GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Άλλες εταιρίες

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιό 15-11-2010, 11:09
BillyGS Ο/Η BillyGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: Ψυρρή Αθήνα
Μoto: R 1150 GS
Μηνύματα: 614
Προεπιλογή Απάντηση: KTM 990 Adventure <<Dakar>>

Για μένα το μηχάνημα είναι ΚΟΡΥΦΑΙΟ σε εμφάνιση και σε επιδόσεις αλλά θεωρώ οτι πρέπει να το αποκτήσει κάποιος που θα ξεδιπλώσει τις αρετές του και δεν θα το έχει για καθημερινή αγγαρεία στους δρόμους της πόλης!!Και αυτός δυστυχώς δεν είμαι εγώ !!
Reply With Quote
  #32  
Παλιό 15-11-2010, 13:13
kostastenere Ο/Η kostastenere βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2009
Περιοχή: athina
Μoto: ktm 990 adventure s
Μηνύματα: 275
Προεπιλογή Απάντηση: KTM 990 Adventure <<Dakar>>

Η συμβίωση με το μηχανάκη έιναι μέχρι τώρα μικρή γιατι το αγόρασα πριν από δύο μήνες περίπου. Ενα ktm advenrure 990 s που το έβλεπα στον ύπνο μου τα δύο τελευταια χρονια. Μεχρι τώρα αυτο που έχω να πώ είναι ότι το μηχανάκι τα σπάει!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αρκουδόγκαζο, τόσο πολύ που στην αρχή και ιδιαιτερα στο χώμα με τρόμαζε. Στην ασφαλτο είναι πάρα πολύ καλό απλα το πρόβλημα είναι ότι η συμπεριφορά του και η απόκρηση που έχει το γκάζι σε κάνει να προσπαθεις για να μην οδηγήσεις σαν κανίβαλος!!!!!!!!Ταξίδι δεν έχω κάνει ακόμα αλλα είμαι σίγουρος πως θα υπάρχει πρόβλημα με την μαμά ζελατίνα. Τώρα για το χώμα δεν ξέρω τι να πω....................Αναρτήσεις απο άλλο πλανήτη,φρένα, γκάζι όλα είναι φτιαγμένα για το χώμα. Θέλει πολυ προσοχη γιατι εγώ τουλάχιστον ακόμα δεν το χω. Μαζευει τρελά χιλιόμετρα και ουκ ολίγες φορες έχω κυνδινέψει να την πατησω. Το πρόβλημα έιναι όταν χρειαστεί να σηκώσεις το μηχανάκι απο χάμω. Τότε καταλαβαίνεις ότι οδηγεις ένα μηχανάκι 230 κιλά και χρειάζονται τουλάχιστον 2 ατομα για να το σηκώσουν ειδικα αν πέσεις σε κανα περίεργο σημειο.. Ότι και να πω νομίζω πως είναι απλα καταπληκτικο και είμαι KTMνθουσιασμένος
Ότι αφορά για την συντήρηση του, ναι είναι ακριβή ναι μπορει να βγάλει προβλήματα αλλά ε και !? Ο Ιάπωνας που είχα πριν είχε βγει 6 φορές σε εγγυηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τα μηχανάκια μας πρέπει να τα προσέχουμε για να μας προσέξουν και αυτά!!!!!!!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
F 650 GS DAKAR ortho Πωλήσεις μοτοσυκλετών 42 26-04-2011 19:29
GS 650 dakar ntinos12 Πωλήσεις μοτοσυκλετών 1 18-05-2010 16:52
DAKAR....................... gsmaniac Αγώνες 10 29-11-2009 20:05
BMW R1200GS Adventure κατά KTM 990 Adventure essel Διάφορα 2 11-10-2009 07:54
CF.DAKAR CF.DAKAR Καλώς ήλθατε 18 09-04-2009 01:45


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:41.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!