GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 02-07-2011, 12:01
γιαγια αρκουδα Ο/Η γιαγια αρκουδα βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ν. φιλαδελφεια
Μoto: BMW K 1200 LT NEXUS 500 AX1 HONDA KABASAKI ZX636RR GSR600 SUZUKI
Μηνύματα: 396
Προεπιλογή Eυχαριστώ τους φίλους μας τους μπάτσους

ετσι ετσι.....

Στο Στόμα του Λύκου: Ευχαριστώ κύριε Μπάτσο μου
  #2  
Παλιό 02-07-2011, 13:05
Elov Ο/Η Elov βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: ATHINA
Μoto: gs1200
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή Απάντηση: Eυχαριστώ τους φίλους μας τους μπάτσους

Και εσύ κύριε γιαγιά το υποστηρίζεις;;;;;
Γιατί αν ναι, τότε να μας πεις μήπως είσαι από αυτούς που έστειλαν το 13/15χρονο παιδί τους να πάει φορόντας κουκούλες, να ξηλώνει πεζοδρόμια και να σπάει τα ξενοδοχεία του Συντάγματος;;;;Να πετάει μάρμαρα και να ξηλώνει τα φανάρια;;;
Γιατί όλα αυτά τα καλόπαιδα, κάποιος ΚΑΛΟΣ πατέρας τα έστειλε. Αυτός ο ίδιος λοιπόν, να κοιτάξει πρώτα τον κ@λο του και να δικαιολογήσει τον εαυτό του για το φιντάνι που μεγάλωσε και μετά να πάει να δικαιολογήσει τους μπάτσους.Γιατί αν δεν υπήρχαν τα ΔΙΚΑ ΣΟΥ καλόπαιδα κύριε γιαγιά να αναστατώνουν μια πόλη ολόκληρη και να δυσφημείται ο τουρισμός, δεν θα υπήρχε λόγος υπάρξεως των μπάτσων
  #3  
Παλιό 02-07-2011, 13:28
Vagelis Gar Ο/Η Vagelis Gar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Τρίκαλα
Μoto: Γριά
Μηνύματα: 2,014
Προεπιλογή Απάντηση: Eυχαριστώ τους φίλους μας τους μπάτσους

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Elov Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εσύ κύριε γιαγιά το υποστηρίζεις;;;;;
Γιατί αν ναι, τότε να μας πεις μήπως είσαι από αυτούς που έστειλαν το 13/15χρονο παιδί τους να πάει φορόντας κουκούλες, να ξηλώνει πεζοδρόμια και να σπάει τα ξενοδοχεία του Συντάγματος;;;;Να πετάει μάρμαρα και να ξηλώνει τα φανάρια;;;
Γιατί όλα αυτά τα καλόπαιδα, κάποιος ΚΑΛΟΣ πατέρας τα έστειλε. Αυτός ο ίδιος λοιπόν, να κοιτάξει πρώτα τον κ@λο του και να δικαιολογήσει τον εαυτό του για το φιντάνι που μεγάλωσε και μετά να πάει να δικαιολογήσει τους μπάτσους.Γιατί αν δεν υπήρχαν τα ΔΙΚΑ ΣΟΥ καλόπαιδα κύριε γιαγιά να αναστατώνουν μια πόλη ολόκληρη και να δυσφημείται ο τουρισμός, δεν θα υπήρχε λόγος υπάρξεως των μπάτσων
Ο καιρός, που ΟΛΩΝ τα καλόπαιδα θα μας ρωτήσουν τι συνέβει τα μαύρα χρόνια στις αρχές της χιλιετίας, πλησιάζει. Εύχομαι να έχω έτοιμες κάποιες απαντήσεις...
  #4  
Παλιό 02-07-2011, 13:48
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Eυχαριστώ τους φίλους μας τους μπάτσους

Οποιος δεν καταλαβαίνει πόσο κακό κάνει στην εικόνα της αστυνομίας η πρακτική κι οι συμπεριφορά των ΜΑΤ, και πόσο εξαγριώνει μερίδα κατά τ'άλλα νομοταγών πολιτών, είτε ανήκει στα ΜΑΤ είτε δε μπορεί να αντιληφθεί αυτό που έρχεται. Και δε θα φταίνε ούτε τα καλόπαιδα ούτε οι γονείς τους. Και δε μιλάω για τους "αγνώστους" σε μας αλλά "γνωστούς" σε κάποιους άλλους....


