GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Νέα μοντέλα BMW

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 02-06-2011, 15:30
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: έρχεται η BMWespa!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από dsor Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν είναι χρώμα. Καμουφλάζ είναι !!!
Το είδα και σε άλο θέμα με διαφορετικό χρώμα η καμουφλάζ. Καλοστημένο δείχνει πάντως. Ζήτημα είναι η τιμή για να πιάσει στην αγορά. Κυκλοφορούν πάρα πολλά .( ϊδωμεν)..............
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 02-06-2011, 15:59
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: έρχεται η BMWespa!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από geolag Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό που έλεγα πριν.Τον σεβασμό που ζητάς εσύ, πρέπει να τον προσφέρεις συγχρόνως.
Δεν νομίζω να πρόσβαλα τον Ναπο (με την καμία που λένε)... Ένα γεγονός είπα και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αν εσύ κατάλαβες το χιούμορ του στο συγκεκριμένο του post, εξήγησε το σε εμένα που στο κάτω κάτω λίγο πολύ με έχεις ήδη για βλάκα - άρα δεν είναι περίεργο να μην κατάλαβα κάτι που βλέπετε ΟΛΟΙ οι άλλοι.
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 02-06-2011, 16:14
geolag Ο/Η geolag βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: ELLINIKO
Μηνύματα: 1,316
Προεπιλογή Απάντηση: έρχεται η BMWespa!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν νομίζω να πρόσβαλα τον Ναπο (με την καμία που λένε)... Ένα γεγονός είπα και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αν εσύ κατάλαβες το χιούμορ του στο συγκεκριμένο του post, εξήγησε το σε εμένα που στο κάτω κάτω λίγο πολύ με έχεις ήδη για βλάκα - άρα δεν είναι περίεργο να μην κατάλαβα κάτι που βλέπετε ΟΛΟΙ οι άλλοι.
Δεν σε έχω για βλάκα όπως λες απλά αν θέλεις πρόσεξε λίγο τον τόνο των μηνυμάτων σου.Εδώ μέσα υπάρχουν όλες οι ηλικίες και όλοι οι τύποι ανθρώπων.Η άποψη μου είναι να σχολιάζουμε όπως θέλουμε τους κολλητούς μας που δεν θα παρεξηγηθούν.Αλλά δεν σχολιάζουμε ειρωνικά αυτούς που δεν είναι κολλητοί μας.
Αυτή είναι η γνώμη μου .Δεν θέλω να επεκταθώ άλλο γιατί θα κουράσω τους υπόλοιπους και δεν θα ξανασχολιάσω αρνητικά μήνυμα σου γιατί σέβομαι τους υπόλοιπους.Τα υπόλοιπα από κοντά όπως είπες και εσύ.Αν γνωρισθούμε από κοντά ίσως τα δούμε διαφορετικά.
Καλό απόγευμα.
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 02-06-2011, 16:21
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: έρχεται η BMWespa!

Το αστείο δεν μου εξήγησες όμως.
Αυτά που γράφεις νομίζω πρέπει να τα πεις και στον εαυτό σου. Δηλαδή σου άρεσε το άλλο το post σου; Μάλιστα έκανες και ένα μεγάλο ατόπημα εκεί (πέρα από την χοντρή προσβολή μου χωρίς να προκληθείς, χωρίς καν να σε αφορά μάλιστα), έθεσες το θέμα της καφεδιάς σας. Δηλαδή σαν να είπες εκεί ότι αυτοί που πάτε για καφέ είστε κάτι σαν "πιο ίσοι" από τους άλλους που δεν.

Χμμμμ...

Σε καφέ σας έχω έρθει μια φορά btw (τον Νίκο τον έχω δει λίγο παραπάνω για άλλους λόγους), αλλά δεν έχω το χρόνο όχι κάθε Τετάρτη αλλά ούτε μια Τετάρτη το μήνα για τέτοια πράγματα. Οπότε...
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 02-06-2011, 16:28
geolag Ο/Η geolag βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: ELLINIKO
Μηνύματα: 1,316
Προεπιλογή Απάντηση: έρχεται η BMWespa!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Το αστείο δεν μου εξήγησες όμως.
Αυτά που γράφεις νομίζω πρέπει να τα πεις και στον εαυτό σου. Δηλαδή σου άρεσε το άλλο το post σου; Μάλιστα έκανες και ένα μεγάλο ατόπημα εκεί (πέρα από την χοντρή προσβολή μου χωρίς να προκληθείς, χωρίς καν να σε αφορά μάλιστα), έθεσες το θέμα της καφεδιάς σας. Δηλαδή σαν να είπες εκεί ότι αυτοί που πάτε για καφέ είστε κάτι σαν "πιο ίσοι" από τους άλλους που δεν.

Χμμμμ...

Σε καφέ σας έχω έρθει μια φορά btw (τον Νίκο τον έχω δει λίγο παραπάνω για άλλους λόγους), αλλά δεν έχω το χρόνο όχι κάθε Τετάρτη αλλά ούτε μια Τετάρτη το μήνα για τέτοια πράγματα. Οπότε...
Για τον καφέ δεν είπα τίποτα και δεν είναι καφεδιά μου.Απλώς όποιος θέλει έρχεται.Εγώ πήγα πολύ λίγες φορές.Δεν με ενδιαφέρει αν κάποιος έρχεται στον καφέ ή όχι.
Κάτι έγραψα πριν αν θέλεις να δεις τον τόνο των μηνυμάτων σου.Αν δεν καταλαβαίνεις τι εννοώ άστο καλύτερα.Δεν σε κυνηγάει κανείς εδώ μέσα αν αυτό νομίζεις.
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 02-06-2011, 16:32
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: έρχεται η BMWespa!

Όχι δεν νομίζω αυτό. Αν το νόμιζα δεν θα καθόμουν ε.

Τέσπα.

(άσε που θα είχα μια καλή θέση σε κάποιο ίδρυμα - ελπίζω με free internet)
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Το Facebook Deals έρχεται στην Ευρώπη - η αρχή έγινε με τη Βρετανία kritgs Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 3 09-02-2011 18:08
PES 2011: Το νέο Pro Evolution Soccer έρχεται! skippybi Consoles - Games 7 15-05-2010 16:03
Τέρμα στην πείνα: η παγκόσμια λύση έρχεται από τη Σαχάρα! georgekostas Διάφορα 6 08-10-2009 23:48


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:50.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!