GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 11-11-2010, 14:09
evanslam Ο/Η evanslam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: Λαύριο - Λαμία
Μoto: BMW R 1200 GSΑ '10
Μηνύματα: 1,389
Προεπιλογή Απάντηση: Χαρλεάδες, Μπεμβεδάκηδες, αχταρμά... για βόλτα και ψαράκι στο Λαύριο

Φυσίκα μέσα και εγώ μιας και έρχεστε απο εδώ! Μπορεί και διπλός! Αλλά επειδή δεν είμαι fun της κακαβιας θα πάω για ελαφρια θαλασσινα (καλαμαρακια-γαβρο κλπ.)
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 11-11-2010, 14:18
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Χαρλεάδες, Μπεμβεδάκηδες, αχταρμά... για βόλτα και ψαράκι στο Λαύριο

Μέσα λοιπόν κι εγώ... στον αχταρμά... γιατί η κακαβιά χθες στον Αστέρα... ήταν... σφηνάκι...

Ελπίζω εκεί τουλάχιστον να είναι αντρικές οι μερίδες...

Αααααα....... μάνιακ....... μη τυχόν πεις.... "τώρα θ'αρχίσουν οι ακυρώσεις".... γιατί θυμάσαι με την Τουρκία..." !!!

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Υ.Γ. Προϋπόθεση συμμετοχής.... ΜΙΑ!!! Ο Χαρλεάς να φέρει... "υλικό"...
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 11-11-2010, 14:22
evan400f Ο/Η evan400f βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: Γεροβουνό, Καματερου
Μoto: HONDA DEAUVILLE 650 HONDA CB 400 FOUR 1976
Μηνύματα: 4,178
Προεπιλογή Απάντηση: Χαρλεάδες, Μπεμβεδάκηδες, αχταρμά... για βόλτα και ψαράκι στο Λαύριο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Μέσα λοιπόν κι εγώ... στον αχταρμά... γιατί η κακαβιά χθες στον Αστέρα... ήταν... σφηνάκι...

Ελπίζω εκεί τουλάχιστον να είναι αντρικές οι μερίδες...

Αααααα....... μάνιακ....... μη τυχόν πεις.... "τώρα θ'αρχίσουν οι ακυρώσεις".... γιατί θυμάσαι με την Τουρκία..." !!!

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Υ.Γ. Προϋπόθεση συμμετοχής.... ΜΙΑ!!! Ο Χαρλεάς να φέρει... "υλικό"...
Μέσα και εγώ διπλός. Κωστή θα φέρω την αδελφή μου. Χτενίσου, πλύσου ξέρεις.......
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 11-11-2010, 14:31
evanslam Ο/Η evanslam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: Λαύριο - Λαμία
Μoto: BMW R 1200 GSΑ '10
Μηνύματα: 1,389
Προεπιλογή Απάντηση: Χαρλεάδες, Μπεμβεδάκηδες, αχταρμά... για βόλτα και ψαράκι στο Λαύριο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Μέσα λοιπόν κι εγώ... στον αχταρμά... γιατί η κακαβιά χθες στον Αστέρα... ήταν... σφηνάκι...

Ελπίζω εκεί τουλάχιστον να είναι αντρικές οι μερίδες...

Αααααα....... μάνιακ....... μη τυχόν πεις.... "τώρα θ'αρχίσουν οι ακυρώσεις".... γιατί θυμάσαι με την Τουρκία..." !!!

Υ.Γ. Προϋπόθεση συμμετοχής.... ΜΙΑ!!! Ο Χαρλεάς να φέρει... "υλικό"...
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από evan400f Εμφάνιση μηνυμάτων
Μέσα και εγώ διπλός. Κωστή θα φέρω την αδελφή μου. Χτενίσου, πλύσου ξέρεις.......
Παρακαλείται ο συντάκτης του παρόντος thread να αλλαξει τον τίτλο σε: Χαρλεάδες, Μπεμβεδάκηδες, αχταρμα... για ΝΥΦΟΠΑΖΑΡΟ στο Λαύριο!!!