Αλήθεια ο αρχηγός της ΕΛΑΣ που είναι, να μας πει αν είχαν εντολές για τέτοια χρήση βίας ή ήταν "μεμονωμένα" περιστατικά....
  #5  
Παλιό 02-07-2011, 14:19
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Eυχαριστώ τους φίλους μας τους μπάτσους

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Elov Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εσύ κύριε γιαγιά το υποστηρίζεις;;;;;
Γιατί αν ναι, τότε να μας πεις μήπως είσαι από αυτούς που έστειλαν το 13/15χρονο παιδί τους να πάει φορόντας κουκούλες, να ξηλώνει πεζοδρόμια και να σπάει τα ξενοδοχεία του Συντάγματος;;;;Να πετάει μάρμαρα και να ξηλώνει τα φανάρια;;;
Γιατί όλα αυτά τα καλόπαιδα, κάποιος ΚΑΛΟΣ πατέρας τα έστειλε. Αυτός ο ίδιος λοιπόν, να κοιτάξει πρώτα τον κ@λο του και να δικαιολογήσει τον εαυτό του για το φιντάνι που μεγάλωσε και μετά να πάει να δικαιολογήσει τους μπάτσους.Γιατί αν δεν υπήρχαν τα ΔΙΚΑ ΣΟΥ καλόπαιδα κύριε γιαγιά να αναστατώνουν μια πόλη ολόκληρη και να δυσφημείται ο τουρισμός, δεν θα υπήρχε λόγος υπάρξεως των μπάτσων
Το αντιγράφω όλο σαν δείγμα εκπληκτικά κοντόφθαλμης και μονόπλευρης αντιμετώπισης του τι γίνεται γύρω μας.

Γύρνα πλευρό θα πιαστείς φίλε μου.

Ναι μεν αυτό που λες συμβαίνει... αλλά δεν του δίνω πάνω από 10% του συνόλου (και το 10% χαριστικό είναι).
  #6  
Παλιό 02-07-2011, 14:35
Vagelis Gar Ο/Η Vagelis Gar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Τρίκαλα
Μoto: Γριά
Μηνύματα: 2,014
Προεπιλογή Απάντηση: Eυχαριστώ τους φίλους μας τους μπάτσους

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Elov Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εσύ κύριε γιαγιά το υποστηρίζεις;;;;;
Γιατί αν ναι, τότε να μας πεις μήπως είσαι από αυτούς που έστειλαν το 13/15χρονο παιδί τους να πάει φορόντας κουκούλες, να ξηλώνει πεζοδρόμια και να σπάει τα ξενοδοχεία του Συντάγματος;;;;Να πετάει μάρμαρα και να ξηλώνει τα φανάρια;;;
Γιατί όλα αυτά τα καλόπαιδα, κάποιος ΚΑΛΟΣ πατέρας τα έστειλε. Αυτός ο ίδιος λοιπόν, να κοιτάξει πρώτα τον κ@λο του και να δικαιολογήσει τον εαυτό του για το φιντάνι που μεγάλωσε και μετά να πάει να δικαιολογήσει τους μπάτσους.Γιατί αν δεν υπήρχαν τα ΔΙΚΑ ΣΟΥ καλόπαιδα κύριε γιαγιά να αναστατώνουν μια πόλη ολόκληρη και να δυσφημείται ο τουρισμός, δεν θα υπήρχε λόγος υπάρξεως των μπάτσων
Ρίξε και μια ματιά εδώ, δεν θα σου πάρει πάνω από 10 λεπτά
http://www.gsforum.gr/%CE%95%CE%BB%C...ek-subs-21764/
  #7  
Παλιό 02-07-2011, 14:46
Vagelis Gar Ο/Η Vagelis Gar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Τρίκαλα
Μoto: Γριά
Μηνύματα: 2,014
Προεπιλογή Απάντηση: Eυχαριστώ τους φίλους μας τους μπάτσους

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Elov Εμφάνιση μηνυμάτων
...............
Γιατί όλα αυτά τα καλόπαιδα, κάποιος ΚΑΛΟΣ πατέρας τα έστειλε.
2008 Δολοφονία Αλέξη Γρηγορόπουλου, χιλιάδες παιδιά στους δρόμους.
Αυτός ο ίδιος λοιπόν, να κοιτάξει πρώτα τον κ@λο του και να δικαιολογήσει τον εαυτό του για το φιντάνι που μεγάλωσε και μετά να πάει να δικαιολογήσει τους μπάτσους.
Αμφιβάλω αν είσαι πατέρας. Και αν ναι κάνε την εξής απλή ερώτηση στον εαυτό σου: "Να στείλω το παιδί μου σε επεισόδια?"
Γιατί αν δεν υπήρχαν τα ΔΙΚΑ ΣΟΥ καλόπαιδα κύριε γιαγιά να αναστατώνουν μια πόλη ολόκληρη και να δυσφημείται ο τουρισμός, δεν θα υπήρχε λόγος υπάρξεως των μπάτσων
Νέοι φόροι σε καταστήματα μαζικής εστίασης, βενζίνη 1,70, 23% απόδοση ΦΠΑ από τους λογείς επιχειρηματίες συναφών με τον τουρισμό, Αθήνα-Θεσσαλονίκη 20 ευρώ διόδια (σε επικίνδυνο δρόμο), ιδιωτικές πλαζ, κλειστά μουσεία (ημέρα Κυριακή και μάλιστα μετά το μεσημέρι λόγω έλλειψης προσωπικού, αν δες βρίσκεις το σχετικό άρθρο πες μου να σου το βρω), πλοία σάπια, νησιά χωρίς καθημερινή πρόσβαση, να πω κι άλλα ή κάτι άρχισες να καταλαβαίνεις?
.............
  #8  
Παλιό 02-07-2011, 14:47
Elov Ο/Η Elov βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: ATHINA
Μoto: gs1200
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή Απάντηση: Eυχαριστώ τους φίλους μας τους μπάτσους

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Το αντιγράφω όλο σαν δείγμα εκπληκτικά κοντόφθαλμης και μονόπλευρης αντιμετώπισης του τι γίνεται γύρω μας.

