GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Χιούμορ

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 09-12-2010, 12:10
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: προταση...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
εμενα μου θυμησες τον βασιλακη...καιλα!
εσένα η μνήμη σου είναι επιλεκτική.....
  #22  
Παλιό 09-12-2010, 12:16
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: προταση...

Παιδιά, νομίζω ότι έχει ξεφύγει όλη η κατάσταση και από χαβαλό-σοβαρό θέμα, αρχίζει να γίνεται προσβλητικό για τα μέλη, για τους mod’s πάνω από όλους, τους ίδιους τους ιδιοκτήτες (admin’s), οι οποίοι είναι γνωστό πόσο πολύ έχουν προσφέρει έργο για να κρατηθεί αυτό το FORUM, στα επίπεδα που είναι σήμερα...

Προσπαθώ, εδώ και μέρες, να μην πάρω μέρος σε όλη αυτήν την «φαρσοκωμωδία», με όλα αυτά τα γραφώμενα, γιατί η υπόθεση έχει γίνει «γελοία» πια.
Παρατηρώ ότι, ενώ κάποιο το παίζουν cool’, που κάποιοι γίνανε mod’s, έχουν φαει τα ρούχα τους, και συνέχεια μπανάρουν επί αυτού...!!!
Γιατί παιδιά, σας έταξαν τίποτα και δεν το πραγματοποιήσανε... Οταν γραφτήκατε στο FORUM, σαν τάξανε «αξιώματα», και ζοριστήκατε τώρα....??? ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ..!!!

Μάλλον κάποιοι έχουν ξεχάσει ότι το FORUM, δεν είναι μία απλή διαδικτυακή κοινότητα τύπου FACEBOOK, (απρόσωποι), αλλά ένα διαδικτυακό σύνολο φυσικών προσώπων που έχουν μεράκι να περνάνε καλά, να οργανώνουν βόλτες και κάποιες εκδηλώσεις....
Φυσικά για να υλοποιούνται όλα αυτά πρέπει να τρέξουν και κάποιο άνθρωποι , να αφιερώσουν πολύ προσωπικό χρόνο και κατά επέκταση χρήμα εάν το θέλετε....
Χρήμα που, νομίζω, δεν ζητήθηκε από κανέναν μας.....

Όσοι με γνωρίζετε, ξέρεται ότι «ψοφάω» για καλή ζωή και «χαβαλέ», όμως όλα τα πράγματα έχουν και τα όρια τους... Και μάλιστα όταν αρχίζει η κατάσταση να ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ανθρώπους, και να υποτιμάει ή υποβαθμίζει καταστάσεις...

Γι’ αυτό παιδιά, ας ηρεμήσουμε, είμαστε εδώ να περνάμε καλά, να γνωριζόμαστε, και ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...

ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΣΥΝΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΕΔΩ ΣΤΟ GS-FORUM...

Νικηταράς Αργύρης
Καρδίτσα
  #23  
Παλιό 09-12-2010, 12:18
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: προταση...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από manosamos Εμφάνιση μηνυμάτων
Μετρητα να φερω.......?
οπως βολευεστε...
  #24  
Παλιό 09-12-2010, 12:35
Sakis Ο/Η Sakis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: Gs1200 η λευκή του 09!!
Μηνύματα: 7,888
Προεπιλογή Απάντηση: προταση...

Kύριοι καλημέρα σας,

Καταρχήν να σας ευχαριστήσω για τις “ευχές σας” σχετικά με την αλλαγή Status του κωδικού μου από S.Member σε Μoderator, “πραγματικά αισθάνθηκα πολύ φιλικό το περιβάλλον”.

Aποδεχόμενος την πρόταση των διαχειριστών, στοχεύω να τους βοηθήσω στο δύσκολο και παράλληλα εποικοδομητικό έργο που προσφέρουν σε αυτήν τη διαδικτυακή κοινότητα, ανιδιοτελώς και προσφέροντας πολύ από τον προσωπικό μου χρόνο, στερώντας τον φυσικά από την οικογένειά μου και τελικά δημιουργώντας προβλήματα και απορίες στους ‘’φίλους ‘’.

Επειδή λοιπόν έφτασα σήμερα να μετράω πολλούς και καλούς φίλους σε όλη την Ελλάδα, να ταξιδεύω, να επικοινωνώ μαζί τους, να μου βρίσκουν ξενοδοχεία, εισιτήρια, δρομολόγια να με φιλοξενούν ακόμα και στα σπίτια τους να τους φιλοξενώ κι εγώ και επειδή με αυτούς τους ανθρώπους θέλω να έχω μέλλον, να πω σε όλους ότι είμαι ακόμη ο Σάκης(Sakis) κι έχω την BMW R1200GS.
Να έχουμε καλά και όρθια χιλιόμετρα και να μας δίνεται η ευκαιρία να συναντιόμαστε και να περνάμε καλά.