Υπ'όψιν στο τέλος ξυρίζουν το γαμπρό!!!!!

ΥΓ. ο υποψήφιος γαμπρός υποχρεούται να κεράσει την κακαβιά!!!
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 11-11-2010, 14:35
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: Χαρλεάδες, Μπεμβεδάκηδες, αχταρμά... για βόλτα και ψαράκι στο Λαύριο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Xarleas Εμφάνιση μηνυμάτων
Τη Κυριακή 14/11 πάμε για Ride και ψάρι στο Λαύριο στο φίλο και συνταξιδιώτη Δημήτρη Βελετάκο, που διατηρεί μια απο τις καλύτερες Ψαροταβέρνες στην περιοχή.....
Οι Χαρλεάδες σας καλούν στην παρέα τους για τσιπουράκια εμείς οι μπεμβεδάκηδες να μην πιούμε πολύ - που είμαστε και φλώροι, ψαράκια και χαβαλέ, με τις γυναίκες μας (και όχι ΜΟΝΟ) ..... εγώ θα φέρω μόνο την γυναίκα μου, δεν θέλω να τις μπερδεύω
Θα ξεκινήσουμε απο την παραλιακή Ποσειδώνος με Αλίμου μπροστά απο το Club <ΑΜΜΟΣ> ώρα? για χαλαρό Ride, καφεδάκι στο Σούνιο (στο Ναό), μάσα χάψα στο Λαύριο και ότι ήθελε προκύψει...
Παρακαλώ δηλώστε συμμετοχή το αργότερο μέχρι Παρασκευή βράδυ, γιατί η κυρα Λένη πρέπει να φτιάξει την (σπέσιαλ) κακαβιά που μας ετοιμάζει ΠΑΝΤΑ....
Η συμμετοχή ΔΕΝ είναι δεσμευτική (χρηματικά εννοώ) και μόνο σκοπό έχει να προετοιμάσει το <έδαφος> ώστε να μην μείνει ΚΑΝΕΝΑΣ νηστικός και <βρίζει> τον ταλαίπωρο Χαρλεά που πασχίζει για την <αποφλωροποίηση> αυτού του Forum.....

Ευχαριστώ!!!!
1 φλώρος μετά συζύγου (τσίου)
εσείς οι άντρακλες με τις μηχανάρες θα ξεκινήσετε... θα φτάσετε???
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 11-11-2010, 14:36
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Χαρλεάδες, Μπεμβεδάκηδες, αχταρμά... για βόλτα και ψαράκι στο Λαύριο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από evanslam Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρακαλείται ο συντάκτης του παρόντος thread να αλλαξει τον τίτλο σε: Χαρλεάδες, Μπεμβεδάκηδες, αχταρμα... για ΝΥΦΟΠΑΖΑΡΟ στο Λαύριο!!!

Υπ'όψιν στο τέλος ξυρίζουν το γαμπρό!!!!!

ΥΓ. ο υποψήφιος γαμπρός υποχρεούται να κεράσει την κακαβιά!!!
μα ποιος ειναι μα ποιος ειναι??? Και καλα κακαβια θα κερασει δεν τον βαζετε να κερασει καλυτερα πατσα !!!!!
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 11-11-2010, 14:41
jimm Ο/Η jimm βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ-αθηνα
Μoto: KAWASAKI-Versys
Μηνύματα: 382
Προεπιλογή Απάντηση: Χαρλεάδες, Μπεμβεδάκηδες, αχταρμά... για βόλτα και ψαράκι στο Λαύριο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από evan400f Εμφάνιση μηνυμάτων
Μέσα και εγώ διπλός. Κωστή θα φέρω την αδελφή μου. Χτενίσου, πλύσου ξέρεις.......
ασε τα σαπια ..........και την προηγουμενη ειπες θα την φερεις, και δεν ειδε τιποτης !!!!! ο ανθρωπος ..........
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 11-11-2010, 14:43
evan400f Ο/Η evan400f βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: Γεροβουνό, Καματερου
Μoto: HONDA DEAUVILLE 650 HONDA CB 400 FOUR 1976
Μηνύματα: 4,178
Προεπιλογή Απάντηση: Χαρλεάδες, Μπεμβεδάκηδες, αχταρμά... για βόλτα και ψαράκι στο Λαύριο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από evanslam Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρακαλείται ο συντάκτης του παρόντος thread να αλλαξει τον τίτλο σε: Χαρλεάδες, Μπεμβεδάκηδες, αχταρμα... για ΝΥΦΟΠΑΖΑΡΟ στο Λαύριο!!!

