GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Μου τη δίνει που .....

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιό 12-06-2013, 09:26
asotosios Ο/Η asotosios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μεταμόρφωση
Μoto: MOTO GUZZI BREVA 1100 ABS 2007
Μηνύματα: 3,009
Προεπιλογή Απάντηση: ...αντε μετα να διασχισεις τα Σκοπια...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παραφερεσαι υπάρχει το Wikipedia μιας και είσαι μηχανοβιος να διαβάσεις για το road of bones
???

θα μπορουσες πριν μου πεις οτι παραφερομαι (το ακουσα και αυτο)...να μου πεις τι εχει να κανει το Road of Bones με το θεμα της ΧΑ...???
και κυριως τι εχει να κανει με τον τροπο που γραφει ο συμφουρμιτης TEOSS...???
Reply With Quote
  #52  
Παλιό 12-06-2013, 10:53
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: ...αντε μετα να διασχισεις τα Σκοπια...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από asotosios Εμφάνιση μηνυμάτων
???

θα μπορουσες πριν μου πεις οτι παραφερομαι (το ακουσα και αυτο)...να μου πεις τι εχει να κανει το Road of Bones με το θεμα της ΧΑ...???
και κυριως τι εχει να κανει με τον τροπο που γραφει ο συμφουρμιτης TEOSS...???
Το παράφερεσαι το λέω για το τροπο συνομιλίας με τον teoss με θίγει να ακούω βρισιές και όχι επιχειρήματα για το road of bones καταλαβαίνεις γιατί στο έγραψα γιατί καμοια φορά οι φαινομενικά δημοκράτες ειναι κατα βάση οι πολέμιοι της δημοκρατίας (αναφέρομαι στα εκατομμύρια νεκρών αντιφρονούντων ) επι κομ#####σμού στη Ρωσία
Reply With Quote
  #53  
Παλιό 12-06-2013, 11:23
asotosios Ο/Η asotosios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μεταμόρφωση
Μoto: MOTO GUZZI BREVA 1100 ABS 2007
Μηνύματα: 3,009
Προεπιλογή Απάντηση: ...αντε μετα να διασχισεις τα Σκοπια...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το παράφερεσαι το λέω για το τροπο συνομιλίας με τον teoss με θίγει να ακούω βρισιές και όχι επιχειρήματα για το road of bones καταλαβαίνεις γιατί στο έγραψα γιατί καμοια φορά οι φαινομενικά δημοκράτες ειναι κατα βάση οι πολέμιοι της δημοκρατίας (αναφέρομαι στα εκατομμύρια νεκρών αντιφρονούντων ) επι κομ#####σμού στη Ρωσία
Αρα το παραφερεσαι θα επρεπε να το γραψεις στον ΤΕΟΣΣ και οχι σε εμενα ή τουλαχιστον και στους δυο...αν και η προσωπικες επιθεσεις ξεκινησαν (τι περιεργο απο τον ΤΕΟΣΣ)...

οι βρισιες μου πηγαιναν προς τον τροπο που πολιτευεται (αν μπορεις να το πεις αυτο) η ΧΑ και τα εκτρωπα που δημιουργουν στην κοινωνια ΤΩΡΑ που μιλαμε... και στους ψηφοφορους της ΧΑ οι οποιοι πιστεψαν οτι αυτα τα φασισταρια θα τους κανουν την καθημερινωτητα καλυτερη...

Απο εκει και περα...οι χαρακτηρισμοι για τον τροπο που γραφει (συνεχεια σε οποιονδηποτε συνολιλιτη του) ο συγκεκριμενος συμφορμιτης ειναι αξιος των χαρακτηρισμων μου...

Μην μπαινεις και εσυ στον κοπο να βαλεις ταμπελες αριστερων δεξιων κ.α, δεν με αγγιζουν...
δεν ανηκω ουτε στους μεν ουτε στους δε...οσο και αν καποιοι θελουν να τοποθετουν κοσμο σε κομματα γιατι ετσι τους βολευει...

Δεν υπαρχει μονο ασπρο και μαυρο στην ζωη...καιρος να το καταλαβουμε ολοι...!!!
Reply With Quote
  #54  
Παλιό 12-06-2013, 12:05
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: ...αντε μετα να διασχισεις τα Σκοπια...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από asotosios Εμφάνιση μηνυμάτων
Αρα το παραφερεσαι θα επρεπε να το γραψεις στον ΤΕΟΣΣ και οχι σε εμενα ή τουλαχιστον και στους δυο...αν και η προσωπικες επιθεσεις ξεκινησαν (τι περιεργο απο τον ΤΕΟΣΣ)...

οι βρισιες μου πηγαιναν προς τον τροπο που πολιτευεται (αν μπορεις να το πεις αυτο) η ΧΑ και τα εκτρωπα που δημιουργουν στην κοινωνια ΤΩΡΑ που μιλαμε... και στους ψηφοφορους της ΧΑ οι οποιοι πιστεψαν οτι αυτα τα φασισταρια θα τους κανουν την καθημερινωτητα καλυτερη...

