GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις)

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #771  
Παλιό 09-05-2013, 00:58
N.GS Ο/Η N.GS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: athina
Μoto: 1150gs adventure
Μηνύματα: 247
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Ακιs Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια σας ευχαριστω ολους για την συμπαρασταση και το ενδιαφερον.Μια ξαφνικη αδιαθεσια της μικρουλας μου δεν μου επιτρεπει να την αφησω.Δεν ειναι κατι πολυ σοβαρο,αλλα ωστοσο χρηζει παρακολουθησης τα επομενα 24ωρα.Ευχομαι να πανε ολα καλα.
Καλο ταξιδι ευχομαι σε ολους και μακαρι η επισκεψη αυτων που για πρωτη φορα θα επισκευθουν τον Αγιο αυτον τοπο,να τους σημαδεψει οσο σημαδεψε εμενα περισυ και να γινει το αναγκαιο τους ''ψυχοφαρμακο'' μεσα σε ολη αυτην την τρελλα που μας περιτριγυριζει καθημερινα.

Καλο δρομο σε σε ολους,καλη διαμονη και επιστροφη, και αγωνιστικους χαιρετισμους στα φιλαρακια που δεν θα δω....
Φιλαρακι εύχομαι περαστικά στην μικρούλα σου,και να είσαι σίγουρος πως θα λείπεις απο την παρέα..!
Reply With Quote
  #772  
Παλιό 09-05-2013, 01:28
LakisGS Ο/Η LakisGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: Λάρισα
Μoto: BMW R 1200 GS adventure '10
Μηνύματα: 4,323
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Ακιs Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια σας ευχαριστω ολους για την συμπαρασταση και το ενδιαφερον.Μια ξαφνικη αδιαθεσια της μικρουλας μου δεν μου επιτρεπει να την αφησω.Δεν ειναι κατι πολυ σοβαρο,αλλα ωστοσο χρηζει παρακολουθησης τα επομενα 24ωρα.Ευχομαι να πανε ολα καλα.
Καλο ταξιδι ευχομαι σε ολους και μακαρι η επισκεψη αυτων που για πρωτη φορα θα επισκευθουν τον Αγιο αυτον τοπο,να τους σημαδεψει οσο σημαδεψε εμενα περισυ και να γινει το αναγκαιο τους ''ψυχοφαρμακο'' μεσα σε ολη αυτην την τρελλα που μας περιτριγυριζει καθημερινα.

Καλο δρομο σε σε ολους,καλη διαμονη και επιστροφη, και αγωνιστικους χαιρετισμους στα φιλαρακια που δεν θα δω....

Περαστικά στην κούκλα σου Άκη μου. Καλό σας βράδυ!
Reply With Quote
  #773  
Παλιό 09-05-2013, 01:34
Fuji Ο/Η Fuji βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Βόλος - Σκόπελος
Μoto: BMW F650GS/DAKAR
Μηνύματα: 2,856
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Ακιs Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια σας ευχαριστω ολους για την συμπαρασταση και το ενδιαφερον.Μια ξαφνικη αδιαθεσια της μικρουλας μου δεν μου επιτρεπει να την αφησω.Δεν ειναι κατι πολυ σοβαρο,αλλα ωστοσο χρηζει παρακολουθησης τα επομενα 24ωρα.Ευχομαι να πανε ολα καλα.
Καλο ταξιδι ευχομαι σε ολους και μακαρι η επισκεψη αυτων που για πρωτη φορα θα επισκευθουν τον Αγιο αυτον τοπο,να τους σημαδεψει οσο σημαδεψε εμενα περισυ και να γινει το αναγκαιο τους ''ψυχοφαρμακο'' μεσα σε ολη αυτην την τρελλα που μας περιτριγυριζει καθημερινα.

Καλο δρομο σε σε ολους,καλη διαμονη και επιστροφη, και αγωνιστικους χαιρετισμους στα φιλαρακια που δεν θα δω....
Περαστικά στη μικρούλα φίλε. Όλα θα πάνε καλά, μην ανησυχείς. Τρικλοποδιά είναι εκεί που πονάς, για να μην ακολουθήσεις ... Ας είναι καλά το παιδάκι, και θα το επιχειρήσεις του χρόνου πρώτα ο Θεός.
Reply With Quote
  #774  
Παλιό 09-05-2013, 01:39
Fuji Ο/Η Fuji βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Βόλος - Σκόπελος
Μoto: BMW F650GS/DAKAR
Μηνύματα: 2,856
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013

