GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #191  
Παλιό 03-10-2013, 12:16
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gepol Εμφάνιση μηνυμάτων
Ετσι.........
...αλλιως ισως?
Reply With Quote
  #192  
Παλιό 03-10-2013, 12:36
paschalis Ο/Η paschalis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2009
Περιοχή: thessaloniki
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 7,234
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από aeriko Εμφάνιση μηνυμάτων
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gepol Εμφάνιση μηνυμάτων
Ετσι.........
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
...αλλιως ισως?
Αυτο που θελουν αν σου πουν οι ανθρωποι ειναι ΣΤΑΜΑΤΑ!!!!
Να σταματησεις σου ζητανε γιατι εχεις ξεφυγει τελειως..
Να σταματησεις να προκαλεις τους συμφορουμιτες σου..
Ελπιζω κατω απο το μηνυμα μου να μπουν οι αλλοι εκατο που ποθουν και εκφραζουν
με πμ και κουβεντα εκτος φορουμ το ιδιο πραγμα.
Το γνωριζεις βεβαια απο πρωτο χερι.Το ακους συνεχεια απο τους φιλους σου που ειναι και συμφορουμιτες μας
αλλα μπροστα στο βωμο της διασκεδασης σου-γιατι αυτο κανεις εδω μεσα,διασκεδαζεις-δεν λογαριαζεις τιποτα

Υ,Γ,
Το κειμενο το εγραψα γιατι μερες τωρα ψαχνω να βρω φιλους απο δεω μεσα να παμε εκδρομη και αυτοι με καλουν να τους συναντησω εκτος GS Forum.
Αν νομιζεις οτι θα εγκαταλειψουμε αυτο το δημιουργημα της παρεας το γεματο ταξιδια και χαρες γνωριμιες φιλιες φωτογραφιες των παιδιων μας και των φιλων μας για να εχεις εσυ -ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΕΝΤΕ ΕΝΑΛΑΣΣΟΜΕΝΟΙ ΑΡΓΟΣΧΟΛΟΙ- βημα να διασκεδαζεις εισαι ποΛυ μα πολυ γελασμενος....
Reply With Quote
  #193  
Παλιό 03-10-2013, 12:48
italos Ο/Η italos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Athens-Gerakas
Μoto: R1200GSadv
Μηνύματα: 987
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Νίκο,


Ο αλλος λογος που ενηργησα ετσι ηταν γιατι θυμωσα μαζι σου......θυμωσα διοτι η παρακινηση σε επανασταση ειχε ταπεινα ελατηρια κι οχι αγωνιστικη, εστω αριστερη, πολιτικη διαθεση.Θιχτηκε δικος σου ανθρωπος απο το κλεισιμο της ΕΡΤ και ειπες να παρακινησεις τον κοσμο σε επανασταση.....
Δεν ενηργησες το ιδιο σε αλλα παρομοια θεματα οπου θιγοντουσαν αλλοι, προφανως διοτι η κατσικα του γειτονα δεν μας ενδιαφερει......
Αυτος ηταν η αιτια που το φυλαξα και το εβγαλα σημερα στην φορα ευκαιρειας δοθεισης.....
Δεν σε ρωτω τι κανει σημερα ο δικος σου ανθρωπος, ελπιζω να ειναι με τους εξυπνους παρεα και να μην ακολουθησε τους καταληψίες του Μεγαρου της ΕΡΤ.



Θα πρεπει να ειμαστε προσεκτικοι για το τι γραφουμε εδω μεσα διοτι καλλιστα μπορει αντι στην θεση του GeorgeP να ειναι καποιος αλλος και να φερει σε δυσκολη θεση μελη και αντμιν.... πραγμα που φανταζομαι δεν θελει κανεις μας.

Θα σου απαντήσω μόνο σε αυτά τα 2.....και δεν ξανασχολούμαι, όχι μαζί σου γενικά στα θέματα αυτά, γιατί βλέπω να βρίσκουμε και κανένα μπελά....και δεν είναι ότι με ανησυχεί κάτι.....απλά ασχολούμαι με άλλα πράγματα κατεμε πιο επικοδομιτικά για την ζωή μου.


