GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Ομαδικές Αγορές

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιό 04-10-2010, 23:40
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά σε "ΤΑΚΑΚΙΑ ΦΡΕΝΩΝ"

Επειδή απ’ τα παραπάνω ποστ, δεν προέκυψε κάτι που να αναιρεί την αξιοπιστία της συγκεκριμένης ομαδικής,

προχωράμε κανονικά

και παρακαλώ από εδώ κ στο εξής να γράφονται μηνύματα που αφορούν μόνο στην συμμετοχή στην ομαδική ….
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #72  
Παλιό 05-10-2010, 02:19
DIOYK1381 Ο/Η DIOYK1381 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΣΕΡΡΕΣ-ΛΑΡΙΣΑ
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 84
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά σε "ΤΑΚΑΚΙΑ ΦΡΕΝΩΝ"

:sm5::sm5::sm5:
Reply With Quote
  #73  
Παλιό 05-10-2010, 09:33
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά σε "ΤΑΚΑΚΙΑ ΦΡΕΝΩΝ"

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από panos1200gdadv Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατ'αρχην δεν καταλαβαινω τον λογο του εκνευρισμου και της "αγενειας" στην γραφη σου.!Εκτος κι αν ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!(λογος η μυγα)
Απο κει και περα,αν διαβασεις προσεκτικοτερα τι γραφω,θα διαπιστωσεις(λογικα παντα) οτι δεν υπαρχει κανενα μα κανενα υπονοουμενο.ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΩ.
Ξεκαθαρο ειναι τι θεωρω εγω προσωπικα "ομαδικη προσφορα"....
Οπως επισης ΞΕΚΑΘΑΡΟ ειναι οτι,οταν αυτην την τιμη την βρισκω ως μεμονομενο ατομο στην αγορα,τοτε με συγχωρεις το θεωρω ΚΟΡΟΙΔΙΑ να εχει και η ομαδικη την ιδια τιμη.!!!!
Αλλα για να σε δικαιωσω και λιγο,δεν ημουν ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ στο ποιος μας κοροιδευει..
Δεν ειναι ομως δικη μου δουλεια.Ειναι δουλεια αυτων που εκαναν την "συμφωνια".
Παρεπιπτοντως λοιπον και χωρις μεγαλο "τρεξιμο" λογω ελλειψης χρονου,εχουμε και λεμε...
1)Τασουλης 39,60/ζευγαρι,χωρις τοποθετηση
2)Ψυχογιος 40 με τοποθετηση
3)Brake shop 40 με τοποθετηση
4)Rider's shop 40 με τοποθετηση
Η τιμη αφορα τα μπροστινα ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
Οσο για το "παιξιμο".....ειναι δικο σου το προβλημα κι οχι δικο μου αν δεν δεχεσαι διαφορετικη γνωμη.Εκτος αν εννοεις οτι δεν πρεπει να ψαχνομαστε,που αυτος ειναι κι ο ρολος και σκοπος ενος forum...
μα...χανω το ψωμακι μου!
ασε ρε φιλε να βγαλω κατι και γω!

τεσπα,λαβε υποψη σου οτι η προσφορα που μετραει ειναι η γραπτη,ποσο μαλλον οταν υπαρχει η ευθυνη τοσων ατομων!
επισης η προσφορα που βρηκαν τα παιδια ειναι καλυτερη απο τις τιμες που βρηκες(εστω προφορικα)...
τελος,προσπαθησε να μην αφηνεις υπονοουμενα και να μην αχολεισαι με ...εντομα γιατι κνδυνευεις να χαρακτηριστεις βαλτος απο καποιους κακοπροαιρετους!
Reply With Quote
  #74  
Παλιό 05-10-2010, 09:58
mjtir Ο/Η mjtir βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΕΛΛΗΝΙΚΟ GS1200ADV
Μoto: R1200GS ADV
Μηνύματα: 373
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά σε "ΤΑΚΑΚΙΑ ΦΡΕΝΩΝ"

Ειμαι απειθαρχο αγορι και θα δεκτω τις συνεπειες .

Δεν εχω δωσει ποτε ενα ευρο στο καταστημα του κυριου Περιστερα ουτε τον γνωριζω προσωπικα.

Εχω κανει μια επισκεψη με την μπεμπα , χωρις να δηλωσω οτι ειμαι μελος καποιου Forum , τον ζαλησα την μια για τα παπουτσια της που τελειωνουν , και την αλλη για τα τακακια της που την ακουνε σιγα σιγα.