Γύρνα πλευρό θα πιαστείς φίλε μου.

Ναι μεν αυτό που λες συμβαίνει... αλλά δεν του δίνω πάνω από 10% του συνόλου (και το 10% χαριστικό είναι).
Επειδή σε διαβάζω αναγκαστηκά (ανάμεσα στα άλλα ποστ) μια και γράφεις παντού και πάντα σε όλα τα θέματα και έχω διαπιστώσει οτι σου αρέσει αντί να παραθέτεις την γνώμη σου, να απαντάς με υπονοούμενα και εριστικά και ειρωνικά.Θα πρότεινα να σταματήσεις τις κρίσεις των άλλων και να γράφεις μόνο την άποψή σου.Και αυτό ΟΧΙ πάντα γιατί μπορεί να γίνεις κουραστικός.
Αν πάλι είσαι άνεργος, άεργος, αργόσχολος,τεμπέλης και από οτι φαίνεται δεν σου αρέσει το τάβλι για να παιρνάς την ώρα σου, αλλά προτιμάς να σπαμάρεις στο φόρουμ, (γιατί κανένα δικό σου θέμα δεν έχεις ανεβάσει, όλων των ΑΛΛΩΝ κριτικάρεις), ε τότε να είσαι λίγο πιο κόσμιος στους χαρακτηρισμούς σου και στις απόψεις σου έναντι των άλλων.
Άλλωστε εγώ παραπάνω έκρινα τα 13/15 χρονα γιατί για αυτά μιλάει το θέμα.Αν πάλι νομίζεις οτι δεν τα στέλνει ο πατέρας, αλλά την κοπανάνε μόνα τους, ΠΑΛΙ ο πατέρας φταίει που έίναι ανίκανος να τα μαζέψει από το να καταστρέφουν την δημόσια περιουσία και να "χαλάνε τον κόσμο".
  #9  
Παλιό 02-07-2011, 14:50
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Eυχαριστώ τους φίλους μας τους μπάτσους

θα ηταν αδικο να την πεσουμε σε αυτα που λεει ο μανωλης(ELOV),γιατι ισως να μην εχει παιδια ή τα παιδια του δεν ετυχε να του κανουν τετοιες ερωτησεις.......ερωτησεις που πραγματι ειναι πολυ δυσκολο να απαντηθουν σωστα
ο 14χρονος γιος μου και η 21χρονη κορη μου,εχουν ηδη σχηματισει αποψη απο τις εικονες που ειδαν αυτες τις ημερες και απο το facebook,που εκει το γηπεδο ανηκει στους πολυ νεους.....
οτι και να τους πω εγω πια.......εχουν ματια και κρινουν
  #10  
Παλιό 02-07-2011, 14:51
Elov Ο/Η Elov βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: ATHINA
Μoto: gs1200
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή Απάντηση: Eυχαριστώ τους φίλους μας τους μπάτσους

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Vagelis Gar Εμφάνιση μηνυμάτων
.Αμφιβάλω αν είσαι πατέρας. Και αν ναι κάνε την εξής απλή ερώτηση στον εαυτό σου: "Να στείλω το παιδί μου σε επεισόδια?"
............
Έχω δύο στην ηλικία που συζητάμε και δεν τα στέλνω στα επισόδεια.
Δεν μου φταίνε σε τίποτα τα παιδιά μου να πάνε να βγάλουν το φίδι από την τρύπα για κάτι/κάποιους που ΕΓΩ ψήφισα.


υ.γ. Εσύ Βαγγέλη τα παιδιά σου τα έστειλες;;;;
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Για τους φίλους της κλασσικής erasel Μουσική 2 13-04-2011 01:35
Για τους φίλους που μεγάλωσαν με τα καμπόϋκα.... frits Διάφορα 9 28-03-2011 22:21
Για τους φίλους με F 800 GS!!! gelasios Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 1 18-03-2011 17:59
Για τους ...μικρούς μας φίλους!!!(f800gs) vasorfa Ασφάλεια και τεχνικές οδήγησης 6 30-09-2010 21:41
Άμα έχεις τέτοιους φίλους, τι τους θέλεις τους εχθρούς; georgekostas Κόσμος 1 09-12-2009 03:31


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:09.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!