GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 05-02-2013, 16:34
sain Ο/Η sain βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ATH
Μoto: BMW 1200 GS
Μηνύματα: 211
Προεπιλογή Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Η κόρη του φονιά, είναι περίφανη για το εγγόνι του που είναι τρομοκράτης

ΗΜΕΡΗΣΙΑ On Line
"Η" Online 5/2 09:33

Π. Νάσιουτζικ : Είμαι υπερήφανη ο γιός μου είναι αγωνιστής




Αίσθηση προκάλεσε η μητέρα του Ν. Ρωμανού, Παυλίνα Νάσιουτζικ , η οποία δήλωσε υπερήφανη για τον γιο της. Η μητέρα του 20χρονου μιλώντας στον ALPHA σημείωσε: «Είμαι πάρα πολύ περήφανη για τον γιό μου, που αγωνίζεται ενάντια σε μία παράνομη και σάπια κοινωνία και άνομη και θα τον υπερασπιστώ μέχρι την τελευταία ρανίδα του αίματός μου».

Μίλησε για βάναυση κακοποίηση του γιου της και των τριών άλλων συλληφθέντων από τους αστυνομικούς, λέγοντας: «Τα παιδιά είναι πολύ χτυπημένα. Χτυπήθηκαν όλα μέσα στην ασφάλεια, δεν χτυπήθηκαν κατά τη συμπλοκή, όπως γράφουν οι εφημερίδες, χτυπήθηκαν όλα μέσα στην ασφάλεια».
Απαντώντας σε σχετική ερώτηση με τον ισχυρισμό της Αστυνομίας, ότι χτυπήθηκαν στη διάρκεια της συμπλοκής, επειδή είχαν όπλα, είπε:
«Ναι, η Αστυνομία ανακοίνωσε ψέματα. Τα παιδιά χτυπήθηκαν μέσα στην ασφάλεια». Η μητέρα του 20χρονου αρνήθηκε να μιλήσει, για το τι είπε με τον γιο της μετά τη σύλληψή του, ενώ ερωτηθείσα αν και πόσο επηρεάστηκε από την υπόθεση του Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου, καθώς ήταν μαζί του όταν δολοφονήθηκε στα Εξάρχεια από τον αστυνομικό Επαμεινώνδα Κορκονέα, είπε ότι «όλα από εκεί ξεκίνησαν».

Last edited by sain; 05-02-2013 at 16:39.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 06-02-2013, 03:14
stelth1 Ο/Η stelth1 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2011
Περιοχή: ΧΙΟΣ-ΑΘΗΝΑ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Μoto: GS 1200 ADV 2007-KTM EXC 400- BEVERLY 300
Μηνύματα: 814
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Για κάποιους ο 20χρονος Αστυνομικός είναι ΜΠΑΤΣΟΣ..

Για κάποιους ο 20χρονος ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣ είναι ΠΑΙΔΙ...

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ: ΗΛΙΚΙΑ: 20 και κάτι. ΜΙΣΘΟΣ: 850€ συμπεριλαμβάνονται τα 2.6€ την ώρα για την νυχτερινή βάρδια. ΤΟΠΟΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ: συνήθως Αιγάλεω, Περιστέρι, Καλλιθέα. ΤΙ ΚΑΝΕΙ: Παλεύει με 10 φορές βαρύτερα οπλισμένους τρομοκράτες που έχουν διαπράξει ένοπλη ληστεία με πολεμικά όπλα παίρνοντας μάλιστα όμηρο έναν πολίτη. ΠΩΣ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ: Μπάτσος, βασανιστής

ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣ: ΗΛΙΚΙΑ: 20 και κάτι. ΜΙΣΘΟΣ: Tόσα όσα του δίνει ο πλούσιος μπαμπάς και χρειάζεται για να ζει στα βόρεια προάστια. ΤΟΠΟΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ: Κηφισιά, Εκάλη ΤΙ ΚΑΝΕΙ: Ανεπάγγελτος που στον ελεύθερο χρόνο του βάζει βόμβες, κάνει ληστείες με πολεμικά όπλα, σκοτώνει ταξιτζήδες στη Πάρο και άλλα... ΠΩΣ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ: Παιδί.....
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ !!!
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 06-02-2013, 11:10
kef Ο/Η kef βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Σερρες
Μoto: R1200RT
Μηνύματα: 202
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Για κάποιους ο 20χρονος Αστυνομικός είναι ΜΠΑΤΣΟΣ..

Για κάποιους ο 20χρονος ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣ είναι ΠΑΙΔΙ...

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ: ΗΛΙΚΙΑ: 20 και κάτι. ΜΙΣΘΟΣ: 850€ συμπεριλαμβάνονται τα 2.6€ την ώρα για την νυχτερινή βάρδια. ΤΟΠΟΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ: συνήθως Αιγάλεω, Περιστέρι, Καλλιθέα. ΤΙ ΚΑΝΕΙ: Παλεύει με 10 φορές βαρύτερα οπλισμένους τρομοκράτες που έχουν διαπράξει ένοπλη ληστεία με πολεμικά όπλα παίρνοντας μάλιστα όμηρο έναν πολίτη. ΠΩΣ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ: Μπάτσος, βασανιστής

ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣ: ΗΛΙΚΙΑ: 20 και κάτι. ΜΙΣΘΟΣ: Tόσα όσα του δίνει ο πλούσιος μπαμπάς και χρειάζεται για να ζει στα βόρεια προάστια. ΤΟΠΟΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ: Κηφισιά, Εκάλη ΤΙ ΚΑΝΕΙ: Ανεπάγγελτος που στον ελεύθερο χρόνο του βάζει βόμβες, κάνει ληστείες με πολεμικά όπλα, σκοτώνει ταξιτζήδες στη Πάρο και άλλα... ΠΩΣ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ: Παιδί.....
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ !!!