Υπ'όψιν στο τέλος ξυρίζουν το γαμπρό!!!!!

ΥΓ. ο υποψήφιος γαμπρός υποχρεούται να κεράσει την κακαβιά!!!
Ηλεκτρική ξυριστική μηχανή προτιμάει η φαλτσέτα το παλικάρι;;;;;
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 11-11-2010, 14:45
evan400f Ο/Η evan400f βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: Γεροβουνό, Καματερου
Μoto: HONDA DEAUVILLE 650 HONDA CB 400 FOUR 1976
Μηνύματα: 4,178
Προεπιλογή Απάντηση: Χαρλεάδες, Μπεμβεδάκηδες, αχταρμά... για βόλτα και ψαράκι στο Λαύριο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jimm Εμφάνιση μηνυμάτων
ασε τα σαπια ..........και την προηγουμενη ειπες θα την φερεις, και δεν ειδε τιποτης !!!!! ο ανθρωπος ..........
Τον κράτησα σε σασπένς. Τώρα είναι σίγουρο.
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 11-11-2010, 14:48
evanslam Ο/Η evanslam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: Λαύριο - Λαμία
Μoto: BMW R 1200 GSΑ '10
Μηνύματα: 1,389
Προεπιλογή Απάντηση: Χαρλεάδες, Μπεμβεδάκηδες, αχταρμά... για βόλτα και ψαράκι στο Λαύριο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από evan400f Εμφάνιση μηνυμάτων
Ηλεκτρική ξυριστική μηχανή προτιμάει η φαλτσέτα το παλικάρι;;;;;
Φαλτσέτα εννοείται για βαθύ ξύρισμα!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jimm Εμφάνιση μηνυμάτων
ασε τα σαπια ..........και την προηγουμενη ειπες θα την φερεις, και δεν ειδε τιποτης !!!!! ο ανθρωπος ..........

Τόσο κόπο θα κάνει για να ετοιμαστεί ο καημένος!!!Μην τον απογοητεύσουμε!!! Φήμες λένε ότι θα έρθει κουστουμαρισμένος με τα RayBan!!!


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από comander Εμφάνιση μηνυμάτων
μα ποιος ειναι μα ποιος ειναι??? Και καλα κακαβια θα κερασει δεν τον βαζετε να κερασει καλυτερα πατσα !!!!!
Εχει και μαγαζί κοντά που σερβίρει πατσά!!!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Βόλτα - Καφές στο Λαύριο (26.06.2010) Black_Shadow Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 32 28-06-2010 20:06
Κυριακάτικη βόλτα με ποδήλατα στο Τατόι! gandreas Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 7 12-05-2010 08:29
Πρωινή Κυριακάτικη βόλτα και καφές στα λουτρά Αγίας Ελένης george1968 Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 10 22-03-2010 23:53
μια μικρή και γρήγορη βόλτα essel Φωτογραφίες - Video (μόνο για τις δικές μας μοτό) 16 24-09-2009 20:20
Ζητείται παρέα για βόλτα !!!!!!!!! yannis Διάφορα 26 30-03-2009 23:13


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:17.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!