμε μιλήσει και σου είχα δώσει μια πολύ καλή τιμή (όταν η τίμη ήταν πιο χαμηλά), σωστά ? ΣΩΣΤΑ.
- ΔΕΝ είχε γίνει κράτηση τότε, σωστά ? ΣΩΣΤΑ
- Η τιμή λοιπον άλλαξε τον Ιανουάριο, όταν προέβηκες στην παραγγελία, και ήταν 530,00 ΕΥΡΩ. Κάνουμε ειδική τιμή στα 480,00 και συμφωνείς χωρις να μας αναφέρεις οτι έχεις το οποιοδήποτε πρόβλημα, και χωρίς καν να ζητήσουμε προκαταβολή όπως συνηθίζουμε (και αυτό το μιλήσαμε μαζί) !! , σωστά ? ΣΩΣΤΑ
- ΈΧΟΥΜΕ ΠΕΙ και στην παρουσα προσφορά οτι λόγω των τιμών ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ Η ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ , σωστά ? ΣΩΣΤΑ.
Θα πρέπει λοιπον να επιλέξεις, είτε κανονικές τιμές, δωρεάν μεταφορικά, πόντους ανταμοιβής και όλα τα προνόμια σαν πελάτης, είτε να μπείς στην προσφορά μέσω του forum, χάνοντας αυτα τα "προνόμια". By the way, η παραγγελία σου απεστάλη σήμερα.

Αποψή μου, σαν Γιάννης, πέρα απο το MotoRAID. Θέλεις το προϊόν ; Είσαι σίγουρος για την αγορά σου ; Παρήγγειλέ το, κλείστο, όταν η τιμή είναι αυτή που σου αρέσει και τέλος. Για ποοιο λόγο να περιμένεις να παραγγείλεις όταν θα υπάρχει και μόνο σε στοκ τη στιγμή που είσαι αποφασισμένος για την αγορά !! Οι τιμές αλλάζουν πλέον ανα 2 μήνες σχεδόν από όλες τις εταιρίες.

Άρα, κάνουμε super τιμή, φυσικά και δεν δίνουμε δωρεάν μεταφορικά (αφου έτσι είναι η συμφωνία για τις ειδικές τιμές) και υπάρχουν παράπονα ?

ΣΧΕΤΙΚΑ με την μπαταρία, ώς επίσης λογικό, η τιμή είναι στα 145,00 ευρω fix, με μεταφορικά πληρωμένα. Απο τη στιγμή που θα δημιουργηθούν 2 πακέτα (ένα η εξάτμιση, ένα η μπαταρία) , θα έχεις επιπλέον μεταφορικά, είναι λογικό. Και έτσι, πάμε στην φιξ τιμή . Αν σου έλεγα πχ οτι χρεωνόμαστε 2 ευρω τη μεταφορά της μπαταρίας (λόγω ειδικής συμφωνίας) δεν θα σου φαινόταν αστείο και ίσως κοροϊδευτικό ;;;; Θεωρώ πως ναι.. Άρα, ποιο το πρόβλημα, να πάρεις την μπαταρία όπως όλος ο κόσμος ;;;

Όσον αφορά για το Sand, το αφήνω ασχολίαστο, είναι μάλλον θέμα της Ελληνικής κουλτούρας αν κάτι μας χαλάσει (χωρίς να φταίει το ίδιο το θέμα-προϊόν κλπ) , κατευθείαν να στρεφόμαστε ενάντιά του. Ας ξεκολλήσουμε πλέον από αυτή τη νοοτροπία, μόνο κακό μας κάνει.. Ο φίλος σου θα είχε ήδη στα χέρια του το Sand , και θα είχε και "πρόσωπο" την επόμενη φορά να πάρει και μία ακόμα καλύτερη τιμή σε οτιδήποτε άλλο, πέραν των πόντων που θα είχε για την επόμενη online παραγγελία του.

Τέλος, θα χαρώ να σου απαντήσω σε οποιαδήποτε ερώτηση έχεις στο επαγγελματικό τηλέφωνο του καταστήματος (2610437100) , καθώς σε καμία περίπτωση δεν θέλω να "χρησιμοποιώ" το forum για εξηγήσεις κλπ. Δεν θα απαντήσω επι του θέματος εδώ.

Ευχαριστώ πολύ φυσικά για τα σχόλια, θα φροντίσουμε πλέον να είμαστε ακόμα πιο προσεκτικοί. Λυπάμαι αν σε απογοητεύσαμε - απογοητεύτικες.

Με επιφύλαξη κάθε νομίμου δικαιώματός μου.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Ειδικές τιμές της ΜΑΚΑΝ προς τα μέλη του GS Forum ! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ομαδικές Αγορές 121 20-12-2013 11:15
Το GS Forum κάνει Αποκριάτικο Πάρτυ, το Σάββατο 26-2-11 !!! Arkas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 150 03-03-2011 18:24
Καλή Χρονιά GS Forum και αυλικοί . adventure Ευχές - (στους εορτάζοντες ... και όχι μόνον) 46 05-01-2011 11:08
Ειδική προσφορά/έκπτωση αποκλειστικά για το GS Forum!!! γιαγια αρκουδα Διάφορα 9 21-07-2010 18:48


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:21.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!