Reply With Quote
  #4  
Παλιό 06-02-2013, 11:16
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Από την φύση της η μάνα προστατεύει και είναι περήφανη για τα παιδιά της, δεν μπορούμε να της το απογορεύσουμε.
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 06-02-2013, 11:57
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

αυτη η που......να η ζωη, εχει πολλες λοξες ματιες, που λεει και ενα καρντασι....
περηφανη ειναι και η μανα ματατζη......που κλωτσαει ανεργους, τους ριχνει και δηλητηρια στη μαπα....
ασε που ειναι και γειτονες.......

τι τα ψαχνεται ..........το προβλημα ειναι, οτι η καινουργια γενια, ερχεται αγριεμενη και με πολυ μίσος
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 06-02-2013, 12:06
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων

τι τα ψαχνεται ..........το προβλημα ειναι, οτι η καινουργια γενια, ερχεται αγριεμενη και με πολυ μίσος
Ετσι ακριβως...
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 06-02-2013, 12:28
asotosios Ο/Η asotosios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μεταμόρφωση
Μoto: MOTO GUZZI BREVA 1100 ABS 2007
Μηνύματα: 3,009
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Η τρομοκρατία (terrorism), αν και δεν υπάρχει διεθνώς συμφωνημένος ορισμός, γενικά αποτελεί τη “συστηματική” χρήση, ή την απειλή χρήσης, βίας που συμβαίνει πάντα ως αντίδραση, ή άσκηση πίεσης, από οργανωμένες ομάδες με πολιτικά, θρησκευτικά ή άλλα ιδεολογικά κίνητρα (ως υπόβαθρο/βάση) αλλά ακόμη κ από ολόκληρους κρατικούς μηχανισμούς, εναντίον ατόμων, ομάδων ή περιουσιών, με απώτερο στόχο τις κυβερνήσεις από τις οποίες προσδοκούν κάποια αντίστοιχα (των κινήτρων) οφέλη/κέρδη. Η κάθε πράξη επ΄ αυτού χαρακτηρίζεται τρομοκρατική πράξη και οι επιχειρούντες αυτήν τρομοκράτες.
Τρομοκρατία - Βικιπαίδεια

...εχουμε δει πολλακις ειδικα τα τελευταια χρονια να ασκειται συστηματικα απο το κρατος...και φανταζομαι οτι αυτο δεν μπορει να το αρνηθει κανεις...

απο πλευρας μου οπως και απο καθε λογικου ανθρωπου πλευρα φανταζομαι η τρομοκρατια ειναι κατακριταια...!!!

οσο για τις μαναδες...απο οσο μπορω να γνωριζω...η μανα παντα θα βρισκει δικαιολογιες για να ειναι περιφανη για τα παιδια της...σχεδον σε οτι και να εχουν κανει...
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 06-02-2013, 12:39
philipe Ο/Η philipe βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: POROS
Μoto: GS 1200R
Μηνύματα: 130
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από aeriko Εμφάνιση μηνυμάτων
Από την φύση της η μάνα προστατεύει και είναι περήφανη για τα παιδιά της, δεν μπορούμε να της το απογορεύσουμε.
Να προστατεύει ναι. + 1200 !!!

Να είναι περίφανη ΟΧΙ. -1200
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 06-02-2013, 12:45
philipe Ο/Η philipe βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: POROS
Μoto: GS 1200R
Μηνύματα: 130
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από asotosios Εμφάνιση μηνυμάτων

οσο για τις μαναδες...απο οσο μπορω να γνωριζω...η μανα παντα θα βρισκει δικαιολογιες για να ειναι περιφανη για τα παιδια της..
Φίλε μου άλλο προστετεύω και άλλο είμαι περίφανος. Αν η μάνα τρομοκράτη είναι περίφανη που ο γιός της βάζει βόμβες και σκοτώνει αθώους ανθρώπους, τότε η μάνα που έχει γιο ένα γιατρό που σώζει ζωές τι περιφάνια πρέπει να έχει;;;;
Μην μπερδεύουμε την περιφάνεια με την προστασία. Και μένα αν το παιδί μου αύριο παραπατήσει, θα το προστατέψω με νύχια και με δόντια. Θα ξεπουληθώ για να πληρώσω δικηγόρους για υπεράσπιση, αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα είμαι περίφανος για το παιδί μου τον αληταρά. Πάντα μέσα μου θα με τρώει το σαράκι και θα κυκλοφορώ με το κεφάλι σκηφτό.
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 06-02-2013, 13:25
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Είμαι περίφανη για τον γιό μου τον τρομοκράτη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από philipe Εμφάνιση μηνυμάτων
Και μένα αν το παιδί μου αύριο παραπατήσει, θα το προστατέψω με νύχια και με δόντια. Θα ξεπουληθώ για να πληρώσω δικηγόρους για υπεράσπιση, αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα είμαι περίφανος για το παιδί μου τον αληταρά. Πάντα μέσα μου θα με τρώει το σαράκι και θα κυκλοφορώ με το κεφάλι σκηφτό.
Το "παραπάτημα" και το "αληταράς" είναι έννοιες σχετικές για τον κάθε γονέα που θα κλιθεί να κρίνει το παιδί του.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:27.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!