GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Μου τη δίνει που .....

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #91  
Παλιό 10-01-2012, 12:38
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν διαβασεις το πως ξεκινησε και το πως εξελιχθηκε η συζητηση απο τους χαρακτηρισμους του Γκεμαρα προς ενα συνολο ανθρωπων πολιτικων θα καταλαβεις οτι εχει σχεση.....

Οχι, χαζος δεν εισαι.......πυροσβεστης ισως....
Οι προσωπικές απόψεις για τους πολιτικούς......δεν πρέπει να βάζει σε αντιπαράθεση εμάς
Δεν χρειάζονται συνηγόρους οι κουλουρηδες.......
Και καλο είναι τα προσωπικά σας...να τα λυσετε,γιατι καταντάει κουραστικό,να αναφερόμαστε στις συντάξεις σε όλα τα θέματα....
Αλλα πολιτικός λόγος και κουβέντα .......και άλλο αυτο που κάνετε μεταξύ σας
Δεν είμαι πυροσβέστης φίλε Γιώργο,αλλα με ενδιαφέρουν οι ανθρώπινες σχέσεις....και επειδή γνωριζόμαστε πια,καλο θα είναι να λυνουμε τις διάφορες μας σε προσωπικο επίπεδο ,απο κοντά...
Reply With Quote
  #92  
Παλιό 10-01-2012, 13:33
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι προσωπικές απόψεις για τους πολιτικούς......δεν πρέπει να βάζει σε αντιπαράθεση εμάς
Δεν χρειάζονται συνηγόρους οι κουλουρηδες.......
Και καλο είναι τα προσωπικά σας...να τα λυσετε,γιατι καταντάει κουραστικό,να αναφερόμαστε στις συντάξεις σε όλα τα θέματα....
Αλλα πολιτικός λόγος και κουβέντα .......και άλλο αυτο που κάνετε μεταξύ σας
Δεν είμαι πυροσβέστης φίλε Γιώργο,αλλα με ενδιαφέρουν οι ανθρώπινες σχέσεις....και επειδή γνωριζόμαστε πια,καλο θα είναι να λυνουμε τις διάφορες μας σε προσωπικο επίπεδο ,απο κοντά...
Κωστα,

επειδη γνωριζομαστε οπως λες θα ξερεις οτι εγω τουλαχιστον προσωπικα δεν εχω με κανεναν!!!!
Ακομα και με αυτους που ειχα καποιο ειδος αντιπαραθεσης σημερα πινουμε τον καφε μας παρεα μεταξυ μας.

Αν προσεξες απο εμενα δεν ειπωθηκε, σε αυτο εδω το νημα, η λεξη συνταξη......., μαλιστα εχω να την πω ¨η να την απευθυνω καπου προσωπικα καποιους μηνες.
Ο Γιαννης που την εγραψε δεν αναφεροταν σε κανεναν ειδικα ουτε προσωπικα αλλα ''φωτογραφιζε'' αυτους που υπαγονται σε αυτην την κατηγορια, παντα ομως υπο το γενικοτατο πρισμα του ''εκει που εχθες εγλυφαν σημερα φτυνουν''.

Αυτο με τα μωβ γραμματα σαν πραξη ειναι απαραδεκτο και μη αποδεκτο τουλαχιστον απο εμενα και πιθανολογω και απο άλλους ασχετα αν δεν το λενε.

Ετσι λοιπον, οι εφαρμοζοντες το ρητο με τα μωβ γραμματα -γραφοντας απαξιωτικα σχολια για οποιονδηποτε πολιτικο χωρο και ειδικοτερα οταν χαρακτηριζουν ολοκληρο πολιτικο χωρο ¨η πολιτικο συστημα απο τις ιδιωτικες πραξεις ¨η προσωπικες σεξουαλικες προτιμησεις ενος μελους του πρωην ¨η νυν -, θα τυγχανουν παντοτε της δικης μου κριτικης (τουλαχιστον), η οποια θα αναφερεται εμμεσως πλην σαφως στις πραξεις τους.

Αυτη η κριτικη μου φυσικα θα σταματησει αν εφοσον η εμπαθεια και η παραπληροφορηση περιοριστει αναγνωριζοντες οτι η μεχρι τωρα τακτικη τους ηταν λαθος.
Δεν μπορει ολοκληρο το σοι του GeorgeP σε Μανη και Κρητη (300 ατομα) να ειναι αλητες επειδη ο ιδιος ειναι αλητης!!!!!!





