GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Μου τη δίνει που .....

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 31-05-2013, 18:11
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟ GEORGEP

Aγαπητοι φιλοι,

τον τελευταιο καιρο και μεσα απο το νημα περι αυτοκτονιων ηρθα σε αντιπαραθεση με πολλους απο εσας.
Αιτια οι προσωπικες ιδεες μου τις οποιες ομως τις τεκμηριωνω με επισημα στοιχεια κι οχι με ''στοιχεια'' τυπου blogs ¨η ακουσα, καποιος μου ειπε κ.λ.π.
Αντι λοιπον το ενδιαφερον να επικεντρωθει σε αυτα τα στοιχεια ατυχως επικεντρωθηκε σε μια δυο, ακραιες ειναι αληθεια αλλα αληθινες, φρασεις.
Αυτες οι φρασεις εναι η - με αλλα σκληροτερα λογια - πορεια της καθημερινης ζωης αυτο που λεμε και η ζωη συνεχιζεται. Ενταξει λυπηθηκαμε για την αυτοκτονια του Χ...και μετα? Καναμε κατι για να αποτρεψουμε την επομενη? Οχι!! απλα την περιμενουμε για να ξαναλυπηθουμε!!! Με αλλα λογια και μετα την πρωτη αναγνωση και τα πρωτα δευτερολεπτα λυπης ''μας αφηνει παγερα αδιαφορους η καθε αυτοκτονια''....ετσι ειναι η ζωη δυστυχως ¨η ευτυχως.
Εδω ντρεπομαστε να παμε σε ψυχολογο μην τυχον και στιγματιστουμε κι αποφευγουμε να συμβουλεψουμε και τους αλλους να πανε μην τυχον και χαλασουμε την σχεση μας..........ηηηηηηηη βοηθεια που λεμε και δεν δινουμε..





Σαν ανθρωπος δεν μπορω να δεχτω την κοροιδια........
  • Δεν μπορω να δεχτω την δηλωση ''πειναω'' αλλα να οργανωνω/πηγαινω εκδρομες...
  • Δεν μπορω να δεχτω δηλωσεις του τυπου ''ο κοσμος ζητιανευει και πειναει και εγω δεν εχω να πληρωσω τα χρεη μου'' και την ιδια στιγμη να αγοραζω καινουρια μοτοσυκλετα......
  • Δεν μπορω να δεχτω οτι υπαρχει φτωχεια και κατατρεγμος ΠΑΝΤΟΥ και οι πωλησεις καινουριων αυτοκινητων να καλυπτουν στο πρωτο τριμηνο του 2013 το μισο ΟΛΗΣ της περσυνης χασουρας..........λυπαμαι δεν μπορω.
  • Δεν μπορει να δημοσιευω την επισημη ζητηση υπαλληλων (οχι delivery) απο εργοδοτες οι οποιοι δεν βρισκουν π.χ. μηχανικους και να συνεχιζεται η πιπιλα της ''πεινας'' και της ''εξαθλιωσης'' και να μην απανταει κανεις..........
  • Δεν ειναι δυνατον να εγκαλουμαι σαν πρωην ΠΑΣΟΚτζης για την σημερινη κατασταση της χωρας απο νυν ΣΥΡΙΖΑΙΟΥΣ και πρωην ΠΑΣΟΚτζηδες οι περισσοτεροι απο αυτους!!!!! Δεν γινεται δλδ πως να το κανουμε........
  • Δεν μπορω να δεχτω οτι η αυξηση των αυτοκτονιων οφειλεται αποκλειστικα και μονον στην κριση διοτι πολυ απλα δεν τεκμηριωνεται απο πουθενα. Ασε που απο 1995 μεχρι 2010 οι αυτοκτονιες στην Ελλαδα μειωθηκαν κατα 6% και ειμαστε η χωρα με τις λιγοτερες αυτοκτονιες ανα 100,000 κατοικους (μολις 3) συμφωνα με τον OECD
  • Δεν ειναι δυνατον να θελουμε δουλειες και να σαμποταρουμε τις δουλειες διοτι μας εχουν κανει πλυση εγκεφαλου για τις επιπτωσεις του χρυσου π.χ στην χαλκιδικη. Οταν μαλιστα υπαρχουν παραδειγματα - οχι μελετες απλες - π.χ ο Καναδας οπου εξορυσσεται χρυσος χωρις καμια παρενεργεια για το περιβαλλον. Εμεις σαμποταρουμε τις δουλειες αρα τα παιδια μας ακουγοντας τις αντιπολυτευτικες φωνες κι οχι την λογικη και τα παραδειγματα στον κοσμο. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.......
Παντα θα αντιδρω σε αυτα και την κοματικη παραπληροφορηση............