Εμεινα απολυτα μα απολυτα ευχαριστιμενος απο την συζητηση που ειχαμε και ο ανθρωπος με κερδισε σαν δικυκλιστη πρωτα και μετα σαν μελλοντικο πελατη του. Αφου βρηκε με το ματι τα χιλιομετρα που ειχα κανει με τα συγκεκριμενα λαστιχα μου εδωσε χρονο υπολοιπο ζωης και συμβουλες για την ασφαλη οδηγηση μεχρι να τα αλλαξω. Αλλος θα με ειχε βαλει στην πλατφορμα πιστεψτε με

Για τα τακακια δε μετα την συζητηση που ειχαμε ,και ενω παντα σε ολες μου τις μηχανες μεχρι σημερα φοραω της μαμας, αποφασισα να του εμπιστευτω το θηριο (οταν φτασουν στο απροχωρητο).

Τα αναφερω αυτα οχι για να διαφημισω τον επαγγελματια ουτε για να την πω σε καποιο φιλο του forum αλλα για εμενα που δεν πιανουνε τα χερια μου και που βγαζω στριμωγμενα τον επιουσιον θελω σταθερη σχεση
και αξια στα παρε δωσε με γιατρους ολων των ειδικοτητων για την μπεμπα.

Για τις ομαδικες τωρα:

Εχω συμετασχει σε μια , αυτην για την μπαταρια Odyssey και θα κανω χρηση οταν τα οικονoμΙκα μου το επιτρεψουν και σε αλλες.

Πριν απο την προσπαθεια των παιδιων την μπαταρια αυτην την εβρισκες με τα κυαλια και σε τιμες απλησιαστες στην Ελλαδα μιας και ολες ερχοντουσαν κατα παραγγελια και απο ελαχιστους . Ομως η αυξηση της ζητησης και ο ανταγωνισμος και οι καταλληλοι χειρισμοι των παιδιων εφεραν το προιον σε τιμη ιση η και μικροτερη απο την τιμη του φθηνοτερου site του εξωτερικου (μαζι με τα μεταφορικα) δινοντας την δυνατοτητα στους πονεμενους καβαλαρηδες των θηριων να μην φοβουνται πια για τα ηλεκτρικα τους

Garmin Zumo660.
Οταν παλαιοτερα τα gps στις μοτοσυκλετες ηταν οσα ειναι και τα πρωταθληματα της ομαδας μου ειχα λιωσει τα λαστιχα να πηγαινοερχομαι στον Σκορδιλη να χαζευω το 550. Οι τιμες ηταν στο ταβανι και η εκπτωση ηταν οσο ο οργασμος της γιαγιας.
Οι περισσοτεροι ψωνισαμε απο intenet και καναμε τον σταυρο μας μην σκασει προβλημα γιατι τοτε την διαφορα θα την πληρωναμε εις διπλουν μονο για τα πηγαινελα.
Σημερα πολλοι φιλοι μας εχουν το 660 σε τιμη ανταγωνιστικη και με την εγγυηση του παλιου μου <<φιλου>> , γεγονος που οφειλεται τοσο στους νομους της αγορας οσο και στην ισχυ εν την ενωσει που δρομολογηθηκε και υλοποιηθηκε απο τα παιδια του forum.

Φτερο πισω τροχου.
Τρελα λεφτα τοτε και τωρα.
Δικη μου λυση (τοτε) nippynormans Αγγλια.
Καλη τιμη και καλο προιον . Ελα ομως που το mud sling εβρισκε στο μπρατσο στα πανω κατω και το εγδερνε. Δωρεαν αντικατασταση , κοστος μεταφορικων επι δυο αναμονη αντικαταστασης τεραστια.
Δεν γνωριζω την ποιοτητα του προιοντος της τρεχουσας ομαδικης (φαινεται καλη) αλλα ποιανου το αυτι λετε να ιδρωνει περισσοτερο ; Του αγγλου παντως δεν ειχε ιδρωσει καθολου , μου εκανε και πλακα στο τελος ....

Η σχεση μου με το forum :

Tο οδομετρο στην γωνια πανω δεξια και ενας , δυο το πολυ τρεις καφεδες (καλα ντε μην βαρατε) ολο αυτο το διατημα...

Last edited by mjtir; 05-10-2010 at 10:03.
Reply With Quote
  #75  
Παλιό 05-10-2010, 12:27
panos1200gdadv Ο/Η panos1200gdadv βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: peristeri
Μoto: BMW r1200RT & KTM 950adv
Μηνύματα: 33
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά σε "ΤΑΚΑΚΙΑ ΦΡΕΝΩΝ"

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων


Αγαπητέ Πάνο θα σου απαντήσω σε 2 γραμμές μέσα, αν και το ύφος σου με προκαλεί να γράψω αρκετές περισσότερες και με 32 παραθέσεις σε προηγούμενα posts και threads...