Υπο αυτο το πρισμα,
  • οι μεταξυ μας ενδοφουρμικες λεκτικες μαχες με τα προσωπα του κινηματος ''φτυνω εκει που εχθες εγλυφα''
  • οι μεταξυ μας ενδοφουρμικες λεκτικες μαχες με τα προσωπα που εγραψαν, γραφουν ¨η θα γραψουν για πολιτικους ''κουνιστρες'' χωρις να τους ξερουν ¨η για μελη που καλουνται απαξιωτικα να πανε στην γωνια να δουν αν ερχονται οι ''φτυνοντες εκει που εχθες εγλυφαν''
  • οι μεταξυ μας ενδοφουρμικες λεκτικες μαχες με τα προσωπα που απαξιωνουν να συζητησουν λεγοντες οτι ''πολυ ασχοληθηκα μαζι σου''
  • οι μεταξυ μας ενδοφουρμικες λεκτικες μαχες με προσωπα που εχουν διαγραψει μελη απο την λιστα συνομιλητων τους
  • οι μεταξυ μας ενδοφουρμικες λεκτικες μαχες με προσωπα τα οποια εξ επιτηδες παραβλεπουν ιδια εγκληματα με του Κουλουρη τα οποια συνεβησαν στο κοντινο παρελθον απο εν ενεργεια βουλευτη αλλου κομματος προκαλωντας και τον θανατο και τα οποια δεν ετιμωρηθησαν και τελος
  • οι μεταξυ μας ενδοφουρμικες λεκτικες μαχες με προσωπα τα οποια θεωρουν την μητερα των σημερινων κακων εναν και μονον ανθρωπο ¨η κομμα παραβλεπωντας εξ εξ επιτηδες ολα τα προηγουμενα 35 χρονια εξαιτιας της εμπαθειας τους
ειναι αδυνατον να λυθουν με εκατερωθεν οργανωμενες προσωπικες συναντησεις.

Ετσι, η δικια μου τουλαχιστον αντιδραση σε καθε τι απο τα παραπανω θα ειναι δρυμιτατη αλλα οχι υβριστικη.

Last edited by GeorgeP; 10-01-2012 at 13:34.
Reply With Quote
  #93  
Παλιό 10-01-2012, 14:17
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Οκ.....αλλα με αυτή την τακτική απομονώνονται πολλοί φίλοι που θέλουν να γράψουν την γνώμη τους και δεν τους αρέσει η ενταση
Εκτός αν σου αρεσει να γράφεις εσυ ,εγω και ένας δυο ακόμη ....
Στο συγκεκριμένο θέμα.....κρίνουμε την μακακια που έκανε ο κουλουρης και την συμπεριφορά του γενικά....αν ήταν στον χώρο της ΝΔ,το ίδιο κράξιμο θα έτρωγε,τουλάχιστον απο εμένα...
Καλο θα ήταν να είμαστε πιο χαλαροί....έχουμε πιο σοβαρά θέματα που μας απασχολουν
Reply With Quote
  #94  
Παλιό 10-01-2012, 15:46
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Κωστα,

δεν γραφω αυτο το ποστ για να δικαιωσω τον τιτλο του ''θελω να εχω τον τελευταιο λογο'' αλλα διοτι εχω καποιες αντιρησεις δια αποκατασταση ''ανωμαλιας'' την οποια εγω προκαλεσα -ετσι οπως το θετεις τουλαχιστον.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Οκ.....αλλα με αυτή την τακτική απομονώνονται πολλοί φίλοι που θέλουν να γράψουν την γνώμη τους και δεν τους αρέσει η ενταση
Εκτός αν σου αρεσει να γράφεις εσυ ,εγω και ένας δυο ακόμη ....
Η ''τακτικη'' αυτη προεκυψε απο τα παρακατω δυο μηνυματα τα οποια ταυτιζαν την πραξη του Κουλουρη με εναν κοματικο χωρο αυτου του ΠΑΣΟΚ.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Το Πασοκ ειναι εδω.........
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από giclas Εμφάνιση μηνυμάτων
ενωμενο δυνατο .........
Στα οποια δεν απαντησα σεβομενος εσενα και την συζυγο σου η οποια ειναι παθουσα των πολιτικων αυτου του κομματος. ΕΣΥ ειχες λογο κι αιτια αν και η ταυτιση δεν ηταν σωστο να γινει.