Σαν πρωην συνδικαλιστης γνωριζω πολυ καλα την ''διαχειρηση του ψηφοφορου'' και γνωριζω ποσο ευκολο ειναι να εξαπατηθει καποιος με αληθοφανη ψεματα ταιριαγμενα τοσο ομορφα μεταξυ τους....πανευκολο.

Κατι αλλο που φαινεται πολυ οξυμωρο ειναι μελη που δηλωνουν φιλοι, οταν ομως γραφονται για τους φιλους λεξεις οπως η ''γλιτσα'', ''απαραδεκτος'', ''δεν θελω να σε γνωρισω'' κ.α. οι φιλοι αυτοι δεν βγαινουν ποτε για να πουν ενα ''τα παραλες ρε φιλε''. Αντιθετως σιγονταρουν......σιωποντας......καταλαβαινω οτι αυτο συμβαινει διοτι ειμαστε διαμετρικα αντιθετοι στα πολιτικα θεματα αλλα, ειναι αυτος ο λογος να μην βαζουν φρενο στους χαρακτηριζοντες και προσδιδοντες επιθετα σε αλλους? Που ειναι η δεδηλωμενη ΚΑΙ δημοσιως φιλια τους? Εγω ξερω οτι φιλος ειναι αυτος που σεβεται την οποια διαφορετικοτητα του αλλου και οχι ο εκ συμφεροντος φιλος επειδη πρεπει να τα εχουμε με ολους καλα!!!
Οχι, το φορουμ δεν ειναι ΜΟΝΟΝ για να περναμε καλα, ειναι και για να περναμε ''ΑΣΧΗΜΑ'' και μετα να συναντιομαστε και να τα λεμε συζητωντας ομορφα ολα αυτα τα ''ασχημα'' με μπυρες και τσιπουρα.
Αν προσεξετε ΟΛΑ μου τα ποστ οπου διεσταυρωσα τα ξιφη μου με αλλους ποτε μα ποτε δεν χαρακτηρισα ¨η ονοματισα τον συνομιλητη μου πρωτος. Παντα το εκανα μετα απο δικο του χαρακτηρισμο προς εμενα.
Ας θυμηθουμε τα ''πρασινα γυαλια'', την ''γλιτσα'', το ''απαραδεκτος'' και ποσα αλλα. Αν πατε στην προιστορια των νηματων αυτων πανω απο το πρωτο μηνυμα με χαρακτηρισμο προς εμενα πουθενα δεν θα δειτε κατι αναλογο απο εμενα. Παρόλα αυτα εγκαλουμαι οτι χαρακτηριζω τους αλλους........
Ενα ''ρε'' ειπα σε καποιο μελος και ξεσηκωθηκε θυελλα......ποτε ομως θυελλα για οτιδηποτε χαρακτηρισμο μου προσεδοθη απο αλλους.........

