GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Μου τη δίνει που .....

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 06-10-2011, 15:41
erik Ο/Η erik βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: ATHINA
Μoto: 1200GS
Μηνύματα: 33
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τη δίνουν οι κ0λ0απεργίες

Παιδιά να απεργήσουν. Αλλά όχι σε δημόσιο χώρο παρακωλύοντας τις δραστηριότητες των υπολοίπων πολιτών.
Να απεργήσουν και να κάνουν απεργία πείνας έξω από το γραφείο του υπουργού.
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 06-10-2011, 18:19
nikos-x Ο/Η nikos-x βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Εγκλωβισμένος στην πόλη !!!
Μoto: HONDA VARADERO 1000 - BMW μπλουζάκια
Μηνύματα: 5,548
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τη δίνουν οι κ0λ0απεργίες

17 χρόνια στον ιδιωτικό τομέα και με ακριβό τίμημα, (9 - 10 μέρες τον χρόνο στο σπίτι, οι υπόλοιπες σε κουβούκλια φορτηγών) και μόλις ελάχιστα χρόνια στο δημόσιο σαν οδηγός στην καθαριότητα, νοιώθω τόσο ένοχος που τρώω τα λεφτά σας τεμπελιάζοντας και ξύνοντας τα κουρδουμπούλια μου, άλλες φορές 6,5 ώρες και άλλες 10, χωρίς διάλειμμα.

Όταν τελεσιδικήσει η υπόθεση και δεν την έχω κοπανήσει με τα 1200 * Χ μήνες, στείλτε μου τον λογαριασμό κι αν αν δεν τα έχω κάνει βενζίνες, σουβλάκια, μπύρες, καφέδες, ή δεν τα έχουν φάει τα τέσσερα παιδιά μου σε φροντιστήρια, ρούχα και σοκολάτες, ή οι δύο γυναίκες μου, σε φρου-φρου κι αρώματα, θα σας τα μοιράσω.

Ή επιτέλους, θα μπορούσατε να συστήσετε μια επιτροπή από αδιάφθορους και όχι τσάτσους, (Γιώργο, δεν αναφέρομαι σε ΄σένα ), που θα μας αξιολογήσει και θα κρατήσει αυτούς που χρειάζεστε και μπορείτε να πληρώνετε.

Όσο για το ότι φοβάστε να απαιτήσετε τα δικαιώματά σας, για τον φόβο της απόλυσης, μάλλον σ' αυτή την περίπτωση, εσείς δεν είχατε τα "κουρδουμπούλια" να το κάνετε.

Φταίει ο γάιδαρος και χτυπάτε το σαμάρι



Τώρα, σε ότι έχει να κάνει με τις απεργίες, αυτό που πάντα πίστευα, είναι ότι εξυπηρετούν τα συμφέροντα των "λίγων" και ποτέ δεν ήμουν υπέρ.
Μέχρι πριν μπω στο δημόσιο, είχα άμεση επαφή με τον εργοδότη όταν απαιτούσα κάτι . . . (έλα - έλα, δεν θέλω χαζά)
Στο δημόσιο, είναι διαφορετικά, απεργείς αναγκαστικά.

Τα 'πα και ηρέμησα . . . οι σάρκες μου, στην διάθεσή σας

Last edited by nikos-x; 06-10-2011 at 18:29. Λόγος: Φταίει ο γάιδαρος και χτυπάτε το σαμάρι
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 06-10-2011, 20:05
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τη δίνουν οι κ0λ0απεργίες

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπα !! από τη στιγμή που ο Γιώργος έχει καταθέσει τα όπλα όλα είναι ρημέηκ..
αν αναφερεσαι σε αυτον που νομιζω.....δεν καταθετει τα οπλα ποτε. Απλως διαβαζει και γελαει απο μεσα του!