Για όλα τα παραπάνω θα σας παρακαλούσα να προσπαθήσουμε όλοι να διατηρήσουμε το φιλικό κλίμα και το επίπεδο που προάγει το ΔΙΚΟ ΜΑΣ Forum, έχουμε πει άπειρες φορές “NA ΓΙΑΤΙ GS FORUM ας το εννοούμε πραγματικά

Φιλικά Σάκης
Θεσσαλονίκη
  #25  
Παλιό 09-12-2010, 12:55
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: προταση...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Sakis Εμφάνιση μηνυμάτων
Kύριοι καλημέρα σας,

Καταρχήν να σας ευχαριστήσω για τις “ευχές σας” σχετικά με την αλλαγή Status του κωδικού μου από S.Member σε Μoderator, “πραγματικά αισθάνθηκα πολύ φιλικό το περιβάλλον”.

Aποδεχόμενος την πρόταση των διαχειριστών, στοχεύω να τους βοηθήσω στο δύσκολο και παράλληλα εποικοδομητικό έργο που προσφέρουν σε αυτήν τη διαδικτυακή κοινότητα, ανιδιοτελώς και προσφέροντας πολύ από τον προσωπικό μου χρόνο, στερώντας τον φυσικά από την οικογένειά μου και τελικά δημιουργώντας προβλήματα και απορίες στους ‘’φίλους ‘’.

Επειδή λοιπόν έφτασα σήμερα να μετράω πολλούς και καλούς φίλους σε όλη την Ελλάδα, να ταξιδεύω, να επικοινωνώ μαζί τους, να μου βρίσκουν ξενοδοχεία, εισιτήρια, δρομολόγια να με φιλοξενούν ακόμα και στα σπίτια τους να τους φιλοξενώ κι εγώ και επειδή με αυτούς τους ανθρώπους θέλω να έχω μέλλον, να πω σε όλους ότι είμαι ακόμη ο Σάκης(Sakis) κι έχω την BMW R1200GS.
Να έχουμε καλά και όρθια χιλιόμετρα και να μας δίνεται η ευκαιρία να συναντιόμαστε και να περνάμε καλά.

Για όλα τα παραπάνω θα σας παρακαλούσα να προσπαθήσουμε όλοι να διατηρήσουμε το φιλικό κλίμα και το επίπεδο που προάγει το ΔΙΚΟ ΜΑΣ Forum, έχουμε πει άπειρες φορές “NA ΓΙΑΤΙ GS FORUM ας το εννοούμε πραγματικά

Φιλικά Σάκης
Θεσσαλονίκη
δε θα ηταν πιο καλα αν ειχες συμπληρωσει μια αιτησουλα και γινονταν ολα πιο επισημα?ε?
  #26  
Παλιό 09-12-2010, 14:19
Jefe Ο/Η Jefe βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ΡΙΟΝ
Μoto: 1200GS Adventure
Μηνύματα: 11,154
Προεπιλογή Απάντηση: προταση...

Θα ήθελα κι εγώ να συμπληρώσω πως το όλο θέμα έχει καταντήσει φαιδρό! Πραγματικά νόμιζα πώς η τοποθέτηση του Δημήτρη (Arkas) κάλυψε όλα τα μέλη σχετικά με τις απορίες που είχαν κάποια μέλη. Η εμμονή όμως, κ η επιμονή κάποιων να συντηρούν το όλο θέμα, με βάζει σε σκέψεις. Υπαινιγμοί κάποιων κ προσβλητικές εκφράσεις γιά άλλα μέλη, νομίζω πως δεν έχουν θέση σ' αυτό το forum!
Θα παρακαλούσα να κρατήσουμε αυτό το καλό κλίμα που έχουμε γνωρίσει όλοι μας σ' αυτή την παρέα που λέγεται GsForum, κ να σταματήσει εδώ το όλο θέμα!


Jefe
  #27  
Παλιό 09-12-2010, 14:49
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: προταση...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Jefe Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα ήθελα κι εγώ να συμπληρώσω πως το όλο θέμα έχει καταντήσει φαιδρό! Πραγματικά νόμιζα πώς η τοποθέτηση του Δημήτρη (Arkas) κάλυψε όλα τα μέλη σχετικά με τις απορίες που είχαν κάποια μέλη. Η εμμονή όμως, κ η επιμονή κάποιων να συντηρούν το όλο θέμα, με βάζει σε σκέψεις. Υπαινιγμοί κάποιων κ προσβλητικές εκφράσεις γιά άλλα μέλη, νομίζω πως δεν έχουν θέση σ' αυτό το forum!
Θα παρακαλούσα να κρατήσουμε αυτό το καλό κλίμα που έχουμε γνωρίσει όλοι μας σ' αυτή την παρέα που λέγεται GsForum, κ να σταματήσει εδώ το όλο θέμα!