Όταν εγώ πηγαίνω τη μηχανή μου σε εξουσιοδοτημένο - γιατί έτσι μ' αρέσει και γιατί αυτό θεωρούσα ανέκαθεν σωστό - και θέλω 210 € για να μου τοποθετήσουν τακάκια στη μηχανή μου... και ξάφνικά βρισκεται ένας άνθρωπος που σκίζεται για το φόρουμ (είτε αυτός λέγεται Arkas είτε Λεοντόκαρδος... είτε όπως αλλιώς μπορεί να λέγεται) και μου βρίσκει την ίδια λύση με 113 €... καλέ μου φίλε ΔΕΝ με ενδιαφέρει ΤΙΠΟΤΑ παραπάνω...

Τους είμαι ευγνώμων για το καλό που μου κάνουν, πάω τα τοποθετώ και ανοίγω κι ένα μπουκαλάκι στο Mercedes με τα 100 € που γλύτωσα...

Ευχαριστώ που με άκουσες... και με το καλό να έρθεις σε έναν απ' τους επόμενους καφέδες μας να τα πούμε από κοντά !!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από syan Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπόν, ας μείνει η συζήτηση εδώ γιατί δεν βλέπω να αντιλαμβάνεσαι τι εννοώ και χρησιμοποιείς μια τακτική υπεράσπισης και δικαιολογίας. Αυτά δεν τα αναφέρω ώς κατηγορώ πρός το πρόσωπό σου αλλά ως σχόλιο αντιμετώπισης ενός διαλόγου, που σκοπό έχει την εξομάλυνση τυχόν παρεξηγήσεων και όχι την όξυνση της συζήτησης...Νάσαι καλά!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
μα...χανω το ψωμακι μου!
ασε ρε φιλε να βγαλω κατι και γω!

τεσπα,λαβε υποψη σου οτι η προσφορα που μετραει ειναι η γραπτη,ποσο μαλλον οταν υπαρχει η ευθυνη τοσων ατομων!
επισης η προσφορα που βρηκαν τα παιδια ειναι καλυτερη απο τις τιμες που βρηκες(εστω προφορικα)...
τελος,προσπαθησε να μην αφηνεις υπονοουμενα και να μην αχολεισαι με ...εντομα γιατι κνδυνευεις να χαρακτηριστεις βαλτος απο καποιους κακοπροαιρετους!
Αγαπητε CPretenteriS,αν διαβασεις πιο προσεκτικα αυτα που γραφω αλλα και στην απαντηση μου προς τον φιλο Arka(που οπως εγραψα,δεν διαφωνω καθολου μαζι του κλπ κλπ) θα διαπιστωσεις οτι η ενσταση μου δεν ειναι προς αυτον που πηρε την προσφορα αλλα προς αυτον που την εδωσε.
Οσο για τον καφε,πολυ θα το ηθελα εδω και καιρο τωρα αλλα λογω ωραριου του επαγγελματος μου ειναι απο δυσκολο εως αδυνατο.

Αγαπητε syan επειδη αντιλαμβανομαι και με το παραπανω μαλιστα σε αντιθεση με αλλους.Το να εξηγησω το αυτονοητο δεν ειναι ουτε τακτικη υπερασπισης ουτε δικαιολογιας.Ειναι προσπαθεια αναλυσης σε καποιους που δυσκολευονται να κατανοησουν αυτα που διαβαζουν,μπας και.....
Και η πλακα ειναι πως δεν παρεξηγηθηκε και δεν απαντησε "καπως" ο αμεσα "εμπλεκομενος",αλλα καποιος τριτος.

ntinopoulos
Για να σε βοηθησω κι αλλο φιλτατε.
Σαφεστατα και μετραει η γραπτη προσφορα.Ποτε δεν ειπα η εγραψα το αντιθετο.
Επισης οι τιμες στα 3 απο τα 4 μαγαζια που οπως εγραψα εξ'αρχης ειναι προφορικες και η 1 ειναι αγορα δικη μου,αφορα-οπως παλι εγραψα-ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΗ αγορα.
Τελος,ουτε κανενα υπονοουμενο αφησα(σε αντιθεση με σενα),ουτε χαρακτηρησα καπως κανεναν.Οποτε αν εσυ θεωρεις το ατομο σου "εντομο"(???),τι να πω εγω?Κατι παραπανω θα ξερεις
ΑΑΑ...Και επειδη κινδυνευω,δεν μας λες ποιοι ειναι οι κακοπροαιρετοι που ειμαι βαλτος τους???
Για να μαθουμε τι παιζει βρε "αδερφε"...Και εγω και ολα τα μελη του φορουμ..
Τεσπα
Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια
Reply With Quote
  #76  
Παλιό 05-10-2010, 13:00
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά σε "ΤΑΚΑΚΙΑ ΦΡΕΝΩΝ"

