GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> ΑΝΑΒΑΤΗΣ > GS Forum - Road & Enduro Training

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 04-04-2009, 22:11
GS_maniac Ο/Η GS_maniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 365
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από highwaystar Εμφάνιση μηνυμάτων
Το προήγούμενο Σάββατο ήμουν κι εγώ εκεί, νομίζω πως όλοι οι οδηγοί μοτοσυκλέτας θα πρέπει να περνούν από τέτοια σεμινάρια. Όσα χρόνια και να οδηγά κάποιος, κάτι έχει να πάρει. Μπράβο στην motoadventures
Η αληθεια είναι οτι ο Νίκος Σπανός είναι φοβερός όχι μονο στην οδηγηση αλλα και στην μεταδοτικοτητα που εχει στο να σου μεταφερει αυτα που ο ανθρωπος ξέρει.
Πριν παρακολουθησω τα σεμινάρια της Moto Adventures νόμισα οτι είχα κάποια άποψη περί οδήγησης κ.λ.π. αλλά οπως είπα απλά νόμιζα...
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 06-04-2009, 04:08
Orfeus Ο/Η Orfeus βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Athens
Μoto: BMW F800S
Μηνύματα: 305
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Ψηνομαι για Μαιο.Ξερετε τι απαιτησεις τεχνικες υπαρχουν για τη συμμετοχη?(δερματινη φορμα?)
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 06-04-2009, 09:02
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Orfeus Εμφάνιση μηνυμάτων
Ψηνομαι για Μαιο.Ξερετε τι απαιτησεις τεχνικες υπαρχουν για τη συμμετοχη?(δερματινη φορμα?)
20 μετρα σουζα με το ενα χερι και δεμενα ματια

τωρα στα σοβαρα χρειαζεσαι κρανος,μπουφαν,παντελονι,μποτες,γαντια.
κατα προτιμηση ο εξοπλισμος να ειναι καλοκαιρινος γιατι με τις ασκησεις και την ολη διαδικασια λιωνεις ...λιγο απο τον ιδρωτα!
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 06-04-2009, 16:46
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
πολύ ενδιαφέρον και ευχαριστούμε τον Σπανό που... υπάρχει

έχει μια επιτυχημένη επιχείρηση και ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ γιατί το ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ

ερώτηση: πόσο είναι κανονικά το ποσό χωρίς την προσφορά;
Αν δεν κάνω λάθος 130 κανονικά και 90 με την προσφορά!!!
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 07-04-2009, 13:04
Orfeus Ο/Η Orfeus βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Athens
Μoto: BMW F800S
Μηνύματα: 305
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
20 μετρα σουζα με το ενα χερι και δεμενα ματια

τωρα στα σοβαρα χρειαζεσαι κρανος,μπουφαν,παντελονι,μποτες,γαντια.
κατα προτιμηση ο εξοπλισμος να ειναι καλοκαιρινος γιατι με τις ασκησεις και την ολη διαδικασια λιωνεις ...λιγο απο τον ιδρωτα!
σε καποιες σχολες απαιτειται δερματινος εξοπλισμος και επειδη προς στιγμην εχουμε μονο υφασμα ρωτησα....

ντεν κανω σουζες καρντια μου...
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 07-04-2009, 13:17
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Orfeus Εμφάνιση μηνυμάτων
σε καποιες σχολες απαιτειται δερματινος εξοπλισμος και επειδη προς στιγμην εχουμε μονο υφασμα ρωτησα....

ντεν κανω σουζες καρντια μου...
μην ανησυχεις!μετα τα μαθηματα θα κανεις κι απ αυτο!
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 01-05-2009, 18:49
margot
 
Μηνύματα: n/a
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Θέλω και εγώ να λάβω μέρος στο Compact Training. Θέλω όμως να ρωτήσω αν χρειάζεται ειδική εξάρτηση και πιο συγκεκριμένα έχω μπότες, jacket δεν έχω παντελόνι (νοικιάζουν εκεί ή να πάω να αγοράσω?). Αν ξέρει κάποιος να μου απαντήσει για να συμπληρώσω την αίτηση συμμετοχής.
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 01-05-2009, 18:55
margot
 
Μηνύματα: n/a
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Παιδιά εντάξειβρήκα στα στοιχεία επικοινωνίας με την Moto adventures (λίγο ψάξιμο ήθελε) και θα επικοινωνήσω μαζί τους αύριο να δώ μήπως προλαβαίνω να έρθω και εγώ το Σάββατο
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 01-05-2009, 19:15
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από margot Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά εντάξειβρήκα στα στοιχεία επικοινωνίας με την Moto adventures (λίγο ψάξιμο ήθελε) και θα επικοινωνήσω μαζί τους αύριο να δώ μήπως προλαβαίνω να έρθω και εγώ το Σάββατο

Νοικιάζεις και από εκεί ότι δεν έχεις...

Επικοινώνησε όμως για να δηλώσεις συμμετοχή, αν υπάρχει πρόβλημα ρώτησε μήπως μπορείς να πας στην θέση μου που είχα δηλώσει αρχικά αλλά μάλλον δεν θα μπορέσω τελικά για 9 Μαίου!!!
Reply With Quote
  #30  
Παλιό 02-05-2009, 10:02
margot
 
Μηνύματα: n/a
Προεπιλογή Απάντηση: Προσφορά της Moto Adventures για τα Compact Training (Μάρτιος & Μάιος 2009)

Θα επικοινωνήσω μαζί τους, thanks για την ενημέρωση και για την προσφορά
Reply With Quote
Απάντηση

Tags
bmw, bmw gs moto, bmw moto, bmw moto gs, bmwmoto, forum, forumgs, gs forum, gs moto bmw, gs_gs, gsbmw, gsbmwmoto, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, moto_adventures, motoadventures, motobmw, nikos spanos, nikosspanos, spanos, spanos nikos


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Enduro Training απο την Moto Adventures. Προσφορά για τα μέλη του GS Forum. SpanosNikos GS Forum - Road & Enduro Training 169 11-06-2009 14:43
Το GS forum εκπαιδεύεται στη Moto Adventures !!! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ GS Forum - Road & Enduro Training 10 21-05-2009 03:16
Moto Adventures Day 1. Meeting - Tour - Show! SpanosNikos Χωμάτινες εξορμήσεις 120 20-05-2009 01:54
τα νέα μοντέλα της bmw για το 2009 GS_maniac Νέα μοντέλα BMW 6 23-01-2009 20:25


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:13.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!