GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #341  
Παλιό 17-12-2013, 13:45
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από peterv Εμφάνιση μηνυμάτων
καλά μην θυμώνετε......

Τώρα που τα πράγματα πάνε καλά με θετικά ισοζύγια ......

παρακαλώ πολύ να βρείτε μία δουλειά ....... οποιαδήποτε δουλειά με οποιεσδήποτε αποδοχές ώστε μία φίλη να μπορεί να πληρώσει τους λογαριασμούς της ΔΕΗ ΟΤΕ ΕΥΔΑΠ τέλη κυκλοφορίας , ακινήτων, κλπ. ***
και να τις μείνουν και κάτι ψιλά για να τρώει τον μήνα μέχρι την επόμενη μισθοδοσία .....

Νομίζω ότι αυτό θα την έκανε ευτυχισμένη την καημένη γιατί μάλλον δεν έχει καταλάβει ότι ζούμε σε εποχές με θετικά ισοζύγια και αυτά που ζητάει είναι πανευκολα πια.....

Κάθε πρόταση - συμβουλή δεκτή......

*** Δεν εχει απαίτηση τα λεφτά του μισθού της να επαρκούν για γιατρούς , κομμωτήρια, ψωνια , αγορά ρουχων και άλλα τέτοια ..... μόνο για τα προς το ζείν...... όχι το ευ ζειν...

Φιλικά πάντα ......
μην πάρετε φωτιά και μου χαλάσετε την πληθώρα των προτάσεων που θα έρθουν....
Υπάρχει μια θεση Δ/του υποκαταστηματος στα Λεχαινα Ηλειας με 2000ε μισθο απο την εταιρεια που εργαζομαι.......
Ειναι τουριστικη εταιρεια και η απασχοληση ειναι 12 μηνες τον χρονο. Οι μισθοι ειναι Χ14.......θα την ενδιεφερε?
Reply With Quote
  #342  
Παλιό 17-12-2013, 13:52
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Θες να με τσατίσεις;! Τότε όμως μπορούσε να βοηθήσει κι ο παππούς κι η γιαγιά, τώρα;
Γιατι να σε τσαντισω? Μηπως εσυ θες να με τσαντισεις με το παραμυθακι των κομμενων ¨η των μικρων σε υψος συνταξεων?
Οποιος πληρωνε την συνταξη του σωστα επι 35 χρονια σημερα παιρνει μεταξυ 1250 και 1500ε. Ενας ειναι ο πατερας μου (Διπλωματικο Σωμα) και ο αλλος ειναι ο πεθερος μου (λιμενεργατης του ΟΛΠ).

Οσοι δεν επληρωναν ειχαν προβλημα και πριν την κριση οχι μονο τωρα......αλλα τοτε δουλευαν τα παιδια τους κι εβγαινε η σουπα τωρα λυπαμαι αλλα χρεοκωπησαμε......ας εκαναν κουμαντο, οι ελ. επαγγελματιες διοτι εκει ειναι το προβλημα, πριν την χρεωκοπια και φυσικα οταν δουλευαν.
Reply With Quote
  #343  
Παλιό 17-12-2013, 18:11
peterv Ο/Η peterv βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Athens
Μoto: BMW R 1200 GS
Μηνύματα: 1,668
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπάρχει μια θεση Δ/του υποκαταστηματος στα Λεχαινα Ηλειας με 2000ε μισθο απο την εταιρεια που εργαζομαι.......
Ειναι τουριστικη εταιρεια και η απασχοληση ειναι 12 μηνες τον χρονο. Οι μισθοι ειναι Χ14.......θα την ενδιεφερε?
Αμέ όχι διευθυντού όμως , απλής γραμματέας και με τα μισά λεφτά άμα μπορείτε.
Μην την πάνε και μέσα την γυναίκα με τις ευθύνες που θα τις φορτώνετε. … γιατί με 2000 μισθό κάποιο λάκο έχει η φάβα.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
Reply With Quote
  #344  
Παλιό 17-12-2013, 18:23
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από peterv Εμφάνιση μηνυμάτων
Αμέ όχι διευθυντού όμως , απλής γραμματέας και με τα μισά λεφτά άμα μπορείτε.
Μην την πάνε και μέσα την γυναίκα με τις ευθύνες που θα τις φορτώνετε. … γιατί με 2000 μισθό κάποιο λάκο έχει η φάβα.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
Ειδες βρε Πετρο πως αντιμετωπιζεις μια καθολα καθαρη προταση εργασιας?
Πρωτον με ειρωνια.....σαν να μην την πιστευεις, γιατι? Διοτι μαλλον ετσι σε εχουν ''ποτισει'' να πιστευεις.........
Και δευτερον επειδη εχει 2000ε μισθο (2300 για την ακριβεια) εχει ''λακκο η φαβα''!!!