Παμε στις αυτοκτονιες που τοσο μας εκαναν ανω κατω........
Εδω να σας πως οτι στο varaderoforum εγινε μικρη συζητηση ΟΧΙ για το +50% αυτοκτονιες αλλα για τον GeorgeP και τις ιδεες του!!!!!! Το διαβασα με τα ματια μου αφου μπαινω κι εκει και διαβαζω. Προφανως εχουμε κοινα μελη με διαφορετικα nicks.....
Νομιζετε οτι μιλαω εκ του ασφαλους, κρυβομαι πισω απο το πληκτρολογιο, δεν ξερω τι λεω, ειμαι ασπλαχνος, απαραδεκτος, γλιτσας κ.λ.π.
Ας πουμε λοιπον τι εχει βιωσει ο GeorgeP σχετικα με τις αυτοκτονιες. Ο GeorgeP λοιπον ηρθε στην Νεα Σμυρνη το 1969 μηνα Μαρτιο. Τον πρωτο που αντικρυσε στην πλατεια Βασ. Γεωργιου ηταν ο συνομιληκος Κωστας ο Τσαντης, γινανε αμεσως φιλοι. Μετα απο 4 ημερες εμφανιστηκε ενα ξανθο παιδι προερχομενο απο την Θεσσαλονικη και γεννημενο στην Γερμανια με ενα ποδηλατο, το μοναδικο ποδηλατο στην γειτονια, ηταν ο Παντελης ο Βερναρδος το ομορφοπαιδο. Οι τρεις εγιναν κολλητοι....μεναμε σε 30μ αποσταση ο ενας απο τον αλλον......μαζι σε ολες τις ταξεις του σχολειου, μαζι στις εξοδους, μαζι στα μπουρδε......λα εκεινης της εποχης........ειμασταν παιδια.
Καποια μερα το 1991 αν θυμαμαι καλα ειδα αστυνομια εξω απο το σπιτι του Κωστα, ρωτησα τι εγινε.........''καποιος αυτοκτονησε'' μου ειπαν, ηταν ο Κωστας.......με μαχαιρι εκοψε τον λαιμο του, οπως εκανα οι αγαπημενοι τυο Ινδιανοι στα κομικς που διαβαζαμε παιδια.....ασχημος κι επιπονος θανατος. Αγνωστοι οι λογοι........ηταν 28 ετων.
Το 1995 το τηλεφωνο κτυπησε, απο την αλλη ακρη του συρματος μια γνωστη φωνη ψελλισε, ''ο Παντελης κρεμαστηκε στο σπιτι του''. Ο Παντελης ειχε τα παντα, ηταν απο τους πρωτους που εκανε παραεισαγωγη σε παπακια κι ειχε το μαγαζι τυο στην Λ.Αθηνων, ''Αφοι Βερναρδου'' με φουξια πλαγια γραμματα εγραφε. Τα λεφτα ερεαν με το τσουβαλι, σπιτια, γκομενες, ταξιδια, αυτοκινητα σε υπερθετικο βαθμο..........αγνωστοι οι λογοι της αυτοκτονιας του ηταν 32 ετων.
Τελος η μανα ΜΟΥ, πασχει απο ''μανιοκαταθλιπτικη καταδιωξη'' ¨η καπως ετσι εδω και 35+ χρονια, επαιρνε stenton επι χρονια και τα τελευταια 10 παιρνει zyprexa.....οι γιατροι του φορουμ γνωριζουν τι ειναι αυτα τα φαρμακα και τι η παθηση η ιδια. Δυο φορες ετρεξε να βουτηξει απο το μπαλκονι......την εσωσα/με γιατι ηξερα/με και δεν κοιμομουν/σταν!!!!!! ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ........αν καταλαβαινει κανεις τι σημαινει αυτο.
Ξερω λοιπον πολυ καλα τι σημαινει αυτοκτονια αλλα και αποπειρα αυτοκτονιας....................