Μετα ηρθε αυτο
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gemara Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Κίμων βλέπει μόνο το πράσινο...
στο οποιο παλι δεν απαντησα για τον παραπανω λογο.

Το ποτηρι γεμισε με αυτο
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gemara Εμφάνιση μηνυμάτων
Ετοιμάζεται τώρα και η υπεράσπισις. Περίμενε.
.....................................................................................................
Το οποιο ηταν ξεκαθαρη αναφορα σε εμενα......και μην μου πει κανεις οτι οχι δεν ηταν!!!
Ο Γιαννης (ortho)στο ποστ Νο 35 (αμεσως απο κατω) το επιβεβαιωνει......ελπιζω κι εδω να μην μου πει κανεις οτι...... οοοοοοχι, δεν ακουσα δεν ειδα..........

Το ποτηρι εχυσε την πρωτη του σταγονα με αυτο
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gemara Εμφάνιση μηνυμάτων
Εσείς μπορεί να γελάτε, υπάρχουν όμως ακόμη κάποιοι που τους υποστηρίζουν αυτούς και το κόμμα που πρεσβεύουν...
συνδεοντας απευθειας την πραξη του Κουλουρη με τον πολιτικο χωρο που υπηρετουσε.......βλεπεις, δοθεισης ευκαιρειας δεν χανεται ο ''λαγος'' για καποιους.....

και παλι εμεινα απαθης..............μεχρις οτου ηρθε αυτο
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gemara Εμφάνιση μηνυμάτων
Άρα πρόλαβε το ΣΚ να ανανεώσει την άδεια οδήγησής του που είχε λήξει!!!


Άρε ΠΑΣΟΚ που τους χρειάζεται...
Στο οποιο και απαντησα ευγενικα με παραλληλισμο των παρομοιων τεκτενομενων αλλων εν ενεργεια πολιτικων τοτε, άλλου μεγαλου κομματος, που εκαναν χρηση της βουλευτικης του ασυλιας για να μην τιμωρηθουν -αν και ειχε ο ενας προκαλεσει και θανατο - και επιμελως ειχε αποσοβηθει απο τον γραφοντα τα παραπανω...... πονταροντας στην ληθη μας προφανως!!!

αυτο ομως που ξεχειλισε το ποτηρι ηταν τα παρακατω δυο
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gemara Εμφάνιση μηνυμάτων
Όταν θα καταλάβεις ότι δεν είναι βροχή αυτό που σου ρίχνουν, θα είναι αργά...
Μέχρι τότε θα βόσκεις στα πράσινα λιβάδια. Κουράγιο...! <--- πράσινο ανθρωπάκι!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gemara Εμφάνιση μηνυμάτων
Δε λες και τίποτε όμως γι αυτόν τον κουνιστό αλητοπασόκο, αλλά κάνεις την πάπια και μόνο να τον υπερασπίζεσαι ξέρεις. Μήπως δεν θες να του "βγάλεις το μάτι;;;"
Μου θυμίζεις κάποιον που έβλεπε αστυνόμους να περνάνε με κόκκινο τα φανάρια και χωρίς πινακίδες και τα έβαζε με το φωτογράφο...
Αν βρεις ενα αναλογως υβριστικο ποστ δικο μου πριν απο αυτα τα δυο τελευταια σε αυτο το νημα προς τον γραφοντα των παραπανω ωστε να προκαλεσω αυτην του την αντιδραση..... εγω θα καψω το βαραντερο μου.

Οποταν φιλε Κωστα, τωρα ξερεις που να στρεψεις τα βελη περι ''απομονωσης''.



Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο συγκεκριμένο θέμα.....κρίνουμε την μακακια που έκανε ο κουλουρης και την συμπεριφορά του γενικά....αν ήταν στον χώρο της ΝΔ,το ίδιο κράξιμο θα έτρωγε,τουλάχιστον απο εμένα...
Καλο θα ήταν να είμαστε πιο χαλαροί....έχουμε πιο σοβαρά θέματα που μας απασχολουν
Οοοοχι Κωστα, δεν κρινετε την μακακια του Κουλουρη, εκτος αρκετων ευτυχως εξαιρεσεων ΤΑΥΤΙΖΕΤΕ την μακακια του Κουλουρη με τον πολιτικο χωρο το οποιον υπηρετησε θεωρωντας τον οχι μονον υπευθυνο αλλα συγκατηγορουμενο του μακακα Κουλουρη!!!
Αυτο ειναι λαθος, ειτε προκειται για πολιτικο προσωπο ανηκων σε οποιαδηποτε πολιτικη ομαδα ειτε για πολιτη σαν κι εμας κρινοντες και την οικογενεια του μαζι!!!

Αυτα!!!!
Reply With Quote
  #95  
Παλιό 10-01-2012, 15:48
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Οκ.....αλλα με αυτή την τακτική απομονώνονται πολλοί φίλοι που θέλουν να γράψουν την γνώμη τους και δεν τους αρέσει η ενταση


Reply With Quote
  #96  
Παλιό 10-01-2012, 16:21
squad Ο/Η squad βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2011
Περιοχή: ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Μoto: R1200GS'11 - Gilera vx125'05
Μηνύματα: 3,484
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

καμια εντυπωση δεν μου κανει η ειδηση.
Reply With Quote
  #97  
Παλιό 10-01-2012, 17:09
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Κώστα (gsmaniac), μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις... αν πάλι δεν, διάβασε όσα γράφει ο Georgep. Ακριβώς επειδή βαρεθήκαμε να γράφουν οι ίδιοι και οι ίδιοι τα παραληρήματα τους (CKK, gemara κλπ) και να προσβάλουν με κάθε ευκαιρία, ψάχνοντας να καλύψουν την αδυναμία/αποτυχία/αμηχανία τους, για αυτό και δεν νομίζω να πέσουν, από μένα τουλάχιστον, οι τόνοι. Το αν βρίσκουν συμπαραστάτες, επίσης δεν με νοιάζει... εγώ δεν επεδίωξα να "βρω" συμπαραστάτες και το γνωρίζουν πολλοί φίλοι εδώ μέσα. Δεν ξεκινήσαμε ποτέ πρώτοι μια προσβολή, σε αντίθεση με τους "κυρίους" αυτούς. Τόσο καιρό προτρέπουν με οχετούς ηλιθιότητας σε "επαναστάσεις του καναπέ" (δεν ήταν και ποτέ άξιοι για περισσότερα). Μέχρι εκεί δεν τρέχει τίποτα, αλλά όταν αρχίζουν να αποκαλούν "κότες" και λοιπά, όσους δεν τσαλαβουτούν στα νεροζούμια των ιδεολογιών τους, τότε πάνε γυρεύοντας...
Είμαι πάνω από 3 χρόνια στο φόρουμ και βλέπω να αποφεύγουν συστηματικά, αρκετοί φίλοι να σχολιάσουν τέτοια θέματα, για να μην γίνουν ένα με τα πίτουρα. Κι εγώ το ίδιο κάνω όταν είμαι σπίτι μου... αλλά όταν είμαι μακρυά και υπάρχει χρόνος εκτονώνομαι κατά βούληση. Κάποιοι μπερδεύονται, βλέποντας κυρίως "συμπαραστάτες" και νομίζουν πως είδαν το φως... απλά μερικοί αποτυχημένοι, αργόσχολοι κυρίως, σαλιαρίζουν.
Ε, κάντε μας την χάρη και βαρεθήκαμε... όσο πάει και αποφεύγουμε το φόρουμ, για να μην μας ανακατεύουν τα εμετικά και φασιστικά σχόλιά τους. Αν δεν νοιάζει τους υπόλοιπους από σας, δεν τρέχει τίποτα, για ευχαρίστηση συμμετέχουμε στο φόρουμ και αν δεν συνεχιστεί, δεν θα σταματήσει η ζωή μας... παρεμπιπτόντως, έχουμε ζωή και μακρυά από το πληκτρολόγιο.