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από panos1200gdadv Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητε CPretenteriS,αν διαβασεις πιο προσεκτικα αυτα που γραφω αλλα και στην απαντηση μου προς τον φιλο Arka(που οπως εγραψα,δεν διαφωνω καθολου μαζι του κλπ κλπ) θα διαπιστωσεις οτι η ενσταση μου δεν ειναι προς αυτον που πηρε την προσφορα αλλα προς αυτον που την εδωσε.
Οσο για τον καφε,πολυ θα το ηθελα εδω και καιρο τωρα αλλα λογω ωραριου του επαγγελματος μου ειναι απο δυσκολο εως αδυνατο.

Αγαπητε syan επειδη αντιλαμβανομαι και με το παραπανω μαλιστα σε αντιθεση με αλλους.Το να εξηγησω το αυτονοητο δεν ειναι ουτε τακτικη υπερασπισης ουτε δικαιολογιας.Ειναι προσπαθεια αναλυσης σε καποιους που δυσκολευονται να κατανοησουν αυτα που διαβαζουν,μπας και.....
Και η πλακα ειναι πως δεν παρεξηγηθηκε και δεν απαντησε "καπως" ο αμεσα "εμπλεκομενος",αλλα καποιος τριτος.

ntinopoulos
Για να σε βοηθησω κι αλλο φιλτατε.
Σαφεστατα και μετραει η γραπτη προσφορα.Ποτε δεν ειπα η εγραψα το αντιθετο.
Επισης οι τιμες στα 3 απο τα 4 μαγαζια που οπως εγραψα εξ'αρχης ειναι προφορικες και η 1 ειναι αγορα δικη μου,αφορα-οπως παλι εγραψα-ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΗ αγορα.
Τελος,ουτε κανενα υπονοουμενο αφησα(σε αντιθεση με σενα),ουτε χαρακτηρησα καπως κανεναν.Οποτε αν εσυ θεωρεις το ατομο σου "εντομο"(???),τι να πω εγω?Κατι παραπανω θα ξερεις
ΑΑΑ...Και επειδη κινδυνευω,δεν μας λες ποιοι ειναι οι κακοπροαιρετοι που ειμαι βαλτος τους???
Για να μαθουμε τι παιζει βρε "αδερφε"...Και εγω και ολα τα μελη του φορουμ..
Τεσπα Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια
αν η μυγα που ανεφερες δεν ειναι εντομο παω πασο!
εγραψα "απο" κακοπροαιρετους!!!
καλα να μη διαβαζεις προσεκτικα τα δικα μου,αλλα και τα δικα σου...?
Reply With Quote
  #77  
Παλιό 05-10-2010, 13:05
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά σε "ΤΑΚΑΚΙΑ ΦΡΕΝΩΝ"

και που σαι!
εδω δεν υπαρχουν πρωτοι,δευτεροι,τριτοι...!
εδω υπαρχει ΕΝΑ forum,ΜΙΑ υποληψη,ΜΙΑ παρεα...!
κατανοητο?
Reply With Quote
  #78  
Παλιό 05-10-2010, 13:40
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά σε "ΤΑΚΑΚΙΑ ΦΡΕΝΩΝ"

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
και που σαι!
εδω δεν υπαρχουν πρωτοι,δευτεροι,τριτοι...!
εδω υπαρχει ΕΝΑ forum,ΜΙΑ υποληψη,ΜΙΑ παρεα...!
κατανοητο?
ειναι δυσκολο να το καταλαβουν καποιοι.....ευτυχως ειναι λιγοι
οταν καποιοι τρεχουν για ομαδικες αγορες ή ομαδικες εκδρομες,χανουν χρονο,χρημα και ενεργεια....
καλο θα ηταν να μην ακυρωνουμε ετσι ευκολα την προσπαθεια καποιων παιδιων....εκτος αν πραγματικα υπαρχει λογος(καλυτερη οικονομικη προσφορα)...
οι τιμες για τις ομαδικες αγορες κρατουν πολυ μεγαλο διαστημα...(ελαστικα,GPS...κλπ)
Reply With Quote
  #79  
Παλιό 05-10-2010, 14:17
panos1200gdadv Ο/Η panos1200gdadv βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: peristeri
Μoto: BMW r1200RT & KTM 950adv
Μηνύματα: 33
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά σε "ΤΑΚΑΚΙΑ ΦΡΕΝΩΝ"