Για το τελος εχω αφησει ενα θεμα που με ενοχλει πολυ, στο προφιλ μου υπαρχει το τηλεφωνο μου, οποιος θελει μπορει να με παρει εκει, αν μπορω θα του μιλησω αν δεν μπορω λογω δουλειας θα το κλεισω και θα τον παρω εγω αργοτερα......ποτε μα ποτε δεν υπεκφευγω μιας συζητησης....Π Ο Τ Ε!
Νομιζω δεν ειναι σοβαρα πραγματα να βαζετε αλλους να με παιρνουν τηλεφωνο για να με ξεχεσουν για τις ιδεες μου επειδη με γνωριζουν καλλυτερα. Τους φερνετε σε δυσκολη θεση απεναντι μου, εκτος κι αν σκοπος σας ειναι να χαλασουμε την σχεση, οικογενειακη ¨η οχι, που διατηρουμε μεταξυ μας.
Επισης θεωρω και πιστευω οτι ειναι πραξη δειλιας κι οχι αντρισμου να βαζετε αλλους μπροστα για να βγαλουν το φιδι απο την τρυπα. Αν δεν θελετε να μου μιλησετε στειλετε ΠΜ....απανταω παντα και σε ολους.
Αν καποιοι θελουν να αποχωρησω απο το φορουμ, οπως μου διεμηνυθει, λυπαμαι δεν θα το κανω, το εκανα στο varaderoforum (και οχι δεν εκδιωχθηκα οπως υποστηριζουν μερικοι) για να υποστηριξω φιλο συμφουρμιτη, διοτι πιστευω οτι οι φιλιες υποστηριζονται στους τριτους ακομα και στο λαθος. Τα τεχνικα μας αρθρα και οι λυσεις που δωσαμε σε μηχανικες αστοχιες σε 4000 ποστς απο μενα κι αλλα τοσα απο αυτον ειναι ευαγγελιο για νεους και παλιους χρηστες του φορουμ αυτου.
ΟΧΙ δεν θα υποστηριξω την λαθος αποψη αν ειναι λαθος για μενα, αλλα θα υποστηριξω τον φιλο ανθρωπο με την λαθος αποψη εναντι του κοινου που του αποδιδει χαρακτηρισμους διαφορους. Αυτο ειναι φιλια για μενα.
Αυτο στο οποιο δεν πιστευω και ποτε δεν ακολουθω ειναι οι κλικες μεταξυ ''φιλων'' με κρυφους κι αορατους ενορχηστρωτες απο πισω οι οποιοι ενωνονται για να κτυπησουν εναν και μονο στοχο μονον και μονο διοτι διαφωνουν μαζι του.........ειναι ανανδρο........το κανουν ολοι οι συνδικαλιστες, ποτε δεν εμφανιζονται αλλα παντα ενορχηστρωνουν απο πισω.

Παντα θα βοηθαω μοτοσυκλετιστες φιλους ¨η μη φιλους οπου ι αν βρισκονται στην Ελλαδα. ακομα και σημερα στα 50 μου χρονια βοηθειας ζητουσης θα ταξιδεψω στην αλλη ακρη της Ελλαδας αν ειναι απαραιτητο.
Ανταλλακτικο ειναι αναγκαιο? παλι θα βοηθησω οποιονδηποτε στην ελλαδα.........σε ποσους δεν εχω στειλει λαδια, ανταλλακτικα διαφορα, παραγγελιες απο ιντερνετ για ατομα χωρις δνατοτητα πιστωτικης καρτας κ.α. πληρωνοντας απο την τσεπη μου και περιμενοντας τα λεφτα μετα την παραλαβη τους απο τον δικαιουχο ακομα και μεσα στην ανεργια μου? ποσες φορες πεστε μου........με διαβαζουν τωρα ολοι αυτοι οι φιλοι ειμαι σιγουρος!!!!

Το πιο πανω ποστ δεν ειναι απολογια σε καμια περιπτωση, ειναι απλα μια επαφη μαζι σας για να γνωρισετε τον GeorgeP......ισως λιγο περισσοτερο απο πριν.

Last edited by GeorgeP; 31-05-2013 at 18:26.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 31-05-2013, 18:39
LakisGS Ο/Η LakisGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: Λάρισα
Μoto: BMW R 1200 GS adventure '10
Μηνύματα: 4,323
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟ GEORGEP

Φίλε Γιώργο, αν και δεν έχουμε συναντηθεί ποτέ, αν και έχουμε "φαγωθεί" αρκετές φορές, την γνώμη μου για σένα την είπα δημόσια στο "επίμαχο" νήμα. Και δεν με έχει επηρεάσει τόσο η γνώμη των φίλων μου (πολύ θετική για το πρόσωπο σου), αλλά τα γραφόμενα σου. Ακόμα κι αν "θέλω να σου σπάσω το κεφάλι" (), όπως είπα, κάποιες φορές... Έχω διακρίνει, πιστεύω, μέσα από αυτά τον χαρακτήρα σου. Πως? Απλά σταμάτησα να τα διαβάζω προκατειλημμένος αρνητικά. Έτσι, ακόμη και όταν δεν συμφωνώ μαζί σου, απλά δεν συμφωνώ... Έτσι απλά. Και εγώ όμως που τα γράφω τώρα αυτά, παλιότερα δεν τα έβλεπα έτσι τα πράγματα. Χρειάστηκε να σε προσέξω καλύτερα και να μάθω για σένα. Υπάρχουν πολλά παιδιά εδώ μέσα, που ίσως να ισχύει το ίδιο και γι αυτά. Σου την "πέφτουν" όπως εγώ τότε. Απλά γιατί δεν συμφωνείτε. Και πες ο ένας, πες ο άλλος, αρχίζει ο καυγάς... Σαφώς και σε μια κοινωνία των 7000+ ατόμων, θα υπάρχουν και κάποιοι που ΔΕΝ θέλουν να καταλάβουν ή κάποιοι που έχουν "στραβώσει" μαζί σου και δεν σηκώνουν κουβέντα. Ίσως να υπάρχουν και κάποιοι που για κάποιους λόγους "την ψάχνουν". Οκ, είσαι πολύ έξυπνος άνθρωπος και καταλαβαίνεις πιστεύω...
Θα σου έλεγα ότι δεν χρειαζόταν να κάτσεις και να τα γράψεις αυτά, αλλά κι εγώ το ίδιο θα έκανα. Όποιος θέλει τα διαβάζει, όποιος δεν θέλει πάλι, όχι. Δεν πιάνουν και πολύ χώρο στο forum άλλωστε...

Last edited by LakisGS; 31-05-2013 at 18:40.
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 31-05-2013, 19:06
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟ GEORGEP

ξερεις και την περίπτωση Βερναρδου ρε θηριο.....????? ααα εισαι καλα χωμένος μες στην μουτσουρα (ανταλακτικα).......
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 31-05-2013, 20:02
Albatros Ο/Η Albatros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ηράκλειο
Μoto: YAMAHA FJR 1300 F650GS KYMCO 400 Exiting
Μηνύματα: 4,502
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟ GEORGEP

Αν και πολλές φορές εκνευρίζομαι με τις απόψεις σου, πάντα σε σέβομαι σαν συνομιλητή στο παρόν φόρουμ.Οι διαφωνίες άλλωστε προάγουν τον διάλογο και εμπλουτίζουν τις γνώσεις μας.
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 31-05-2013, 20:41
gelasios Ο/Η gelasios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης
Μoto: BMW R1200 GS
Μηνύματα: 1,698
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟ GEORGEP

Εδώ GSForum! GSForum! Μοτοσυκλετικό! Μοτοσυκλετικό! Μοτοσυκλετικό!

Όσων αφορά τεχνικά θέματα, τι λέει ο GeorgeP? Το λέει? Άρα έτσι είναι! Τα άλλα, τα «κοινωνικά» Μαζί με την Ελένη καταντήσαμε… Απλά δεν τα διαβάζω!
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 31-05-2013, 21:04
LakisGS Ο/Η LakisGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: Λάρισα
Μoto: BMW R 1200 GS adventure '10
Μηνύματα: 4,323
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟ GEORGEP

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gelasios Εμφάνιση μηνυμάτων
Εδώ GSForum! GSForum! Μοτοσυκλετικό! Μοτοσυκλετικό! Μοτοσυκλετικό!

Όσων αφορά τεχνικά θέματα, τι λέει ο GeorgeP? Το λέει? Άρα έτσι είναι! Τα άλλα, τα «κοινωνικά» Μαζί με την Ελένη καταντήσαμε… Απλά δεν τα διαβάζω!