Διάβασε προσεκτικά λοιπόν όλο το θέμα και πες μου αν κάποιος υποστήριξε τον κουλούρη. Διάβασε και τα σχόλια "τους" και μετά πες μου ποιος προκαλεί. Ταμπού με τα θέματα (όπως σύνταξη) δεν έχω και μπορώ να τα χρησιμοποιώ όπου θέλω... εκτός και καταργήθηκε το spam στο φόρουμ και δεν το πήρα χαμπάρι... τα περί προσωπικών λοιπόν και άλλους στρουθοκαμηλισμούς... βερεσέ!!!
Reply With Quote
  #98  
Παλιό 10-01-2012, 17:17
rnem Ο/Η rnem βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: athina
Μoto: gs1200
Μηνύματα: 32
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Παιδιά, ο Κίμωνας δεν ήτανε απλά ένας βουλευτής του ΠΑΣΟΚ.
Ήτανε το ΙΔΙΟ το ΠΑΣΟΚ.
Θυμάστε με τι στόμφο μίλαγε στις τηλεοράσεις;;;;
Έλεγε ........ κύριοι ... το ΠΑΑΑΑΑΣΣΣΟΟΟΟΟΚΚΚΚΚΚΚ .... μπλα.....μπλααα ......μπλααααα.
Άρα μην το ανεξαρτητοποιούμε από τις ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ευθύνες αυτουνού και της κυβέρνησής του.
Reply With Quote
  #99  
Παλιό 10-01-2012, 17:24
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Κώστα (gsmaniac), μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις... αν πάλι δεν, διάβασε όσα γράφει ο Georgep. Ακριβώς επειδή βαρεθήκαμε να γράφουν οι ίδιοι και οι ίδιοι τα παραληρήματα τους (CKK, gemara κλπ) και να προσβάλουν με κάθε ευκαιρία, ψάχνοντας να καλύψουν την αδυναμία/αποτυχία/αμηχανία τους, για αυτό και δεν νομίζω να πέσουν, από μένα τουλάχιστον, οι τόνοι. Το αν βρίσκουν συμπαραστάτες, επίσης δεν με νοιάζει... εγώ δεν επεδίωξα να "βρω" συμπαραστάτες και το γνωρίζουν πολλοί φίλοι εδώ μέσα. Δεν ξεκινήσαμε ποτέ πρώτοι μια προσβολή, σε αντίθεση με τους "κυρίους" αυτούς. Τόσο καιρό προτρέπουν με οχετούς ηλιθιότητας σε "επαναστάσεις του καναπέ" (δεν ήταν και ποτέ άξιοι για περισσότερα). Μέχρι εκεί δεν τρέχει τίποτα, αλλά όταν αρχίζουν να αποκαλούν "κότες" και λοιπά, όσους δεν τσαλαβουτούν στα νεροζούμια των ιδεολογιών τους, τότε πάνε γυρεύοντας...
Είμαι πάνω από 3 χρόνια στο φόρουμ και βλέπω να αποφεύγουν συστηματικά, αρκετοί φίλοι να σχολιάσουν τέτοια θέματα, για να μην γίνουν ένα με τα πίτουρα. Κι εγώ το ίδιο κάνω όταν είμαι σπίτι μου... αλλά όταν είμαι μακρυά και υπάρχει χρόνος εκτονώνομαι κατά βούληση. Κάποιοι μπερδεύονται, βλέποντας κυρίως "συμπαραστάτες" και νομίζουν πως είδαν το φως... απλά μερικοί αποτυχημένοι, αργόσχολοι κυρίως, σαλιαρίζουν.
Ε, κάντε μας την χάρη και βαρεθήκαμε... όσο πάει και αποφεύγουμε το φόρουμ, για να μην μας ανακατεύουν τα εμετικά και φασιστικά σχόλιά τους. Αν δεν νοιάζει τους υπόλοιπους από σας, δεν τρέχει τίποτα, για ευχαρίστηση συμμετέχουμε στο φόρουμ και αν δεν συνεχιστεί, δεν θα σταματήσει η ζωή μας... παρεμπιπτόντως, έχουμε ζωή και μακρυά από το πληκτρολόγιο.