1ον σε άνθρωπο που σε ιδ.τράπεζα εν μέσω απολύσεων συγχωνεύσεων κτλ κτλ.....έχει στο ενεργητικό του απο τον 4/2012 εώς τον 9/2013 35 μέρες απεργία(με όποιο προσωπικό κόστος αυτό στην επαγγελματική μου καριέρα και όσοι είναι στις τράπεζες το γνωρίζουν...αλλά και τα οικονομικά γτ 35μέρες απεργία ξέρουμε όλοι πόσα λευτά είναι) απο τις οποίες οι 10 μαξιμουμ ήταν για τον κλάδο μου.....και όλες οι άλλες για τους δασκάλους, για τος υπαλλήλους στο μετρό...για την αδεδυ, για την ερτ... για για για.....και φυσικά πήγαινα όποτε μπορούσα και στις πορείες δεν σημαίνει ότι με ένοιαξε ποτέ η κατσίκα μου(ούτως η άλλως εμένα η μητέρα μου καταθ΄τει χαρτιά για σύνταξη.....δεν χάσαμε και τίποτα σαν οικογένεια οικονομικά τουλάχιστον)......ΑΠΛΑ πολύ ΑΠΛΑ την ΕΡΤ την πονάω πιο πολύ απο όλα τα άλλα ακόμα και απο την δικιά μου τη δουλειά γιατί αυτή με μεγάλωσε με έζησε κτλ κτλ και πάντα μα πάντα με τα χάλια που είχε θα την υπερασπίζομαι(άλλωστε εγώ πρώτος μέσα απο εδώ έχω γράψει τα κακώς κείμενά της) και για αυτό έβγαλα το συγκεκριμένο ποστ.


2ον όντως τελικά θα πρέπει να είμαστε πολύ προσεχτικοί στο τι γράφουμε...(ποιός ξέρει μπορεί να κάνουνε και κανένα ντου στο σπίτι μου οι δημοκράτες μετά το μανιφέστο μου για την ΕΡΤ και ποιός ξέρει τι θα βρούνε στη γιάφκα μου στον Γέρακα....)γιατί απο ότι φαίνεται το μάτι κ το αυτί του μεγάλου αδερφού είναι παντού και απο ότι φαίνεται και εδώ μέσα....
Reply With Quote
  #194  
Παλιό 03-10-2013, 12:51
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από paschalis Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο που θελουν αν σου πουν οι ανθρωποι ειναι ΣΤΑΜΑΤΑ!!!!
Να σταματησεις σου ζητανε γιατι εχεις ξεφυγει τελειως..
Να σταματησεις να προκαλεις τους συμφορουμιτες σου..
Ελπιζω κατω απο το μηνυμα μου να μπουν οι αλλοι εκατο που ποθουν και εκφραζουν
με πμ και κουβεντα εκτος φορουμ το ιδιο πραγμα.
Το γνωριζεις βεβαια απο πρωτο χερι.Το ακους συνεχεια απο τους φιλους σου που ειναι και συμφορουμιτες μας
αλλα μπροστα στο βωμο της διασκεδασης σου-γιατι αυτο κανεις εδω μεσα,διασκεδαζεις-δεν λογαριαζεις τιποτα

Υ,Γ,
Το κειμενο το εγραψα γιατι μερες τωρα ψαχνω να βρω φιλους απο δεω μεσα να παμε εκδρομη και αυτοι με καλουν να τους συναντησω εκτος GS Forum.
Αν νομιζεις οτι θα εγκαταλειψουμε αυτο το δημιουργημα της παρεας το γεματο ταξιδια και χαρες γνωριμιες φιλιες φωτογραφιες των παιδιων μας και των φιλων μας για να εχεις εσυ -ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΕΝΤΕ ΕΝΑΛΑΣΣΟΜΕΝΟΙ ΑΡΓΟΣΧΟΛΟΙ- βημα να διασκεδαζεις εισαι ποΛυ μα πολυ γελασμενος....
Ο georgep ΑΡΓΟΣΧΟΛΟΣ????????

Πασχαλη κανε ΜΑΣ την χαρη και σοβαρεψου..........

ΟΧΙ δεν σταματαω, εχεις προβλημα?

Σε πηρε κανεις απο αυτους που παρεθεσες και σου εκανε παραπονα?

κανε μας την χαρη καλε μου κι αν δεν αντεχεις οπου βλεπεις πολιτικο νημα να στριβεις γωνια!!!
αλλους 100???? καλα μουρλος εισαι........

Οσο για τις εκδρομες μαλλον για το τι κρανος επιθυμεις να φορεσουν σε καλουν...........
Reply With Quote
  #195  
Παλιό 03-10-2013, 12:55
alx_k Ο/Η alx_k βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Βολος
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 1,774
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

GeorgeP ήρθε η ώρα να μας αφήσεις ήσυχους!

Έχουμε πολύ υπομονή αλλά και αυτή έχει τα όρια της.

Συμφωνω απόλυτα με τον Πασχάλη.

Εστάλη από ΤΑΠΑΤΟΚ-ΤΑΠΑΤΟΚ!
Reply With Quote
  #196  
Παλιό 03-10-2013, 12:57
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από italos Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα σου απαντήσω μόνο σε αυτά τα 2.....και δεν ξανασχολούμαι, όχι μαζί σου γενικά στα θέματα αυτά, γιατί βλέπω να βρίσκουμε και κανένα μπελά....και δεν είναι ότι με ανησυχεί κάτι.....απλά ασχολούμαι με άλλα πράγματα κατεμε πιο επικοδομιτικά για την ζωή μου.