Φίλε μου, αυτά τα περί μοτοσυκλετιστικού forum, τα λένε πολλοί είναι η αλήθεια. Αλλά ας κάνω μία ερώτηση. Όταν πάμε τις "ανδρικές" μας εκδρομές. Δηλαδή, 5-10-15 φιλαράκια με σκοπό να λιώσουμε στη σέλα, το βράδυ, στα σκηνάκια ή στο ξενοδοχείο ή στην ταβέρνα, μιλάμε μόνο για μηχανές? Δεν μιλάμε για τίποτα άλλο? Γιατί λοιπόν στο forum να μην γίνεται το ίδιο? Δεν πιστεύω ότι καταντήσαμε πρωινός καφές ή δεν ξέρω εγώ τι... Στο φινάλε, διαλέγεις τι θα διαβάσεις και τι όχι. Και δεν μπορείς να πεις ότι δεν έχουμε "πράμα" καθαρά μοτοσυκλετιστικό... Να φάνε και οι κότες... Τα άλλα είναι πολύ λιγότερα.
Πάντα φιλικά...
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 31-05-2013, 21:09
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟ GEORGEP

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από LakisGS Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε μου, αυτά τα περί μοτοσυκλετιστικού forum, τα λένε πολλοί είναι η αλήθεια. Αλλά ας κάνω μία ερώτηση. Όταν πάμε τις "ανδρικές" μας εκδρομές. Δηλαδή, 5-10-15 φιλαράκια με σκοπό να λιώσουμε στη σέλα, το βράδυ, στα σκηνάκια ή στο ξενοδοχείο ή στην ταβέρνα, μιλάμε μόνο για μηχανές? Δεν μιλάμε για τίποτα άλλο? Γιατί λοιπόν στο forum να μην γίνεται το ίδιο? Δεν πιστεύω ότι καταντήσαμε πρωινός καφές ή δεν ξέρω εγώ τι... Στο φινάλε, διαλέγεις τι θα διαβάσεις και τι όχι. Και δεν μπορείς να πεις ότι δεν έχουμε "πράμα" καθαρά μοτοσυκλετιστικό... Να φάνε και οι κότες... Τα άλλα είναι πολύ λιγότερα.
Πάντα φιλικά...
δλδ ρε λατρεια πηγες τυνησια και μιλαγες για τα δρωμενα της ελλαδας........ Δεν ελεγες να δω αυτο να δω το αλλο να παω και ποιο κει.......εαν το εκανες ετσι το ταξιδι εεεε τοτε τι να πω εισαι ξενερωτος γκομενος......
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 31-05-2013, 21:13
LakisGS Ο/Η LakisGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: Λάρισα
Μoto: BMW R 1200 GS adventure '10
Μηνύματα: 4,323
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟ GEORGEP

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από commander Εμφάνιση μηνυμάτων
δλδ ρε λατρεια πηγες τυνησια και μιλαγες για τα δρωμενα της ελλαδας........ Δεν ελεγες να δω αυτο να δω το αλλο να παω και ποιο κει.......εαν το εκανες ετσι το ταξιδι εεεε τοτε τι να πω εισαι ξενερωτος γκομενος......

Καλά, τότε μη μου κάτσεις... Κρίμα τα όνειρα που έκανα για μας....



Reply With Quote
  #9  
Παλιό 31-05-2013, 21:16
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟ GEORGEP

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από LakisGS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλά, τότε μη μου κάτσεις... Κρίμα τα όνειρα που έκανα για μας....



ε μα ρε φουστη μου τη να πω κουφαθηκα.......

Reply With Quote
  #10  
Παλιό 31-05-2013, 21:19
giclas Ο/Η giclas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: Κύπρος
Μoto: ΒMW HP2 K1200
Μηνύματα: 2,827
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟ GEORGEP

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από LakisGS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλά, τότε μη μου κάτσεις... Κρίμα τα όνειρα που έκανα για μας....




[IMG]παιζει κατι που δεν το κατλαβα ? ηξερα οτι εισουν ευγενηκο παιδι !![/IMG]
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:24.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!