Τι να πω.........

ΟΚ, κανενα προβλημα......ευτυχως υπαρχουν κι εξυπνοι ανθρωποι στην Ελλαδα ενας απο τους οποιους θα παρει την θεση. Κι επειδη ειναι και παλιος συναδελφος 51 ετων σου λεω οτι ειναι ανεργος 2,5 χρονια με οικογενεια και παιδια και μενει στην Αθηνα αλαλ μετα χαρας θα μετακομισει στην επαρχια.
Αυτος βλεπεις δεν πεταξε τον ''λακκο με την φαβα''.......επεσε μεσα και την εφαγε με φετα, ψωμι φρεσκο και κρεμμυδακι!!!!!!

Last edited by GeorgeP; 17-12-2013 at 18:25.
Reply With Quote
  #345  
Παλιό 17-12-2013, 19:59
peterv Ο/Η peterv βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Athens
Μoto: BMW R 1200 GS
Μηνύματα: 1,668
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ

Ρε Γιώργη πραγματικά χαίρομαι που την παίρνει την δουλειά οικογενειάρχης.
Μακάρι ο άνθρωπος να ζήσει καλά και σταθερά με την δουλειά αυτή.

Η ειρωνία δεν έχει να κάνει με εσένα αλλά με το περιβάλλον στο οποίο ζούμε σήμερα.

Επίσης πιστεύω ότι η εταιρία δεν είναι χαζή να δίνει αυτά τα χρήματα χωρίς το ανάλογο αντίκρυσμα.
Σίγουρα έχει κάνει την έρευνα της και ξέρει πολύ καλά τι ζητάει και γιατί πληρώνει τόσα χρήματα (πολλά κατά την γνώμη μου), αλλά εκείνη ξέρει καλύτερα από εμένα.

Γενικά πιστεύω στο "ότι πληρώνεις παίρνεις" και για την εταιρία και για τον συνάδελφό σου.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
Reply With Quote
  #346  
Παλιό 18-12-2013, 14:36
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από peterv Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε Γιώργη πραγματικά χαίρομαι που την παίρνει την δουλειά οικογενειάρχης.
Μακάρι ο άνθρωπος να ζήσει καλά και σταθερά με την δουλειά αυτή.

Η ειρωνία δεν έχει να κάνει με εσένα αλλά με το περιβάλλον στο οποίο ζούμε σήμερα.

Επίσης πιστεύω ότι η εταιρία δεν είναι χαζή να δίνει αυτά τα χρήματα χωρίς το ανάλογο αντίκρυσμα.
Σίγουρα έχει κάνει την έρευνα της και ξέρει πολύ καλά τι ζητάει και γιατί πληρώνει τόσα χρήματα (πολλά κατά την γνώμη μου), αλλά εκείνη ξέρει καλύτερα από εμένα.

Γενικά πιστεύω στο "ότι πληρώνεις παίρνεις" και για την εταιρία και για τον συνάδελφό σου.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
Πέτρο,

ο οικογενειαρχης αυτος ''ξεσπιτωνεται'', για να χρησιμοποιησω μια προσφιλη, δραματικη και κλαψιαρικη αριστεριστικη εκφραση, και μετακομιζει σε ενα χωριο, τα Λεχαινα, ¨η καπου γυρω απο αυτο. Εχει δυο παιδια του δημοτικου τα οποια ''ξεσπιτωνονται'' κι αλλαζουν σχολειο, φιλους, συνηθειες........
Ο ιδιος και η συζυγος αφηνουν το σπιτι τους (θα το νοικιασουν) και πανε στο νοικι σε αλλο τοπο και χωρο........
Ποσο ευκολα θεωρεις οτι ειναι αυτα για 2300ε Χ 14= 32200 τον χρονο? Θα το εκανες εσυ ¨η καποιος αλλος φιλος απο εδω μεσα που διατινεται για την φτωχεια και την μιζερια στην χωρα μας?
Θεωρω πως οχι...οπως ΟΧΙ, δια της σιωπης, ηταν και η απαντηση στις δυο αλλες αγγελιες εργασιας που δημοσιευτηκαν σε αυτο το φορουμ.

