GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Μου τη δίνει που .....

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 21-08-2011, 09:22
REK Ο/Η REK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: ΚΑΝΤΖΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
Μoto: BMW GS1200 ADV
Μηνύματα: 3,923
Angry Θύμωσα...

Για ακόμη μια φορά η βαριά μας βιομηχανία, ο ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ, διαπιστώσαμε οικογενιακός, οτι ασθενεί και μάλιστα ΒΑΡΙΑ.
Χθές το βράδυ μαζι με την γυναίκα μου αποφασίσαμε να κάνουμε το τραπέζι στην μητέρα μου και τον αδερφο μου στην Καλαμάτα.
Μετά απο θετικές συστάσεις που είχαμε ακούσει για την συγκεκριμένη ταβέρνα αποφασίσαμε να πάμε στο ΚΙΟΥΠΙ στην περιοχή Αρχοντικό Αβίας,λίγα χλμ μακριά απο την πόλη.
Λοιπόν για να μην γράφω πολλά και σας κουράζω,φάγαμε τα μισά ορεκτικά μετά απο μία ώρα, απο την ώρα που κάτσαμε,τα κυριως πιατα ήρθαν κατα μια παραξενη σειρά,πρώτα της ώρας και τελευταίο το μαγειρευτό,τα κρέατα του μάλλον κακά,ζητήσαμε τουλάχιστον 3-4 φορές να μας φέρουν ένα μπουκάλι νερό.
Το συγκεμεκρινό μαγαζί παρόλαυτα έχει όλα τα εχέγγυα για να μπορουσε να είναι πολύ πολύ καλύτερο, βρίσκεται πάνω στην θαλασσα με ώραια παραλία, και με απίστευτη σκιά.

ΚΡΙΜΑ!!
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 21-08-2011, 09:56
SenseiG Ο/Η SenseiG βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΘΗΝΑ
Μoto: HONDA VARADERO MK2 1000 ABS
Μηνύματα: 22,711
Προεπιλογή Απάντηση: Θύμωσα...

Ειναι η εποχη που σου λεει περαστικοι ειναι θα φανε και θα φυγουν το σωστο πρωσοπικο δεν επαρκει και περνουν ασχετους και γενικα τα συνηθησμενα της εποχης.
Τον χειμωνα τρεχουν να σε ευχαριστησουν...
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 21-08-2011, 13:25
FILOKALI Ο/Η FILOKALI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ
Μoto: GS 1200/2013
Μηνύματα: 101
Προεπιλογή Απάντηση: Θύμωσα...

Αγαπητέ Φίλε έλα στην Πάτρα, να σε πάω στου Τζόλα να πάθεις για να μάθεις άλλη φορά να μην πηγαίνεις σε λάθος προορισμούς.
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 21-08-2011, 13:29
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Θύμωσα...

:τι να πει κανεις...!!!!
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 21-08-2011, 13:39
adventure Ο/Η adventure βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Ζάκυνθος
Μoto: BMW 1150GS Adventure Βασιλομήτωρ των ADV
Μηνύματα: 20,938
Προεπιλογή Απάντηση: Θύμωσα...



Αυτο που λέω πάντα σε κουβέντες εδώ στο νησί αντί να προσέχουμε τον Ελληνα κοιτάμε πως να του τα πάρουμε με οποιονδήποτε τρόπο χωρίς ίχνος εξυπηρέτησης .


Reply With Quote
  #6  
Παλιό 21-08-2011, 13:41
SenseiG Ο/Η SenseiG βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΘΗΝΑ
Μoto: HONDA VARADERO MK2 1000 ABS
Μηνύματα: 22,711
Προεπιλογή Απάντηση: Θύμωσα...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από adventure Εμφάνιση μηνυμάτων


Αυτο που λέω πάντα σε κουβέντες εδώ στο νησί αντί να προσέχουμε τον Ελληνα κοιτάμε πως να του τα πάρουμε με οποιονδήποτε τρόπο χωρίς ίχνος εξυπηρέτησης .



