GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 28-06-2009, 09:37
johntsip Ο/Η johntsip βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ATHENS
Μoto: 1200 adv
Μηνύματα: 306
Προεπιλογή αναζητηση ΚΥΘΝΟΣ???

Το ξερω οτι μπορει να ειμαι λιγο off topic αλλα ζητω πληροφοριες για Κυθνο γιατι δεν μπορω να βρω με τιποτα ....γνωριζει καποιος κανα μερος για διαμονη δια 4μελη οικογενεια και το μικροτερο μελος ειναι 6μηνων. Ψαχνουμε κατι για διπλα στη θαλασσα προς αποφυγη μετακινησεων....
Ευχαριστω εκ των προτερων...
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 28-06-2009, 12:41
lalou Ο/Η lalou βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: αθηνα
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 70
Προεπιλογή Απάντηση: αναζητηση ΚΥΘΝΟΣ???

Nομιζω στα λουτρα ειναι η καλητερη περιοχη και ειναι κοντα στην χωρα που ειναι επισης ομορφα.
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 28-06-2009, 13:23
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: αναζητηση ΚΥΘΝΟΣ???

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από johntsip Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ξερω οτι μπορει να ειμαι λιγο off topic αλλα ζητω πληροφοριες για Κυθνο γιατι δεν μπορω να βρω με τιποτα ....γνωριζει καποιος κανα μερος για διαμονη δια 4μελη οικογενεια και το μικροτερο μελος ειναι 6μηνων. Ψαχνουμε κατι για διπλα στη θαλασσα προς αποφυγη μετακινησεων....
Ευχαριστω εκ των προτερων...
Φίλε Γιάννη η αναζήτησή σου δεν είναι καθόλου εκτός θέματος.

Εδώ στο GSForum, είμαστε μια μεγάλη οικογένεια μοτοσυκλετιστών, αλλά αυτό δεν μας περιορίζει στα ενδιαφέροντα και στις ανησυχίες μας...

Αυτό που ψάχνεις εσύ σήμερα, αύριο μπορεί να φανεί χρήσιμο σε μένα και σε άλλα μέλη του φόρουμ που θα σχεδιάζουν τις διακοπές τους

Προσωπικά δεν γνωρίζω κάτι για διαμονή στη Κύθνο, αλλά σίγουρα θα βρεθούν πρόθυμα μέλη που έχουν πάει για να σε βοηθήσουν.

Το μόνο που μπορώ να σου πώ είναι καλά να περάσεις με την οικογένειά σου και να μας επιστρέψεις την τυχόν βοήθεια, εμπλουτισμένη με προσωπικές εμπειρίες και φωτογραφίες!!!
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 28-06-2009, 18:21
danaos Ο/Η danaos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Μoto: !?!?!?
Μηνύματα: 6,920
Προεπιλογή Απάντηση: αναζητηση ΚΥΘΝΟΣ???

Η γυνακα μου ειναι απο Κυθνο.οτι θελεις παρε με αυριο τηλεφωνο να τα πουμε. Τ κινητο μου ειναι στοροφιλ μου
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 28-06-2009, 19:29
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: αναζητηση ΚΥΘΝΟΣ???

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από skippybi Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε Γιάννη η αναζήτησή σου δεν είναι καθόλου εκτός θέματος.

Εδώ στο GSForum, είμαστε μια μεγάλη οικογένεια μοτοσυκλετιστών, αλλά αυτό δεν μας περιορίζει στα ενδιαφέροντα και στις ανησυχίες μας...

Αυτό που ψάχνεις εσύ σήμερα, αύριο μπορεί να φανεί χρήσιμο σε μένα και σε άλλα μέλη του φόρουμ που θα σχεδιάζουν τις διακοπές τους

Προσωπικά δεν γνωρίζω κάτι για διαμονή στη Κύθνο, αλλά σίγουρα θα βρεθούν πρόθυμα μέλη που έχουν πάει για να σε βοηθήσουν.

Το μόνο που μπορώ να σου πώ είναι καλά να περάσεις με την οικογένειά σου και να μας επιστρέψεις την τυχόν βοήθεια, εμπλουτισμένη με προσωπικές εμπειρίες και φωτογραφίες!!!

......



.
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 28-06-2009, 22:58
Thanos Ο/Η Thanos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Cholargos
Μoto: F650GS Twin
Μηνύματα: 122
Post Απάντηση: αναζητηση ΚΥΘΝΟΣ???