Τώρα ψάχνομαι, πως θα μπορούσα να συνδιάσω το αυριανό ανέβασμα, με μια στάση στη Μονή Αγίου Ιωάννη του Θεολόγου, στη Σουρωτή. Εκεί βρίσκονται τα λείψανα του Αγίου Αρσενίου του Καππαδόκη, κι ο τάφος του γέροντος Παϊσίου. Ενδιαφέρον προσκύνημα ... ψήνεται κανείς; 4 με 7 δέχονται επισκέπτες τις Πέμπτες.
Reply With Quote
  #775  
Παλιό 09-05-2013, 01:57
Billy-Bo Ο/Η Billy-Bo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2012
Περιοχή: Καρδίτσα
Μoto: R1200 GS 07' - F650 ..95'
Μηνύματα: 475
Smile Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Fuji Εμφάνιση μηνυμάτων
Τώρα ψάχνομαι, πως θα μπορούσα να συνδιάσω το αυριανό ανέβασμα, με μια στάση στη Μονή Αγίου Ιωάννη του Θεολόγου, στη Σουρωτή. Εκεί βρίσκονται τα λείψανα του Αγίου Αρσενίου του Καππαδόκη, κι ο τάφος του γέροντος Παϊσίου. Ενδιαφέρον προσκύνημα ... ψήνεται κανείς; 4 με 7 δέχονται επισκέπτες τις Πέμπτες.



Έχουμε σκοπό να επισπευτούμε την Μονή Αγίου Ιωάννη του Θεολόγου, στη Σουρωτή! Αλλά για σίγουρα μιλάμε αύριο το πρωί .... βολεύει το 4 - 7 ..... τα λέμε ....καληνύχτα!!
Reply With Quote
  #776  
Παλιό 09-05-2013, 02:09
Fuji Ο/Η Fuji βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Βόλος - Σκόπελος
Μoto: BMW F650GS/DAKAR
Μηνύματα: 2,856
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Billy-Bo Εμφάνιση μηνυμάτων

Έχουμε σκοπό να επισπευτούμε την Μονή Αγίου Ιωάννη του Θεολόγου, στη Σουρωτή! Αλλά για σίγουρα μιλάμε αύριο το πρωί .... βολεύει το 4 - 7 ..... τα λέμε ....καληνύχτα!!
Ο Αργύρης έχει το κινητό μου και θα συντονιζόμαστε. Καλό ξημέρωμα.
Reply With Quote
  #777  
Παλιό 09-05-2013, 02:21
egefalikos Ο/Η egefalikos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μoto: R1200 GS 04
Μηνύματα: 4,672
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013

Περαστικά στην κουκλίτσα σας Άκη, θα μας λείψεις αλλά του χρόνου πάλι εδώ θα είμαστε! Όλα να πάνε καλά φίλε!
Reply With Quote
  #778  
Παλιό 09-05-2013, 06:16
Black_Shadow Ο/Η Black_Shadow βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Νέα Σμύρνη
Μoto: HONDA VARADERO MKII ABS
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Ακιs Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια σας ευχαριστω ολους για την συμπαρασταση και το ενδιαφερον.Μια ξαφνικη αδιαθεσια της μικρουλας μου δεν μου επιτρεπει να την αφησω.Δεν ειναι κατι πολυ σοβαρο,αλλα ωστοσο χρηζει παρακολουθησης τα επομενα 24ωρα.Ευχομαι να πανε ολα καλα.
Καλο ταξιδι ευχομαι σε ολους και μακαρι η επισκεψη αυτων που για πρωτη φορα θα επισκευθουν τον Αγιο αυτον τοπο,να τους σημαδεψει οσο σημαδεψε εμενα περισυ και να γινει το αναγκαιο τους ''ψυχοφαρμακο'' μεσα σε ολη αυτην την τρελλα που μας περιτριγυριζει καθημερινα.

Καλο δρομο σε σε ολους,καλη διαμονη και επιστροφη, και αγωνιστικους χαιρετισμους στα φιλαρακια που δεν θα δω....

Ευχές για τα περαστικά απο καρδιάς σου στέλνω και γρήγορη ανάρωση προσμένω.

Άκη μου εμείς να είμαστε καλά και του χρόνου πρώτα ο Θεός, πάλι μαζί θα πάμε.
Η ετήσια επίσκεψη μας στο περιβόλι της Παναγίας αποτελεί πλέον αναντικατάστατη ανάγκη του εαυτού μας.
Reply With Quote
  #779  
Παλιό 09-05-2013, 06:18
SenseiG Ο/Η SenseiG βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΘΗΝΑ
Μoto: HONDA VARADERO MK2 1000 ABS
Μηνύματα: 22,711
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013

Καλημερα στην παρεα,ετοιμαζομαστε σιγα σιγα..
Reply With Quote
  #780  
Παλιό 09-05-2013, 07:01
SenseiG Ο/Η SenseiG βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΘΗΝΑ
Μoto: HONDA VARADERO MK2 1000 ABS
Μηνύματα: 22,711
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013

Φυγαμε καλα χιλιομετρα καλη ανταμωση.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:54.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!