Δεν εχω να πω τιποτε καλε μου φιλε Σταυρο σε αυτους που πιστευουν οτι 1,000,000 Δ.Υ. σε μια χωρα 10,000,000 (το 10% παρακαλω του πλυθυσμου και οχι του εργατικου δυναμικου) ειναι χρησιμοι και δικαιως απεργουν διοτι εχουν δικαια αιτηματα....απολυτως τιποτε.
Και οχι δεν τους λυπαμαι που καποιοι (λιγοι) θα μεινουν στον δρομο, διοτι πολλοι απλα ανθρωποι εργαζομενοι ειναι κι αυτοι οπως και το 1,000,000 απο τους άλλους τους διαφορετικους τους μη προνομιουχους εγγεγραμμενους στα μητρωα του ΟΑΕΔ. Ασε που το 80% αυτων σε ενα χρονο θα παρουν πληρη συνταξη.....ποιο το πληγμα σε αυτους δεν καταλαβαινω, και κατεβαινουν σε απεργιες.

Ουτε εχω να πω τιποτε, αν και ειπα μερικα, σε αυτους που φοβουνται τον ιδιωτικο τομεα μην τυχον και επενδυσει π.χ. στην ενεργεια και πληρωνουμε ακριβοτερο ρευμα......ποσο ακριβοτερο απο το ηδη ακριβο δεν μπορω να καταλαβω βεβαια.......και μαλιστα με 2-3 απο αυτους τους ιδιωτες στην αγορα που ο ενας θα κοιταει να βγαλει το ματι του άλλου. ασε που θα δουλεψουν σε αυτους και μερικοι απο τα μητρωα του ΟΑΕΔ αλλα και απο τους απολυμενους του δημοσιου.

Υ.Γ. σκεψου να ειχα να πω και κατι ποσα θα εγραφα.....

Last edited by GeorgeP; 06-10-2011 at 20:07.
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 06-10-2011, 20:25
pkaran Ο/Η pkaran βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: BMW G650GS-2011
Μηνύματα: 306
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τη δίνουν οι κ0λ0απεργίες

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nikos-x Εμφάνιση μηνυμάτων
17 χρόνια στον ιδιωτικό τομέα και με ακριβό τίμημα, (9 - 10 μέρες τον χρόνο στο σπίτι, οι υπόλοιπες σε κουβούκλια φορτηγών) και μόλις ελάχιστα χρόνια στο δημόσιο σαν οδηγός στην καθαριότητα, νοιώθω τόσο ένοχος που τρώω τα λεφτά σας τεμπελιάζοντας και ξύνοντας τα κουρδουμπούλια μου, άλλες φορές 6,5 ώρες και άλλες 10, χωρίς διάλειμμα.

Όταν τελεσιδικήσει η υπόθεση και δεν την έχω κοπανήσει με τα 1200 * Χ μήνες, στείλτε μου τον λογαριασμό κι αν αν δεν τα έχω κάνει βενζίνες, σουβλάκια, μπύρες, καφέδες, ή δεν τα έχουν φάει τα τέσσερα παιδιά μου σε φροντιστήρια, ρούχα και σοκολάτες, ή οι δύο γυναίκες μου, σε φρου-φρου κι αρώματα, θα σας τα μοιράσω.

Ή επιτέλους, θα μπορούσατε να συστήσετε μια επιτροπή από αδιάφθορους και όχι τσάτσους, (Γιώργο, δεν αναφέρομαι σε ΄σένα ), που θα μας αξιολογήσει και θα κρατήσει αυτούς που χρειάζεστε και μπορείτε να πληρώνετε.

Όσο για το ότι φοβάστε να απαιτήσετε τα δικαιώματά σας, για τον φόβο της απόλυσης, μάλλον σ' αυτή την περίπτωση, εσείς δεν είχατε τα "κουρδουμπούλια" να το κάνετε.

Φταίει ο γάιδαρος και χτυπάτε το σαμάρι



Τώρα, σε ότι έχει να κάνει με τις απεργίες, αυτό που πάντα πίστευα, είναι ότι εξυπηρετούν τα συμφέροντα των "λίγων" και ποτέ δεν ήμουν υπέρ.
Μέχρι πριν μπω στο δημόσιο, είχα άμεση επαφή με τον εργοδότη όταν απαιτούσα κάτι . . . (έλα - έλα, δεν θέλω χαζά)
Στο δημόσιο, είναι διαφορετικά, απεργείς αναγκαστικά.