Η εταιρεια Πετρο μου πληρωνει τα λεφτα αυτα και ζηταει εργο!!!! Οπως ολες οι εταιρειες του Ι.τομεα. Το αν ο υπαλληλος το βγαλει αυτο το εργο σε 3 ωρες ¨η 24εις ειναι δικο του καθαρα θεμα.
Δεν ειναι δημοσιο οι ιδιωτικες εταιρειες, ΠΟΤΕ δεν ηταν....λυπαμαι! Παντα σε αυτες δουλευεις περισσοτερο και ειναι απαραιτητο να αποδικνυεις την αξια σου ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΣ! ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟΝ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΣΤΕ!
Εμεις στον Πειραια, στην συγκεκριμενη εταιρεια, αλλα και στις αλλες τρεις Ναυτιλιακου (Κ/Ζροπλοια) χαρακτηρα εταιρειες που υπηρετησα τα 31 χρονια εργασιας μου, δουλευουμε απο Απριλιο μεχρι Νοεμβριο 12-16 ωρες ημερησιως αρχης γενομενης απο της 04:00-05:00 πρωϊνης και φυσικα σχεδον ολα τα Σαβ/κα. Παιρνουμε αδεια μια εβδομαδα το καλοκαιρι.....την υπολοιπη τον χειμωνα.
Απο το Δεκεμβριο μεχρι τον Μαρτιο τα πραγματα ειναι χαλαρα, ερχομαστε στο γραφειο κατα της 11:00 και φευγουμε οποιαδηποτε ωρα θελησουμε μετα της 17:00, αν θελουμε να μην ερθουμε 2-3 ημερες απλως ειδοποιουμε και φυσικα δεν αφαιρουνται οι ημερες αυτες απο το υπολοιπο αδειας το οποιο παιρνουμε οποταν το θελησουμε μεχρι της 31/01.
Επαναλαμβανω οτι ολοι οι μισθοι ειναι επι 14!!!!!

Νομιζεις Πετρο οτι αντεχονται τετοιες συνθηκες εργασιας που ζηταει ο συγκεκριμενος εργοδοτης αλαλ και ολοι οι εργοδοτες σε τουρισμο και Ναυτιλια? Ειναι το αντικρυσμα που λες πιο πανω και το οποιο θα υποστει ΚΑΙ ο οικογενειαρχης στα Λεχαινα........ Υπενθυμιζω οτι οι μισθοι για τους πιο πανω εργαζομενους στην συγκεκριμενη εταιρεια ειναι απο 1100-4300 μικτα αναλογως θεσης!
Και για να εχεις ενα μπουσουλα εγω ΣΗΜΕΡΑ για το πιο πανω ωραριο και ''αντικρυσμα'' αμοιβομαι με 1810 μικτα (1287 καθαρα Χ14). Απο 1/1/2014 θα αμοιβομαι με 2500 μικτα Χ14 λογω αυξησης των αντιπροσωπευομενων εταιρειων Κ/Ζροπλοιων για το νεο ετος.....ειναι η ανταμοιβη μου για την εργασια μου η οποια απεφερε τις νεες εταιρειες......φυσικα οι ωρες θα παραμεινουν ιδιες μονον ο φορτος εργασιας θα αυξηθει.....νομιζεις οτι αντεχεται? νομιζεις οτι θα πρεπει να ζητησω περισσοτερα? να παραιτηθω αν δεν μου τα δωσουν τα περισσοτερα? Και τεσπα ειναι βρε παιδι μου μια καλη εργασια αυτη με το ''αντικρυσμα'' και τους μισθους ως περιγραφονται πιο πανω?

Last edited by GeorgeP; 18-12-2013 at 14:39.
Reply With Quote
  #347  
Παλιό 18-12-2013, 15:57
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ

Εγώ αν ήμουν στον τομέα αυτό θα το έκανα και καθόλου δε θα με χαλούσε να πάω οπουδήποτε με τα γυναικόπαιδά μου. Μιά χαρά λεφτά είναι κι οι ώρες δεν είναι πρόβλημα, ούτως ή άλλως προσπαθώ να κάνω καλά και γρήγορα τη δουλειά μου ώστε να έχω χρόνο μετά να ξύνομαι.
Reply With Quote
  #348  
Παλιό 18-12-2013, 16:07
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ αν ήμουν στον τομέα αυτό θα το έκανα και καθόλου δε θα με χαλούσε να πάω οπουδήποτε με τα γυναικόπαιδά μου. Μιά χαρά λεφτά είναι κι οι ώρες δεν είναι πρόβλημα, ούτως ή άλλως προσπαθώ να κάνω καλά και γρήγορα τη δουλειά μου ώστε να έχω χρόνο μετά να ξύνομαι.
Ενας..........
για να δουμε θα υπαρξει αλλος?