Και στην Κερκυρα Δημητρη τα ιδια κανανε και τωρα βαρανε το κεφαλι τους ...
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 21-08-2011, 14:00
adventure Ο/Η adventure βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Ζάκυνθος
Μoto: BMW 1150GS Adventure Βασιλομήτωρ των ADV
Μηνύματα: 20,938
Προεπιλογή Απάντηση: Θύμωσα...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από SenseiG Εμφάνιση μηνυμάτων
Και στην Κερκυρα Δημητρη τα ιδια κανανε και τωρα βαρανε το κεφαλι τους ...
Στην τελική ας προσέχανε Γιώργο αυτοί θα χάσουν .


Reply With Quote
  #8  
Παλιό 21-08-2011, 14:20
Jefe Ο/Η Jefe βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ΡΙΟΝ
Μoto: 1200GS Adventure
Μηνύματα: 11,154
Προεπιλογή Απάντηση: Θύμωσα...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από REK Εμφάνιση μηνυμάτων
Για ακόμη μια φορά η βαριά μας βιομηχανία, ο ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ, διαπιστώσαμε οικογενιακός, οτι ασθενεί και μάλιστα ΒΑΡΙΑ.
Χθές το βράδυ μαζι με την γυναίκα μου αποφασίσαμε να κάνουμε το τραπέζι στην μητέρα μου και τον αδερφο μου στην Καλαμάτα.
Μετά απο θετικές συστάσεις που είχαμε ακούσει για την συγκεκριμένη ταβέρνα αποφασίσαμε να πάμε στο ΚΙΟΥΠΙ στην περιοχή Αρχοντικό Αβίας,λίγα χλμ μακριά απο την πόλη.
Λοιπόν για να μην γράφω πολλά και σας κουράζω,φάγαμε τα μισά ορεκτικά μετά απο μία ώρα, απο την ώρα που κάτσαμε,τα κυριως πιατα ήρθαν κατα μια παραξενη σειρά,πρώτα της ώρας και τελευταίο το μαγειρευτό,τα κρέατα του μάλλον κακά,ζητήσαμε τουλάχιστον 3-4 φορές να μας φέρουν ένα μπουκάλι νερό.
Το συγκεμεκρινό μαγαζί παρόλαυτα έχει όλα τα εχέγγυα για να μπορουσε να είναι πολύ πολύ καλύτερο, βρίσκεται πάνω στην θαλασσα με ώραια παραλία, και με απίστευτη σκιά.

ΚΡΙΜΑ!!


Υπάρχουν αρκετοί τέτοιοι δυστυχώς Γιώργη κ καλά έκανες κ το ανέβασες το θέμα, γιά να αρχίσουμε να τους αποφεύγουμε όλοι!




Jefe
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 21-08-2011, 14:41
katsab Ο/Η katsab βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: GS 1200 R
Μηνύματα: 812
Προεπιλογή Απάντηση: Θύμωσα...

ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΠΕΛΑΤΗ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΡΠΑΧΤΕΣ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΒΟΥΝ ΕΞΟΔΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.ΣΤΕΡΝΗ ΜΟΥ ΓΝΩΣΗ...
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 21-08-2011, 17:00
paramedic Ο/Η paramedic βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 82
Προεπιλογή Απάντηση: Θύμωσα...

Φέτος στο Ρεθυμνο που είμαι ήδη 1 εβδομάδα(ερχομαι καθε χρόνο λόγω εξοχικού του πεθερού) καλό φαγητό εξω κανα δυο φορές που έφαγα δεν βρήκα ενω παλιότερα ολο και κατι έπαιζε. Κοιτάνε να πάρουν το ευρο του ξένου φτωχοτουρίστα και όχι το δικό μου που θα έρθω και του χρόνου ή θα πω στο φιλο μου που θα έρθει εδώ που θα πάει να φάει,να μείνει κλπ.
Πάντως απο τότε που άρχισα να βλέπω τις εκπομπές αυτού του Αγλλου του ξανθού που λέει όλο F..Κ σε εστιατόρια που πηγαίνει είμαι πιο καθίκι στους απατεώνες. Πχ είναι ξαναζεσταμένο απο φούρνο μικροκυμμάτων αυτό που παρήγγειλά? Πάρτο πίσω και φέρε άλλο εγώ δεν το πληρώνω!! Δεν έκοψες απόδειξη? Τρέχα πίσω να κόψεις και έλα να πάρεις τα λεφτά.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 11:34.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!