Τα 'πα και ηρέμησα . . . οι σάρκες μου, στην διάθεσή σας
+100000000000000000000000000000000
Αχ αυτή η παραγωγικότητα στον ιδιωτικό τομέα πόσο μπροστά την πήγε τη χώρα αλήθεια τι παράγουμε; Όλες οι κρατικοδίαιτες κατασκευαστικές που φτιάχνουν δρόμους τι παράγουν ; Αχ ξέχασα και τον Μήνα Αύγουστο όλη η Ελλάδα ξεκουράζεται τουλάχιστον στο δημόσιο κρατάνε και τα προσχήματα. Παράδειγμα ιδιωτική εταιρεία εμφιάλωσης νερού ……..ξέρετε επειδή τον Αύγουστο θα είμαστε κλειστά μέχρι 26/8 ότι παραγγελία έχετε να την κάνετε τώρα τέλος Ιουλίου. Να συνεχίσω γιατί έχω να γράφω σεντόνια για τον παραγωγικό ιδιωτικό τομέα. Και εγώ στον ιδιωτικό εταιρεία πληροφορικής (που ζει από έργα του δημοσίου) δεν μπορώ να επεκταθώ για ευνόητους λόγους.
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 06-10-2011, 20:57
geolag Ο/Η geolag βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: ELLINIKO
Μηνύματα: 1,316
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τη δίνουν οι κ0λ0απεργίες

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καθήκια !!! Έχουμε καταντήσει δουλικά των Δ.Υ. !!!
Εχω ξαναγράψει σε ανάλογο νήμα ότι επειδή εδ'ω μέσα γράφουν και πολλοί ΔΥ καλό είναι στους χαρακτηρισμούς νας να είμαστε πιο προσεκτικοί.
ΛΟιπόν η απάντηση μου είναι η παρακάτω

Τα καθίκια όπως λες είναι αυτοί που πληρώνουν και τους περισσότερους φόρους σε αυτή τη χώρα όχι γιατί το θέλουν αλλά γιατί δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς.
Γιατί μπορεί εσύ να δηλώνεις όσα βγάζεις αλλά το συγγενολόι σου και οι φίλοι σου που τυχόν είναι ελεύθεροι επαγγελματίες κοροιδεύουν όλον το κόσμο δηλώνοντας ποσά κοντά στο αφορολόγητο και έχουν στην κατοχή τους βίλες
και αυτοκίνητα αξίας πολλών χιλιάδων ευρώ τα οποία για να τα συντηρήσουν χρειάζονται πολλά περισσότερα από αυτά που δηλώνουν.

Το χάλι στο οποίο φτάσαμε σαν χώρα οφείλεται στην μειωμένη παραγωγικότητα του δημοσίου, στην αυξημένη μισθοδοσία των ΔΥ, στον υπερβολικό αριθμό των ΔΥ ,και σε ότι άλλο προσάπτεις στους ΔΥ.
Δεν μπορείς όμως να παραβλέψεις ότι το χάλι μας οφείλεται και στην μη πληρωμή φόρων από τους έχοντες την υποχρέωση βάσει των πραγματικών εισοδημάτων τους,στην ανικανότητα των βουλευτών μας και στον κολοχαρακτήρα μας σαν λαός.
Επομένως κάνε λίγη υπομονή και σε λίγες μέρες μετά την εφαρμογή του ενιαίου μισθολογίου θα δεις την κατακόρυφη πτώση της αγοράς αφού οι ΔΥ ήταν οι τελευταίοι οι οποίοι ξόδευαν χωρίς εγκράτεια σε αυτή τη χώρα όχι γιατί είχαν τα λεφτά αλλά γιατί είχαν τα σίγουρα λεφτά κάθε μήνα.
Είναι λυπηρό να πέφτουμε στην παγίδα των κυβερνώντων οι οποίοι μας θέλουν σε πόλεμο μεταξύ μας και όχι σε πόλεμο εναντίον τους.
Άρα στρέψε τα βέλη σου αλλού και όχι στους ΔΥ με τους οποίους πίνεις καφέ κάθε Τετάρτη και πηγαίνεις και καμία εκδρομή μαζί τους που και που.
Φιλικά πάντα
Γιώργος
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 06-10-2011, 21:36
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τη δίνουν οι κ0λ0απεργίες