Jefe
Δυστυχώς το θέμα το έχουν καταντήσει φαιδρό κάποιοι οι οποίοι εξακολουθούν να ποστάρουν π.χ. Να κάνουν αίτηση, να εγκριθεί η αίτηση από ορισμένα μέλη, κάποιοι δε προχωρούν ακόμη παραπέρα με προσωπικά βιώματα και συνήθειες που χρησιμοποιούν φαίνεται στον καθημερινό τους βίο " Να λαδώσουν ή να φέρουν μετρητά". Αλλοι δε το γυρίζουν και στα πολιτικά. Για ποιούς απ όλους μιλάς; Το νήμα μπορεί να συνεχίσει να τρέχει με την ανοχή ποιών, δεν ξέρω γιατί έχω μπερδευτεί. Τέλος καλά όλα καλά.
  #28  
Παλιό 09-12-2010, 15:57
bogart Ο/Η bogart βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Άλιμος
Μoto: F800 GS
Μηνύματα: 1,256
Προεπιλογή Απάντηση: προταση...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Jefe Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα ήθελα κι εγώ να συμπληρώσω πως το όλο θέμα έχει καταντήσει φαιδρό! Πραγματικά νόμιζα πώς η τοποθέτηση του Δημήτρη (Arkas) κάλυψε όλα τα μέλη σχετικά με τις απορίες που είχαν κάποια μέλη. Η εμμονή όμως, κ η επιμονή κάποιων να συντηρούν το όλο θέμα, με βάζει σε σκέψεις. Υπαινιγμοί κάποιων κ προσβλητικές εκφράσεις γιά άλλα μέλη, νομίζω πως δεν έχουν θέση σ' αυτό το forum!
Θα παρακαλούσα να κρατήσουμε αυτό το καλό κλίμα που έχουμε γνωρίσει όλοι μας σ' αυτή την παρέα που λέγεται GsForum, κ να σταματήσει εδώ το όλο θέμα!


Jefe
+1200
  #29  
Παλιό 09-12-2010, 16:00
syan Ο/Η syan βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R12RT
Μηνύματα: 7,143
Προεπιλογή Απάντηση: προταση...

Γνωρίζω και το βλέπω οτι ο καθένας με την λογική που μας διέπει έχει πάντα κάποιο δίκαιο, παρ' όλα αυτά παρατηρείτε σίγουρα και εσείς οτι αστειάκια, ναζάκια και λογοπαίγνια οδηγούν κάποιες φορές σε αντιπαλότητες, εκνευρισμούς, και τελικά παρεξηγήσεις που δεν βλάπτουν μόνον τις σχέσεις μας αλλά και το ίδιο το Forum. Θα παρακαλούσα οι νοώντες να τερματίσουν την συζήτηση εδώ και ας συνεχίσουμε με την φιλική διάθεση που μας χαρακτηρίζει...Προσωπικά σπινθηρουργήματα μπορούμε να τα παιδεύουμε και να τα αναλύουμε και στις συναντήσεις μας πάντα χαριτολογώντας χωρίς να μένουν κατάλοιπα...
  #30  
Παλιό 09-12-2010, 16:15
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: προταση...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από syan Εμφάνιση μηνυμάτων
Γνωρίζω και το βλέπω οτι ο καθένας με την λογική που μας διέπει έχει πάντα κάποιο δίκαιο, παρ' όλα αυτά παρατηρείτε σίγουρα και εσείς οτι αστειάκια, ναζάκια και λογοπαίγνια οδηγούν κάποιες φορές σε αντιπαλότητες, εκνευρισμούς, και τελικά παρεξηγήσεις που δεν βλάπτουν μόνον τις σχέσεις μας αλλά και το ίδιο το Forum. Θα παρακαλούσα οι νοώντες να τερματίσουν την συζήτηση εδώ και ας συνεχίσουμε με την φιλική διάθεση που μας χαρακτηρίζει...Προσωπικά σπινθηρουργήματα μπορούμε να τα παιδεύουμε και να τα αναλύουμε και στις συναντήσεις μας πάντα χαριτολογώντας χωρίς να μένουν κατάλοιπα...
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
μια καλη προταση boxerakias57 Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 1 03-09-2010 21:09
προταση για βολτα 10-5-2009 γιαγια αρκουδα Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 13 09-05-2009 09:33


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:40.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!