Σκεψου Γιαννη οτι η αγγελια επαιξε επι 2 μηνες στο linkedin, kariera, και ΧΕ αναφεροντας τα χρηματα και τα προσοντα (αποδεδειγμενα τελεια Αγγλικα κι αν υπαρχει καποιο πτυχιο οποιασηποτε σχολης και βαθμιδας εκπαιδευτικου Ιδρυματος, το δευτερο δεν ητο απαραιτητο) κι αν σου πω στην ελλαδα της κρισης και της πεινας ποσοι ανταποκριθηκαν θα βαλεις τα γελια......¨η τα κλαμματα για το δουλεμα που μας κανουν.
Σκεψου οτι ο οικογενειαρχης που πηρε την δουλεια ηταν δικη μου συσταση στην εταιρεια αφου δεν βρεθηκε υποψηφιος με τα ζητουμενα προσοντα........τοσο λιγοι ηταν!!! Κι η ατια φυσικα....η επαρχια!
Reply With Quote
  #349  
Παλιό 18-12-2013, 16:37
f1shf1nder33 Ο/Η f1shf1nder33 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μαρουσι
Μoto: R1150GS
Μηνύματα: 794
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ

Όπως το δει κανείς Γιώργο,υπάρχουν άνθρωποι που με 6.000ε

κάνουν το σκ@το τους παξιμάδι για να ζήσουν και άμα κάτσουν και τίποτα έξτρα

έξοδα και το κάτουρο νερό!!!

Τέλος πάντων,πέρα απ'την πλάκα,αν ήμουν άνεργος που συνεπάγεται πρόβλημα

επιβίωσης και με οικογένεια κιόλας θα πήγαινα άνετα στα Λεχαινά,νομίζω ότι

παρά είναι κοντά και τα λεφτά καλά!!!
Reply With Quote
  #350  
Παλιό 18-12-2013, 17:07
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από f1shf1nder33 Εμφάνιση μηνυμάτων
Όπως το δει κανείς Γιώργο,υπάρχουν άνθρωποι που με 6.000ε

κάνουν το σκ@το τους παξιμάδι για να ζήσουν και άμα κάτσουν και τίποτα έξτρα

έξοδα και το κάτουρο νερό!!!

Τέλος πάντων,πέρα απ'την πλάκα,αν ήμουν άνεργος που συνεπάγεται πρόβλημα

επιβίωσης και με οικογένεια κιόλας θα πήγαινα άνετα στα Λεχαινά,νομίζω ότι

παρά είναι κοντά και τα λεφτά καλά!!!
χαιρομαι πραγματικα που υπαρχουν ανθρωποι που σκεπτονται σαν εσενα και τον ορθοδοντικο.......αλλα εισαστε/ειμαστε πολυ λιγοι δυστυχως......

Ετσι για την Ιστορια εφθασαν στα γραφεια μολις 28 αιτησεις(!!!!!!!) απο ΟΛΗ την ελλαδα!!!!!! Φανταζομαι οτι δεν εχουμε μονον 28 ανεργους ετσι?...αλλα τα Λεχαινα ειναι επαρχια......
Απο αυτους μονον δυο ειχαν τιτλο αγγλικων κι ενας πτυχιο ανωτερας σχολης αλλα οχι αγγλικων!
Ετσι πηρα την ευθυνη, διοτι ειναι τεραστια ευθυνη οπως καταλαβαινεις, και συστησα τον ανθρωπο αυτον ο οποιος ειχε πτυχιο ΙΕΚ (ασχετο με το ειδος εργασιας) και αποδεικτικο καλων γνωσεων αγγλικων, ειχε και μια εμπειρια απο τουρισμο (βαλιτσάς στο Ελ.Βενιζελος) και πηρε την δουλεια χωρις δευτερη κουβεντα.

Γιαυτο αντιδρω στο θεμα κλαψας περι ανεργιας φιλε Παναγιωτη.....
Εγω πιστευω οτι οποιος εχει αναγκη να δουλεψει θα βρει δουλεια, ευκαιριακη, μεσοβεζικη, χαλια, στην επαρχια και δεν ξερω κι εγω τι αλλο αλαλ θα βρει......η κλαψα και το οτι νεοι και μεσηλικες δεν παιρνουν την ζωη ΤΟΥΣ στα χερια ΤΟΥΣ με ενοχλει....γιαυτο αντιδρω!



Last edited by GeorgeP; 18-12-2013 at 17:20.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 11:52.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!