Διάβασε προσεκτικά λοιπόν όλο το θέμα και πες μου αν κάποιος υποστήριξε τον κουλούρη. Διάβασε και τα σχόλια "τους" και μετά πες μου ποιος προκαλεί. Ταμπού με τα θέματα (όπως σύνταξη) δεν έχω και μπορώ να τα χρησιμοποιώ όπου θέλω... εκτός και καταργήθηκε το spam στο φόρουμ και δεν το πήρα χαμπάρι... τα περί προσωπικών λοιπόν και άλλους στρουθοκαμηλισμούς... βερεσέ!!!
Γιαννη,

ας το αφησουμε το θεμα και ας παμε παρακατω..........
Δεν μπορουμε να ανεχομαστε τα παντα μεν αλλα....... ας προχωρησουμε.......
Προσωπικα δεν εχουμε τιποτε και με κανεναν, μονον τα σχολια τους με/μας πειραζουν και οι χρωματισμοι που μου αποδιδονται και παραδοξως δεν αποδιδουν σε εσενα.

Οταν ''ξανακτυπησουν'' οι γνωστοι μας αυτοι συμφουρμιτες ας ανταποδωσουμε τα πυρά.......... με το ''μπαμπακι'' και ευγενικα οσο γινεται........διοτι στο τελος εμεις (εσυ κι εγω αφου αλλος δεν ομιλει) βγαινουμε κατηγορουμενοι και δεν κανει καλο στο φορουμ που συμμετεχουμε.

Τελος το συνολο του φορουμ δεν φταιει σε τιποτα αν καποιοι ενεργουν ως ''Κουλουρηδες''.
Reply With Quote
  #100  
Παλιό 10-01-2012, 17:32
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από rnem Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά, ο Κίμωνας δεν ήτανε απλά ένας βουλευτής του ΠΑΣΟΚ.
Ήτανε το ΙΔΙΟ το ΠΑΣΟΚ.
Θυμάστε με τι στόμφο μίλαγε στις τηλεοράσεις;;;;
Έλεγε ........ κύριοι ... το ΠΑΑΑΑΑΣΣΣΟΟΟΟΟΚΚΚΚΚΚΚ .... μπλα.....μπλααα ......μπλααααα.
Άρα μην το ανεξαρτητοποιούμε από τις ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ευθύνες αυτουνού και της κυβέρνησής του.
Φιλε μου,

το τι εκανε ο κουλουρης στο τροχαιο πλημελλημα που υπεπεσε δεν εχει καμια σχεση με το ΠΑΣΟΚ και την σημερινη κατασταση της χωρας που το ταυτιζεις.

Ξεχωρισε τα αυτα τα πραγματα..............

Αν θελεις να βρεις ενοχους για την κατασταση της χωρας ανετρεξε 35 χρονια πριν, περιδιαβεσου ολα αυτα χρονια μεσα απο τα σκανδαλα ολων των κυβερνησεων των μεν και των δε μεσα απο την σχετικη παραθεση που δινω πιο πανω σε άλλο ποστ και βγαλε συμπερασμα.

Το να λες οτι φταιει το ΠΑΣΟΚ που ο Κουλουρης υπεπεσε σε τροχαιο παραπτωμα και φταιει το ΠΑΣΟΚ που δεν συνεληφθη και δεν περασε αυτοφορο ως οφειλε να γινει ειναι πολυ μακρια απο την αληθεια.......αρχης γενομενης απο το ερωτημα ΓΙΑΤΙ Ο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟς(-ΟΙ) ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΣΕ ΤΟΝ ΝΟΜΟ!!! και σε αυτο το ερωτημα θα βρεις την απαντηση στο παρελθον των 35 χρονων διακυβερνησης ΠΑΣΟΚ-ΝΔ-ΠΑΣΟΚ-ΝΔ οχι στο σημερα.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
πωλούνται καμπαρντίνα + ισοθερμικό ckk Πωλήσεις εξοπλισμού αναβάτου 29 20-10-2011 22:23
Το πρώτο πολεοδομικό σχέδιο της Αθήνας evan400f Ελλάδα 4 03-12-2010 20:24
Το πιο οικονομικό αυτοκίνητο vado Αυτοκίνητο 8 24-08-2010 08:41
Πολίτης συνέλαβε... αστυνομικό! gsmaniac Ελλάδα 13 07-01-2010 21:03
Νομικό πρόβλημα ...................... gsmaniac Αυτοκίνητο 18 03-12-2009 12:01


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:55.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!