GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Καλημέρες - Ευχολόγια > Κοινωνική ευαισθησία > Αυτοί που έφυγαν νωρίς ...

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιό 12-07-2010, 12:49
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.

O ΘΕΟΣ ΑΣ ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ,
ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ
ΣΤΟΥΣ ΟΙΚΙΟΥΣ ΤΟΥ.....
Reply With Quote
  #42  
Παλιό 12-07-2010, 22:42
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.

Να είστε καλά παιδιά που πήγατε και εκπροσωπείσατε όλους εμάς που δεν καταφέραμε να παρευρεθούμε....Ο Θεός ας αναπαύσει την ψυχή του Βασίλη.............
Reply With Quote
  #43  
Παλιό 12-07-2010, 23:06
siraxanz Ο/Η siraxanz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Argos-Argolidas
Μoto: r1200gsa '08, Cagiva elephant 750e '95
Μηνύματα: 13,321
Προεπιλογή Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.

Ο Θεός ας συγχωρέσει τον Βασίλη
και ας αναπαυτεί η ψυχή του
Μπράβο σας παιδιά που μπορέσατε να πάτε.

Reply With Quote
  #44  
Παλιό 13-07-2010, 10:11
droggitiszak Ο/Η droggitiszak βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: zakynthos
Μoto: Africa Twin '93 + R1200 GS '08
Μηνύματα: 1,524
Προεπιλογή Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.

ας είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκεπάζει. Ευχαριστούμε όσους κατάφεραν και ταξίδεψαν για να παρευρεθούν. Ας είναι το τελευταίο ...
Reply With Quote
  #45  
Παλιό 13-07-2010, 11:07
gbmw Ο/Η gbmw βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: 1200 GS
Μηνύματα: 280
Προεπιλογή Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.

Ένα κεράκι, πάντα μας δίνεται η δυνατότητα να το ανάψουμε στην μνήμη του Βασίλη.
Reply With Quote
  #46  
Παλιό 14-07-2010, 12:12
Adamis Ο/Η Adamis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ATHINA
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 41
Προεπιλογή Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.

Τα θερμά μου συλλυπητήρια.
Reply With Quote
  #47  
Παλιό 15-07-2010, 13:56
xvitos Ο/Η xvitos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: gs1200
Μηνύματα: 546
Προεπιλογή Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.

Ο Θεός να τον συγχωρέσει.
Reply With Quote
  #48  
Παλιό 16-07-2010, 13:19
trip Ο/Η trip βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: TAYROS
Μoto: R1200GS-08
Μηνύματα: 66
Προεπιλογή Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.

Τα συλυπητήριά μου στην οικογένειά του.
Reply With Quote
  #49  
Παλιό 17-07-2010, 13:11
arman Ο/Η arman βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 84
Προεπιλογή Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.

Συλλυπητήρια και από μένα.
Reply With Quote
  #50  
Παλιό 18-07-2010, 11:43
ΔΩΡΑ ΚΑΥΚΟΥΛΑ Ο/Η ΔΩΡΑ ΚΑΥΚΟΥΛΑ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: ΑΛΙΜΟΣ
Μηνύματα: 11
Προεπιλογή Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.

Ο πατέρας μου ζήτησε να αναρτήσω μια αφιέρωση που έγραψε για τον γιό του και αδελφό μου.

Στο Βασίλη μας!
Γεννήθηκες στην Καλαμάτα γιέ μου , μα ένιωθες Αρκάς και το καυχιόσουν ακριβέ μου.

Με πνίγουν οι λυγμοί Βασίλη μας κια αδυνατώ να σου αφιερώσω λόγια, λόγια της πίκρας και του μισεμού.

Βασίλη μας, μας έφυγες νωρίς και λάθρα, ποιός περίμενε τέτοια αποκοτιά. Σε κλάψανε συγγενείς γνωστοί και φίλοι και όλοι σου ευχήθηκαν "καλό ταξίδι".

Περνούσες τη ζωή σου γλέντι αληθινό, δίχως μετάνοια, μήτε χαλινό. Τώρα παραξενεύεσαι γιατί ο θάνατος να σε συλλογιστεί που δεν τον συλλογίστηκες ποτέ σου!

Παραμονή του μνημοσύνου σου σε επισκέφτηκαν δύο φίλοι. Και ανήμερα τετράδα φίλων σου σε τίμησε Εκατόνταχέ μου, Εσυ.

Φιγούρα τραγική οι γονείς σου, ευχαριστούν όλους που συμπαραστάθηκαν στο βαρύ και ασήκωτο πένθος τους.

Καλό ταξίδι αλαργηνό καράβι στου απείρου και της νυχτιάς την αγκαλιά με τα χρυσά σου φώτα. Να 'μουν στην πλώρη σου ήθελα για να κοιτάζω γύρω, σε λιτανεία να περνούν τα ονείρατα τα πρώτα.

Και η Ευχή της Μάνας.
Αγάπη μου ήσουν παιδί, παιδί μου είσαι άντρας, σύρε ακριβέ μου στο καλό, μη σε προφτάσει η μπόρα. Βλέπε, παιδί μου, πάντα εμπρός. Το χτές μη σε πικαραίνει. Γιέ μου όλοι θα φύγουμε και αν μείνεις τελαυταίος σύρε και πάντα να'σαι ορθός και πάντα να'σαι ωραίος.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
"ΒΙΒΛΙΟ" συλλυπητηρίων για τον Βασίλη (ekatontarxos) ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Κοινωνική ευαισθησία 378 27-04-2013 20:15
Εξόρμηση στην Πάρνηθα την Κυριακή 7/2/09! Arkas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 29 03-02-2010 16:56
Καφεδάκι την Κυριακή 21-6 στην Μαρίνα Φλοίσβου! Arkas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 6 22-06-2009 13:26
Καφές στην Βουλιαγμένη την Κυριακή 18/1 Arkas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 20 21-01-2009 01:20


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:22.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!