1ον σε άνθρωπο που σε ιδ.τράπεζα εν μέσω απολύσεων συγχωνεύσεων κτλ κτλ.....έχει στο ενεργητικό του απο τον 4/2012 εώς τον 9/2013 35 μέρες απεργία(με όποιο προσωπικό κόστος αυτό στην επαγγελματική μου καριέρα και όσοι είναι στις τράπεζες το γνωρίζουν...αλλά και τα οικονομικά γτ 35μέρες απεργία ξέρουμε όλοι πόσα λευτά είναι) απο τις οποίες οι 10 μαξιμουμ ήταν για τον κλάδο μου.....και όλες οι άλλες για τους δασκάλους, για τος υπαλλήλους στο μετρό...για την αδεδυ, για την ερτ... για για για.....και φυσικά πήγαινα όποτε μπορούσα και στις πορείες δεν σημαίνει ότι με ένοιαξε ποτέ η κατσίκα μου(ούτως η άλλως εμένα η μητέρα μου καταθ΄τει χαρτιά για σύνταξη.....δεν χάσαμε και τίποτα σαν οικογένεια οικονομικά τουλάχιστον)......ΑΠΛΑ πολύ ΑΠΛΑ την ΕΡΤ την πονάω πιο πολύ απο όλα τα άλλα ακόμα και απο την δικιά μου τη δουλειά γιατί αυτή με μεγάλωσε με έζησε κτλ κτλ και πάντα μα πάντα με τα χάλια που είχε θα την υπερασπίζομαι(άλλωστε εγώ πρώτος μέσα απο εδώ έχω γράψει τα κακώς κείμενά της) και για αυτό έβγαλα το συγκεκριμένο ποστ.


2ον όντως τελικά θα πρέπει να είμαστε πολύ προσεχτικοί στο τι γράφουμε...(ποιός ξέρει μπορεί να κάνουνε και κανένα ντου στο σπίτι μου οι δημοκράτες μετά το μανιφέστο μου για την ΕΡΤ και ποιός ξέρει τι θα βρούνε στη γιάφκα μου στον Γέρακα....)γιατί απο ότι φαίνεται το μάτι κ το αυτί του μεγάλου αδερφού είναι παντού και απο ότι φαίνεται και εδώ μέσα....
Ειδες που ειχα δικιο οταν ειπα οτι το γραπτο σου περι ''επαναστασης'' ηταν καθαρα πολιτικο?

Αν μου επιτρεπεις θα σου δωσω μια συμβουλη αφου εισαι στον Ιδ.τομεα, τις απεργιες που συμετειχες θα τις πληρωσεις αργα ¨η γρηγορα με τον εναν ¨η τον αλλο τροπο. Ο εργοδοτης δεν ξεχνα ΠΟΤΕ!!! μαζι με αυτον δεν ξεχναν, κι ενημερωνονται, στο λεω εκ πειρας, και οι γυρω απο αυτον του ιδιου χωρου επιχειρηματιες, και τοτε δεν θα σε σωσει κανενα κομα και κανενας πολιτικος.......

Αδελφικη συμβουλη σαν μεγαλυτερος με 9000 ενσημα ιδ. υπαλληλος σου δινω.......
Reply With Quote
  #197  
Παλιό 03-10-2013, 12:59
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από alx_k Εμφάνιση μηνυμάτων
GeorgeP ήρθε η ώρα να μας αφήσεις ήσυχους!

Έχουμε πολύ υπομονή αλλά και αυτή έχει τα όρια της.

Συμφωνω απόλυτα με τον Πασχάλη.

Εστάλη από ΤΑΠΑΤΟΚ-ΤΑΠΑΤΟΚ!
Καλα κανεις..........υπολοιπονται αλλοι 99......

Δεν πιστευω να υπονοεις να φυγω απο το φορουμ.......
Reply With Quote
  #198  
Παλιό 03-10-2013, 13:13
tattoopanther Ο/Η tattoopanther βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: Chalkidiki
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 3,100
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

.,.,στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα.,.,.,
Reply With Quote
  #199  
Παλιό 03-10-2013, 13:27
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Πως καταντησαμε ετσι....
Reply With Quote
  #200  
Παλιό 03-10-2013, 13:28
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα κανεις..........υπολοιπονται αλλοι 99......

Δεν πιστευω να υπονοεις να φυγω απο το φορουμ.......

μην φυγεις απο το φορουμ, αλλα τουλαχιστον, σταματα να διωχνεις νεους ανθρωπους, οι οποιοι εχουν διαφορετικες αποψεις....γενικως

εσυ την εχεις "καψει" την γουνα σου.....
ασε να γραψει και κανενας νεος.....
δεν σε ενδιαφερει το φορουμ και οι νεοι, που κοσμουν τις σελιδες ταξιδιωτικων????

να τρεχεις σε δικηγορους γραπτα μελων....
τι να πω ρε γιωργη....
κριμα.....
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:03.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!