Απο εκει και περα...οι χαρακτηρισμοι για τον τροπο που γραφει (συνεχεια σε οποιονδηποτε συνολιλιτη του) ο συγκεκριμενος συμφορμιτης ειναι αξιος των χαρακτηρισμων μου...

Μην μπαινεις και εσυ στον κοπο να βαλεις ταμπελες αριστερων δεξιων κ.α, δεν με αγγιζουν...
δεν ανηκω ουτε στους μεν ουτε στους δε...οσο και αν καποιοι θελουν να τοποθετουν κοσμο σε κομματα γιατι ετσι τους βολευει...

Δεν υπαρχει μονο ασπρο και μαυρο στην ζωη...καιρος να το καταλαβουμε ολοι...!!!
Αν και καθημενος ορθός ομιλησες δε βάζω ταμπέλες ούτε με απασχολεί τι πιστεύει ο καθένας απλα όταν εκφράζομαστε για άλλους καλο ειναι να μη χρησιμοποιούμε χαρακτηρισμούς ειναι το ποιο εύκολο όπως καταλαβαίνεις να αρχίσουμε να βριζομαστε αλλα μη ξεχνάς οτι και το forum ειναι μια μικρή κοινωνία και καλο ειναι οι πολιτικές πεποιθήσεις μας να αναπτύσσονται με επιχέιρηματα γιατί μην ξεχνάμε οτι δε έχουμε να χωρισουμε τίποτα αλλα αντιθέτως μας ενώνει η αγάπη για τα δίτροχο με εκτίμηση σε κάθε συμφουριτη
Reply With Quote
  #55  
Παλιό 12-06-2013, 16:00
klagenfurt Ο/Η klagenfurt βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: Πειραιας
Μoto: RT1150, vespa cosa, vespa Rally 180/1972, vespa "U"/1953
Μηνύματα: 1,591
Προεπιλογή Απάντηση: ...αντε μετα να διασχισεις τα Σκοπια...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από tattoopanther Εμφάνιση μηνυμάτων
και γώ αυτήν την απορία είχα στην αρχή.,.,
όλοι δεξιοί και τα φασιστάκια εδώ μέσα μαζευτήκανε.,.,?



αλλα είναι το μ@Υνί στη μέση.,της λέξης.,.,.,.,

κατάλαβες.,.,.,?


εντάξ το θέμα το χΕσαμε.,.,.,

αλλα χαμένο ήταν απο την αρχή.,

άντε μετά να διασχίσεις τα σκόπια.,.,

μπρρρρρρρ., φοβάμαι μόνο που λέω την λέξη.,.,


Reply With Quote
  #56  
Παλιό 14-06-2013, 01:56
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: ...αντε μετα να διασχισεις τα Σκοπια...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από asotosios Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχεις πραισθησεις...
Αν δεν ανήκεις σε αυτούς που βρίζω δλδ ΧΑ δεν έχεις λόγους να θιγεσαι...!!!
Αν πάλι θιγεσαι γιατι ανήκεις στην ΧΑ, τότε το ότι σε έβρισα θα έπρεπε να είναι το μικρότερο απο τα προβλήματα σου...το στενόμυαλος θα έπρεπε να είναι το μεγαλύτερο...!!!

Και θα ήθελα να εξηγήσεις περισσότερο το τελευταίο σου σχόλιο...περι όπισθεν...!!!

"Πάρε φόρα και βάλε μια όπισθεν ….. να ξελαμπικάρεις !!!"
Κι εγώ θεωρώ σκατόμυαλους ορισμένους ψηφοφόρους. Δεν το έγραφα όμως, γιατί νόμιζα ότι θεωρείται βρισιά και απαγορεύεται να γραφτεί στο φόρουμ.
Μόλις λοιπόν είδα ότι προφανώς έκανα λάθος και ο χαρακτηρισμός ΔΕΝ ενοχλεί κανέναν (oύτε τους mod) τον έθεσα επί των πολιτικών δυνάμεων που ανέφερα.

Έγραψα πουθενά ότι θίγομαι προσωπικά ??? ΟΧΙ ! γι αυτό μίλησα και για αυθαίρετους συνειρμούς. Αντί να διαβάζεις και να απαντάς σε αυτά που βλέπεις ... απαντάς σε αυτά που φαντάζεσαι (το ίδιο και ο ΚΚές)

Ο ΚΚές πετάχτηκε <<τραμπούκικα>> (σύμφωνα με τον ορισμό σου) και μου έβαλε την ταμπέλα του χρυσαυγήτη !!!
Τον ταπώνω, και πετάγεσαι εσύ να το παίξεις έξυπνος ...η συνέχεια γνωστή ...

Υ.Γ.
Όπισθεν = R = Rally
Reply With Quote
  #57  
Παλιό 14-06-2013, 04:02
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή

Εγώ πάντως κι επειδή θα είμαι σκατομυαλος αν κάτσω και δώσω ψήφο στον κάθε λακαμα πού δίνει υποψηφιότητά η στο κάθε ####κομμα πού είναι η θέλει να μπει στην βουλή δεν βάζω πουθενά την ψήφο μου...έτσι γιατί δεν γουστάρω υπογραφή μου στην συνέχεια της καταστροφής...


Send from my Lg Optimus G Beast
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:07.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!