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
αν η μυγα που ανεφερες δεν ειναι εντομο παω πασο!
εγραψα "απο" κακοπροαιρετους!!!
καλα να μη διαβαζεις προσεκτικα τα δικα μου,αλλα και τα δικα σου...?
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
και που σαι!
εδω δεν υπαρχουν πρωτοι,δευτεροι,τριτοι...!
εδω υπαρχει ΕΝΑ forum,ΜΙΑ υποληψη,ΜΙΑ παρεα...!
κατανοητο?
"Κατ'αρχην δεν καταλαβαινω τον λογο του εκνευρισμου και της "αγενειας" στην γραφη σου.!Εκτος κι αν ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!(λογος η μυγα)"..
Αυτο ειχα γραψει και σημαινει οτι...
Δεν αποκαλεσα κανεναν μυγα.
Ειναι παροιμια που την λεει ο Λαος μας.Εκτος αν δεν κραταει η σκουφια σου απο εδω,οποτε παω πασο.
Αλλα και να κραταει,εχεις προφανως καποιο θεμα(σοβαροτατο) με την κατανοηση αυτων που κανεις αναγνωση.Γιατι αν εκλαμβανεις το "τριτο" προσωπο σε μια υποτιθεμενη διαφωνια,παρεξηγηση,διαλογο η οπως θες πες το 2 αλλων προσωπων ιεραρχικα,τοτε εισαι για ......
Εκτος αν εκτελεις χρεη Υπερασπισης.Που δεν το νομιζω να το χρειαζεται ο αμεσα ενδιαφερομενος,για τον απλουστατο λογο οτι εχει καταλαβει πως δεν εννουσα αυτον.
Και ΠΟΥ'ΣΑΙ...Τους κακοπροαιρετους δεν μας ειπες ακομη......
ΞΕΚΑΘΑΡΕ!!!
ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΑΠΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ..
Η ΕΝΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ(ΛΕΟ) ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ!!!!!
ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ???
Reply With Quote
  #80  
Παλιό 05-10-2010, 14:51
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά σε "ΤΑΚΑΚΙΑ ΦΡΕΝΩΝ"

H συζήτηση καταντά ατέρμονη!

Επιτυχημένη Ομαδική Αγορά είναι η αγορά που εξασφαλίζει ποιότητα, εξυπηρέτηση, τιμή, after sales υποστήριξη.


α. Ποιότητα: Είναι γνωστή η ποιότητα των συγκεκριμένων τακακιών και δεν αμφισβητείται από κανέναν.

β. Εξυπηρέτηση: Κρίνοντας από τις μέχρι τώρα αναφορές των μελών μας που εμπιστεύθηκαν τον "Περιστερά" για τοποθέτηση ελαστικών
αλλά και την μέχρι τώρα παρουσία του στον χώρο της μοτοσυκλέτας, κρίνεται αρκούντως επαρκής και για την προμήθεια - τοποθέτηση τακακιών στις μοτό μας.

γ. Τιμή: Ανταγωνιστική τιμή της αγοράς, σημαντικά χαμηλότερη από την πλειονότητα αντίστοιχων καταστημάτων,
χαμηλότερη και από τιμές που εδόθησαν προφορικώς ή και από τρίτους και ποσταρίστηκαν στο συγκεκριμένο thread.

δ. After sales υποστήριξη: Όσες φορές χρειάστηκε κάποιος εκ των μελών μας βοήθεια ή υποστήριξη μετά την αγορά του από το εν λόγω κατάστημα, αυτή του παρεσχέθη και με το παραπάνω.

.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Τι σημαίνει "κόλαση" και τι "Παράδεισος" .... ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Διάφορα 11 07-07-2010 23:56
"Sold-out" σε 29 από 64 αγώνες του Παγκοσμίου Κυπέλλου MARK Αθλητισμός 1 20-04-2010 21:09
Στην "αγκαλιά" της Τζούλιας το "αυγό του φιδιού" MARK Επικαιρότητα 0 13-03-2010 12:45
"Αγίου Βαλεντίνου" - Τί δώρο θα κάνετε στην "καλή" σας ??? ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Διάφορα 21 14-02-2010 23:55
Μέλη της "Χρυσής Αυγής" διέκοψαν εκδήλωση του "Ουράνιου Τόξου" nek21 Γενικά - Αναβάτης 126 19-07-2009 00:53


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:03.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!