Φίλε Γιάννη πέρυσι πήγα με την κοπέλα μου διακοπές στην Κύθνο για μια βδομάδα. Το νησί είναι ήρεμο και αραιοκατοικημένο, με ωραίες παραλίες και με αλμυρίκια για σκιά, ιδανικός προορισμός για οικογένειες και για όποιον θέλει χαλαρές και οικονομικές διακοπές σε ένα νησί όχι μακριά από την Αθήνα.
Βέβαια οι κάτοικοι έχουν τους δικούς τους ρυθμούς, και στα τοπικά μαγαζιά θα βρεις μόνο τα βασικά, αλλά ας μην τα θέλουμε και όλα δικά μας
Εμείς μέναμε Παναγιά Κανάλα και πιστεύω ότι είναι καλή επιλογή για οικογένεια, μιας και έχει 2 καλές παραλίες, σχετικά ρηχές για να παίζουν και τα παιδιά.
Ξενοδοχεία μπορείς να βρεις στο http://www.gto.gr/gr/accomm/loc/result.php?loc=KYTHNOS μόνο κλείσε από νωρίς γιατί δεν είναι και πολλά.

Καλά να περάσετε!!!
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 28-06-2009, 23:01
johntsip Ο/Η johntsip βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ATHENS
Μoto: 1200 adv
Μηνύματα: 306
Προεπιλογή Απάντηση: αναζητηση ΚΥΘΝΟΣ???

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από skippybi Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε Γιάννη η αναζήτησή σου δεν είναι καθόλου εκτός θέματος.

Εδώ στο GSForum, είμαστε μια μεγάλη οικογένεια μοτοσυκλετιστών, αλλά αυτό δεν μας περιορίζει στα ενδιαφέροντα και στις ανησυχίες μας...

Αυτό που ψάχνεις εσύ σήμερα, αύριο μπορεί να φανεί χρήσιμο σε μένα και σε άλλα μέλη του φόρουμ που θα σχεδιάζουν τις διακοπές τους

Προσωπικά δεν γνωρίζω κάτι για διαμονή στη Κύθνο, αλλά σίγουρα θα βρεθούν πρόθυμα μέλη που έχουν πάει για να σε βοηθήσουν.

Το μόνο που μπορώ να σου πώ είναι καλά να περάσεις με την οικογένειά σου και να μας επιστρέψεις την τυχόν βοήθεια, εμπλουτισμένη με προσωπικές εμπειρίες και φωτογραφίες!!!
ΝΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ. Τετοιες απαντησεις πιστευω κανουν την διαφορα σε ενα forum. Και παλι σε ευχαριστω!!
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 28-06-2009, 23:03
johntsip Ο/Η johntsip βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ATHENS
Μoto: 1200 adv
Μηνύματα: 306
Προεπιλογή Απάντηση: αναζητηση ΚΥΘΝΟΣ???

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από danaos Εμφάνιση μηνυμάτων
Η γυνακα μου ειναι απο Κυθνο.οτι θελεις παρε με αυριο τηλεφωνο να τα πουμε. Τ κινητο μου ειναι στοροφιλ μου
αυριο θα σε καλεσω οπωσδηποτε....
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 28-06-2009, 23:25
gb1200 Ο/Η gb1200 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 323
Προεπιλογή Απάντηση: αναζητηση ΚΥΘΝΟΣ???

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από danaos Εμφάνιση μηνυμάτων
Η γυνακα μου ειναι απο Κυθνο.οτι θελεις παρε με αυριο τηλεφωνο να τα πουμε. Τ κινητο μου ειναι στοροφιλ μου
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από johntsip Εμφάνιση μηνυμάτων
αυριο θα σε καλεσω οπωσδηποτε....

γιατί τα λέτε στα κρυφά ρε παιδιά ;;;;;;Να μην ξέρουν και οι άλλοι ;;;
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 29-06-2009, 01:23
gnik Ο/Η gnik βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ATH
Μoto: 1200GS
Μηνύματα: 153
Προεπιλογή Απάντηση: αναζητηση ΚΥΘΝΟΣ???

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gb1200 Εμφάνιση μηνυμάτων
γιατί τα λέτε στα κρυφά ρε παιδιά ;;;;;;Να μην ξέρουν και οι άλλοι ;;;

Σωστόοοοος !!!!!!!!!!!!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:59.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!