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από erik Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά να απεργήσουν. Αλλά όχι σε δημόσιο χώρο παρακωλύοντας τις δραστηριότητες των υπολοίπων πολιτών.
Να απεργήσουν και να κάνουν απεργία πείνας έξω από το γραφείο του υπουργού.
πρωτον,εξω απο το γραφειο του υπουργου δεν ειναι δημοσιος χωρος?
δευτερον,ο καθενας απεργει μη ασκωντας τα καθηκοντα του!ετσι κανουν κι αυτοι!δεν πηγαν να κανουν κατι ασχετο,π.χ να κλεισουν την εθνικη,το λιμανι η δε ξερω τιποτα αλλο!
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 06-10-2011, 21:37
pkiriakos Ο/Η pkiriakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: Honda varadero xlv 1000
Μηνύματα: 572
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τη δίνουν οι κ0λ0απεργίες

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
αλλα ο ελληνας παντα ηθελε το κακο του αλλου και οχι το δικο του καλο!
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 06-10-2011, 21:38
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τη δίνουν οι κ0λ0απεργίες

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από geolag Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω ξαναγράψει σε ανάλογο νήμα ότι επειδή εδ'ω μέσα γράφουν και πολλοί ΔΥ καλό είναι στους χαρακτηρισμούς νας να είμαστε πιο προσεκτικοί.
ΛΟιπόν η απάντηση μου είναι η παρακάτω

Τα καθίκια όπως λες είναι αυτοί που πληρώνουν και τους περισσότερους φόρους σε αυτή τη χώρα όχι γιατί το θέλουν αλλά γιατί δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς.
Γιατί μπορεί εσύ να δηλώνεις όσα βγάζεις αλλά το συγγενολόι σου και οι φίλοι σου που τυχόν είναι ελεύθεροι επαγγελματίες κοροιδεύουν όλον το κόσμο δηλώνοντας ποσά κοντά στο αφορολόγητο και έχουν στην κατοχή τους βίλες
και αυτοκίνητα αξίας πολλών χιλιάδων ευρώ τα οποία για να τα συντηρήσουν χρειάζονται πολλά περισσότερα από αυτά που δηλώνουν.

Το χάλι στο οποίο φτάσαμε σαν χώρα οφείλεται στην μειωμένη παραγωγικότητα του δημοσίου, στην αυξημένη μισθοδοσία των ΔΥ, στον υπερβολικό αριθμό των ΔΥ ,και σε ότι άλλο προσάπτεις στους ΔΥ.
Δεν μπορείς όμως να παραβλέψεις ότι το χάλι μας οφείλεται και στην μη πληρωμή φόρων από τους έχοντες την υποχρέωση βάσει των πραγματικών εισοδημάτων τους,στην ανικανότητα των βουλευτών μας και στον κολοχαρακτήρα μας σαν λαός.
Επομένως κάνε λίγη υπομονή και σε λίγες μέρες μετά την εφαρμογή του ενιαίου μισθολογίου θα δεις την κατακόρυφη πτώση της αγοράς αφού οι ΔΥ ήταν οι τελευταίοι οι οποίοι ξόδευαν χωρίς εγκράτεια σε αυτή τη χώρα όχι γιατί είχαν τα λεφτά αλλά γιατί είχαν τα σίγουρα λεφτά κάθε μήνα.
Είναι λυπηρό να πέφτουμε στην παγίδα των κυβερνώντων οι οποίοι μας θέλουν σε πόλεμο μεταξύ μας και όχι σε πόλεμο εναντίον τους.
Άρα στρέψε τα βέλη σου αλλού και όχι στους ΔΥ με τους οποίους πίνεις καφέ κάθε Τετάρτη και πηγαίνεις και καμία εκδρομή μαζί τους που και που.
Φιλικά πάντα
Γιώργος
σωστοτατος!
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 06-10-2011, 21:43
mangs1200 Ο/Η mangs1200 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: athina
Μoto: GS1200R
Μηνύματα: 21
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τη δίνουν οι κ0λ0απεργίες

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από geolag Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι λυπηρό να πέφτουμε στην παγίδα των κυβερνώντων οι οποίοι μας θέλουν σε πόλεμο μεταξύ μας και όχι σε πόλεμο εναντίον τους.

