GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Εκδρομές εντός Ελλάδος

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #501  
Παλιό 20-09-2010, 23:40
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Talking Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ

Μόλις είχα τηλ. επικοινωνία με Νάπο... τώρα μόλις επέστρεψε από Καστοριά...

Έκανε συνολικά 13 ώρες 33 λεπτά και 12 δεύτερα... στο δρομο εκανε στάση σε γνωστό ελαιοτριβείο για να συμπληρωσει λάδι στη φριτέζα...

Αντε και στην επόμενη Νάπο... με σοβαρή μηχανή... εεε???
Reply With Quote
  #502  
Παλιό 21-09-2010, 00:45
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ

[QUOTE=CPretenteriS;215247]Επέστρεψα λοιπόν κι εγώ πριν από λίγο από ένα μαγικό τριήμερο με μια απίστευτη παρέα!!!


1/ Αν δεν ήμουν εγώ πιστεύω πως ή εκδρομή θα είχε αποτύχει...
Γιατί έχεις την εντύπωση πώς είχε επιτυχία.


2/ Πιστεύω ότι έστριβα καλύτερα απ' όλους... Πιστεύεις???..Για ρώτα όμως εμείς τι πιστεύουμε?????

3/ Ο Αρκάς πρέπει επιτέλους να σταματήσει την τράκα και να πάρει κανα πακέτο τσιγάρα.... τόσα περίπτερα έχει... Έχουν απεργία οι Μεταφορείς...

4/ Ο Αερικός πρέπει να μου κάνει το τραπέζι διότι του ξεκάπνισα τη μηχανή και πάει σαφώς καλύτερα... Αύριο πάει Συνεργείο γιατί είναι ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ. (και δεν φταίει η βενζίνη).

5/ O syan έχει δουλειές από αύριο... μην τον ενοχλείτε... Είναι moderator.(Εδώ κάνουμε ότι ταίζαμε στη λίμνη της Καστοριάς)...

6/ Του Vpentza η μηχανή θα μείνει μπουκωμένη γιατί δε φρόντισε εγκαίρως να μου αναθέσει το ξεκάπνισμά της... Γλύτωσε ο Άνθρωπος.. Ευτυχώς
7/ Ο siraxanz... τρομερός οδηγός... Με πλησιάζει... αλλά θέλει λίγο δουλίτσα ακόμη... στο ξύσιμο του μαρσπιέ... Και στις Γλύστρες...

8/ Ο BMWGoggagis... απίστευτος!!!!! Θα συναντηθούμε σύντομα.... για τσίπουρο.... λίγο πιο χαμηλά.... κάτι ψήνω..... Μόνο.... στα επόμενα στροφιλίκια.... λίγο πιο γρήγορα.... γιατί ήσουν λιγουλάκι αργός... Ευτυχώς που τον Έβλεπες.

9/ Ο Xenos πρέπει να πάει να δει τον αιματοκρίτη του... γιατί ήταν χλωμός... και του λέγα... φάε παιδί μου να φτιάξει το χρώμα σου... αυτός τίποτα... Αδύνατο τον βρήκαμε..

10/ Θα κατέβω σίγουρα στις εκλογές... Είσαι απο τώρα Νικητής.

Και όλα αυτά βέβαια....χωρίς να θέλω να περιαυτολογήσω... Όπως καταλάβατε... πλάκα κάνω.... για άλλη μια φορά να πω πως πέρασα ΥΠΕΡΟΧΑ!!! Όλα τα παιδιά ήταν cool!!!

Αυτάααααααααααααααααααααα..................

Αααααααα............... ξέχασα..... μια ΜΟΡΦΗΗΗΗ..... της εκδρομής, μορφή του φόρουμ, μορφή πανευρωπαϊκή, μορφή ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ.... τον πολυαγαπημένο μου Νάπο.......

Τι να γράψω για τουτον...... δεν τα χωράει το post... θα πρέπει να γράφω 3 μέρες... α.... ΝΑΙ το βρήκα!!! Θα πρέπει να επικοινωνήσει κατεπειγόντως με τη Honda Ιαπωνίας..... να κάνει φασόν τη φόρμα του με λογότυπα Honda.... και στη διαφημιστική καμπάνια.... το μοντέλο θα είναι ο ίδιος ο Νάπος.... κινέζος... Μιλάμε... θα κόψει πολύ χρήμα.... Εφιάλτης θα σου γίνω. Honda για πάντα...

Reply With Quote
  #503  
Παλιό 21-09-2010, 01:04
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από napgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
Reply With Quote
  #504  
Παλιό 21-09-2010, 02:06
kokkinos1 Ο/Η kokkinos1 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: αργος αργολίδος
Μoto: cagiva navigator-elephant
Μηνύματα: 179
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ

καλησπερα και απο εμενα, αν και οχι ενεργο μελος του φορου μετα την προτροπη του κουμπαρου και φιλου siraxanz ελαβα μερος και δεν το μετανιωσα. η παρεα τρομερη τα παιδια φιλικα και με κεφι το φαι και ο υπνος τελεια , ευχαριστω τα παιδια για την οργανωση και την παρεα σουπερ.
Reply With Quote
  #505  
Παλιό 21-09-2010, 10:35
xenos Ο/Η xenos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα-Κολονος
Μoto: gs 1200-06
Μηνύματα: 1,852
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ

την καλημέρα μου κ απο εμένα!!...σαν 1 φάση θέλω να ευχαριστήσω τον Teo71 που έκανε την όλη σκέψη για αυτό το ταξίδι σε αυτά τα καταπληκτικά μεροι..ευχαριστούμε που μοιράστηκες μαζί μας-εμάς τα παιδιά των πόλεων-αυτά τα καταπληκτικά μεροι που εσείς εκεί πάνω έχετε!!!..επίσης να ευχαριστήσω τα άτομα που ασχολήθηκαν λίγο παραπάνω από εμάς για την οργάνωση αυτής της εκδρομής...κ τέλος να ευχαριστήσω όλοι την παρέα για το κέφι,την καλή καρδιά,για τον χαβαλέ,..πραγματικά πέρασα υπέροχα με μια καλή παρέα σε μεροι που μόνο σε φώτο έβλεπα!!!...
Reply With Quote
  #506  
Παλιό 21-09-2010, 10:55
moby_gr Ο/Η moby_gr βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R1200GS Adventure
Μηνύματα: 3,561
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ

Ήταν όλα τέλεια!

Η οργάνωση από το Θοδωρή άψογη, τα μέρη που πήγαμε πανέμορφα και οι διαδρομές μία και μία, με ωραίες και ζόρικες στροφές, μάθαμε να οδηγούμε με τα σαίνια που είχαμε μπροστάρηδες!

οι επιλογές...διατροφής άπαιχτες (3 κιλά παραπάνω γύρισα!!!)
η παρέα τρελλή, με πολύ γέλιο και...αχόρταγη , χάρηκα πολύ που σας γνώρισα όλους.

ο καιρός, βοήθησε επίσης πολύ (εκτός από κάτι μεσημεριανά 34άρια)


Ευχαριστώ λοιπόν, τους πάντες για αυτές τις πολύ όμορφες 3 μέρες που πέρασα μαζί σας!
Πάντα τέτοια, να 'μαστε καλά να οργώσουμε όλη την Ελλάδα παρέα!

Το βράδυ θα πουστάρω κι εγώ μπόλικες φωτογραφίες!
Reply With Quote
  #507  
Παλιό 21-09-2010, 11:29
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ

Καλημέρα παίδες,

Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για την ΥΠΕΡΟΧΗ ΒΡΑΔΙΑ, που πέρασα μαζί σας, στα Τρίκαλα, γεμάτο χαβαλέ και φαί. Ενοιωσα μεγάλη συγκίνηση, που ένας - ένας, με χαιρετίσατε εγκαρδίος κατα την αναχώρηση μου, για Καρδίτσα.
Να είστε πάντα καλά όλοι, πάντα καλα χλμ, και ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΑ....

Φυσικά να μην ξεχάσω, να ευχαριστήσω το GS-FORUM, που μου δίνει την δυνατότητα, να γνωρίζω, ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, να επικοινωνώ μαζί τους, και να περνάω καλές στιγμές μαζί τους....

Αργύρης,
Καρδίτσα
Reply With Quote
  #508  
Παλιό 21-09-2010, 13:33
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από moby_gr Εμφάνιση μηνυμάτων
Ήταν όλα τέλεια!

Η οργάνωση από το Θοδωρή άψογη, τα μέρη που πήγαμε πανέμορφα και οι διαδρομές μία και μία, με ωραίες και ζόρικες στροφές, μάθαμε να οδηγούμε με τα σαίνια που είχαμε μπροστάρηδες!

οι επιλογές...διατροφής άπαιχτες (3 κιλά παραπάνω γύρισα!!!)
η παρέα τρελλή, με πολύ γέλιο και...αχόρταγη , χάρηκα πολύ που σας γνώρισα όλους.

ο καιρός, βοήθησε επίσης πολύ (εκτός από κάτι μεσημεριανά 34άρια)


Ευχαριστώ λοιπόν, τους πάντες για αυτές τις πολύ όμορφες 3 μέρες που πέρασα μαζί σας!
Πάντα τέτοια, να 'μαστε καλά να οργώσουμε όλη την Ελλάδα παρέα!

Το βράδυ θα πουστάρω κι εγώ μπόλικες φωτογραφίες!

Η οργάνωση από το Θοδωρή άψογη, τα μέρη που πήγαμε πανέμορφα και οι διαδρομές μία και μία, με ωραίες και ζόρικες στροφές, μάθαμε να οδηγούμε με τα σαίνια που είχαμε μπροστάρηδες! Έχω να σου μάθω πολά ακόμη....
Reply With Quote
  #509  
Παλιό 21-09-2010, 13:36
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από napgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
Η οργάνωση από το Θοδωρή άψογη, τα μέρη που πήγαμε πανέμορφα και οι διαδρομές μία και μία, με ωραίες και ζόρικες στροφές, μάθαμε να οδηγούμε με τα σαίνια που είχαμε μπροστάρηδες! Έχω να σου μάθω πολά ακόμη....
Μάθε πρώτα οδήγηση στην ευθεία.... ώστε να μην κουνιέσαι όταν σε προσπερνάνε μανιασμένα GS... και μετά βλέπουμε και για τις στροφές...

Πάρε RT...
Reply With Quote
  #510  
Παλιό 21-09-2010, 13:40
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Μάθε πρώτα οδήγηση στην ευθεία.... ώστε να μην κουνιέσαι όταν σε προσπερνάνε μανιασμένα GS... και μετά βλέπουμε και για τις στροφές...

Πάρε RT...
Τουλάχιστον αυτή είναι μηχανή. Κάτι άλλες τις βάζω στο μπαλκόνι μου για (γράψε το μόνος σου).
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ.. panos1100gs Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 11 26-04-2010 18:34


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:13.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!