GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 06-06-2011, 22:50
nikleve Ο/Η nikleve βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: Κ1300GT
Μηνύματα: 75
Προεπιλογή Test drive K1300GT

Γεια σας!
Σκέφτομαι την περίπτωση ενός k1300gt του 2009 ως την επόμενη μου μηχανή αλλα δεν έχω οδηγήσει ποτέ μου κάτι τέτοιο. Μόνο μποξερ.. Ήμουν κάτοχος adventure μέχρι πρόσφατα, οδήγησα και το RT. Δυστυχώς η αντιπροσωπεία στην οποία έχω εντοπίσει το καππα δεν το δίνει για τεστ λόγω μη ασφάλισης του!
Έχει κάποιος απο εδώ μέσα καππα να μου πει εντυπώσεις; Τώρα, ντρέπομαι να το ζητήσω και για δοκιμή..
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 11-06-2011, 16:33
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή Απάντηση: Test drive K1300GT

να μην ντρεπεσαι καθολου να το ζητησεις για δοκιμη,στο κατω κατω ενδιαφερομενος εισαι.
το μηχανακι το χω οδηγησει Αθηνα,αν και δεν εχει πουλησει πολυ μπορω να σου διαβεβαιωσω οτι το οχημα ειναι αλλου
καμια σχεση με boxer κι οπωσδηποτε καμια σχεση και με rt.για touring μοτοσυκλετα θα επελεγα gt,δυναμη εν σειρα οπως μπορω να το χαρακτηρισω.
σαφως και ειναι πολυθρονα το μηχανακι,πολυ καλη καλυψη ακομα και με πολλα στο κοντερ,ανεβαζει και καταπινει χιλιομετρα για την πλακα του,στριβει πολυ καλα,φτανει να το θες.ευκολοδηγητο με κορυφαια θεση οδηγησης σαφως.
το διαφορικο δεν ακουγεται τοσο οσο του gs.
απολυτα γραμμικη η δυναμη του.
γενικα μια μηχανη που μπορεις να την πας οπως εσυ θες.κορυφαια φρενα,λιτη αισθητικη που προσωπικα μου αρεσει,μια απο τις απολυτες ταξιδιαρες.
ξεχνα τον boxer.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
why women shouldn't drive Hekima Χιούμορ 14 07-01-2011 13:00
BMW F800 -TWO WHEEL DRIVE!!! HERC Γενικά - Μοτοσυκλέτα 7 09-11-2010 16:58
K1300GT vs R1200RT Albatros Τεχνικά θέματα διάφορα 25 02-11-2009 11:26
Please drive safe..... NNN Φωτογραφίες - Video (μόνο για τις δικές μας μοτό) 9 24-06-2009 01:44
Drive-through τράπεζα wolferin Ανέκδοτα 6 29-05-2009 20:49


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 05:13.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!