+1200 !!!!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #30  
Παλιό 06-10-2011, 22:19
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τη δίνουν οι κ0λ0απεργίες

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από geolag Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω ξαναγράψει σε ανάλογο νήμα ότι επειδή εδ'ω μέσα γράφουν και πολλοί ΔΥ καλό είναι στους χαρακτηρισμούς νας να είμαστε πιο προσεκτικοί.
ΛΟιπόν η απάντηση μου είναι η παρακάτω

Τα καθίκια όπως λες είναι αυτοί που πληρώνουν και τους περισσότερους φόρους σε αυτή τη χώρα όχι γιατί το θέλουν αλλά γιατί δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς.
Γιατί μπορεί εσύ να δηλώνεις όσα βγάζεις αλλά το συγγενολόι σου και οι φίλοι σου που τυχόν είναι ελεύθεροι επαγγελματίες κοροιδεύουν όλον το κόσμο δηλώνοντας ποσά κοντά στο αφορολόγητο και έχουν στην κατοχή τους βίλες
και αυτοκίνητα αξίας πολλών χιλιάδων ευρώ τα οποία για να τα συντηρήσουν χρειάζονται πολλά περισσότερα από αυτά που δηλώνουν.

Το χάλι στο οποίο φτάσαμε σαν χώρα οφείλεται στην μειωμένη παραγωγικότητα του δημοσίου, στην αυξημένη μισθοδοσία των ΔΥ, στον υπερβολικό αριθμό των ΔΥ ,και σε ότι άλλο προσάπτεις στους ΔΥ.
Δεν μπορείς όμως να παραβλέψεις ότι το χάλι μας οφείλεται και στην μη πληρωμή φόρων από τους έχοντες την υποχρέωση βάσει των πραγματικών εισοδημάτων τους,στην ανικανότητα των βουλευτών μας και στον κολοχαρακτήρα μας σαν λαός.
Επομένως κάνε λίγη υπομονή και σε λίγες μέρες μετά την εφαρμογή του ενιαίου μισθολογίου θα δεις την κατακόρυφη πτώση της αγοράς αφού οι ΔΥ ήταν οι τελευταίοι οι οποίοι ξόδευαν χωρίς εγκράτεια σε αυτή τη χώρα όχι γιατί είχαν τα λεφτά αλλά γιατί είχαν τα σίγουρα λεφτά κάθε μήνα.
Είναι λυπηρό να πέφτουμε στην παγίδα των κυβερνώντων οι οποίοι μας θέλουν σε πόλεμο μεταξύ μας και όχι σε πόλεμο εναντίον τους.
Άρα στρέψε τα βέλη σου αλλού και όχι στους ΔΥ με τους οποίους πίνεις καφέ κάθε Τετάρτη και πηγαίνεις και καμία εκδρομή μαζί τους που και που.
Φιλικά πάντα
Γιώργος

Συμφωνώ σχεδόν σε όλα όσα γράφεις με μία ένσταση.

Ποτέ δεν κατάλαβα πως εννοούνται οι κρατήσεις στο δημόσιο τομέα. Κάποιος αποφάσισε ότι τα μεικτά θα είναι τόσα και στο χέρι τόσα. Με ποιό κριτήριο; Υπό αυτή την έννοια ούτε κρατήσεις υπάρχουν ούτε εφορία πληρώνεται. Είναι απλά λογιστικό χρήμα, δεν τα είχαν ποτέ στην τσέπη οι ΔΥ για να τα βγάλουν και να πληρώσουν ταμεία, εφορία κι ότι άλλο πληρώνει ο ΙΥ ή ο ελεύθερος επαγγελματίες.


Αν κάνω λάθος διαφωτίστε με.

Επαναλαμβάνω ότι δεν έχω πρόβλημα με τους ΔΥ, χρόνια λέω ότι αν πειραζόταν το δημόσιο στον ιδιωτικό τομέα θα γινόταν σφαγή. Δυστυχώς δεν έγινε ποτέ εξορθολογισμός διότι κάποιοι βολεύονταν.....
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:47.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!