GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Μου τη δίνει που .....

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιό 10-01-2012, 16:37
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιαννη,

ας το αφησουμε το θεμα και ας παμε παρακατω..........
Δεν μπορουμε να ανεχομαστε τα παντα μεν αλλα....... ας προχωρησουμε.......
Προσωπικα δεν εχουμε τιποτε και με κανεναν, μονον τα σχολια τους με/μας πειραζουν και οι χρωματισμοι που μου αποδιδονται και παραδοξως δεν αποδιδουν σε εσενα.

Οταν ''ξανακτυπησουν'' οι γνωστοι μας αυτοι συμφουρμιτες ας ανταποδωσουμε τα πυρά.......... με το ''μπαμπακι'' και ευγενικα οσο γινεται........διοτι στο τελος εμεις (εσυ κι εγω αφου αλλος δεν ομιλει) βγαινουμε κατηγορουμενοι και δεν κανει καλο στο φορουμ που συμμετεχουμε.

Τελος το συνολο του φορουμ δεν φταιει σε τιποτα αν καποιοι ενεργουν ως ''Κουλουρηδες''.

Γιώργο, έχω γίνει επανειλημμένα γραφικός, ζητώντας αυτά που προτείνεις και θα έπρεπε να είναι αυτονόητα, όμως η απάντηση "μερικών" ήταν "αν δεν σου αρέσει μην τα διαβάζεις"!!!!
Τελευταία, έχω ξεμείνει με λιγοστό μπαμπάκι και το φυλάω για σημαντικά θέματα και ανθρώπους.
Άλλωστε, όπως συχνά έγραφαν, "σιγά μην επηρεάζουν όσα γράφουμε το σύνολο του φόρουμ"!!!!
Αν λοιπόν δεν θέλουν τέτοιες αντιδράσεις να μην σχολιάζουν με αυτό τον τρόπο. Απλά είναι τα πράγματα.
Reply With Quote
  #102  
Παλιό 10-01-2012, 18:36
gemara Ο/Η gemara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Γλυφάδα
Μoto: [Piaggio Vespa P150X] [R26 '56] [R51/3 '54] [R60/2 '66] [R69S '61] [R1200GS]
Μηνύματα: 5,006
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Ένα έξυπνα γραμμένο άρθρο γι αυτόν το γελοίο βουλευτή που έχει ζηλέψει το στυλ Πρέκα και τύγχανε της εμπιστοσύνης του κόμματός του. Ευτυχώς που το κόμμα του ψυχορραγεί μετά την καταστροφή που προκάλεσε στην χώρα μας και υπάρχουν ελπίδες να απαλλαγούμε τελείως από αυτό. Όχι δυστυχώς και από τα 300 κουμάσια...

Cool-ούρης! | gazzetta.gr


"Eχω ένα σοβαρό πρόβλημα.
Δεν μ’αρέσει να κάνω την πάπια, αλλά ταυτόχρονα δεν μ’ αρέσει να κάνω και τον τσαλαπετεινό.

Στο τελευταίο μου άρθρο εδώ στο gazzetta, έγραψα για όλους ΑΥΤΟΥΣ που έχουν μπεί (εδώ και 10ετίες) στην ζωή μας και την έχουν κάνει χάλια.

Προφανώς η τελευταία περιπέτεια του Κίμωνα Κουλούρη μου’δωσε το έναυσμα.

Είναι εύκολο να κάνεις κριτική και να μη λες ονόματα. Το ξέρω.
Το ξέρουν και οι αναγνώστες και μερικοί μου το επεσήμαναν στα σχόλια τους. Είχαν δίκιο.

Δεν μπορώ να κάνω π.χ. κριτική στον Σαριέγκι, που είναι «ανίκανος» να υπερασπισθεί τον εαυτό του… αλλά στην περίπτωση των πολιτικών να μιλάω γενικώς και απλώς να τους φωτογραφίζω. Είναι ψιλο-τζάμπα μαγκιά και το αναγνωρίζω.

Από την άλλη ήταν και θέμα τακτ και επίσης είμαι θιασώτης της άποψης «δεν βαράς όταν άλλος είναι γονατιστός!» Ειδικά όταν έχεις προηγούμενα μαζί του.

Εξηγούμαι:
Πριν από 2 περίπου χρόνια ήμουν καλεσμένος στην εκπομπή «Ζούγκλα» όπου είχα μια πολύ έντονη κουβέντα με τον πρώην υπουργό. Βλάκα τον ανέβαζα, βλάκα τον κατέβαζα… Την επόμενη έγινε πανικός στα media.

Ο κόσμος στο πεζοδρόμιο μου έδινε συγχαρητήρια, αλλά στο internet πολλοί είχαν διαφορετική γνώμη.
Εμένα δεν με ικανοποίησε όλο αυτό το πανηγύρι. Να φαντασθείτε ότι τηλεφώνησα στον τότε Πρόεδρο του Πειθαρχικού Συμβουλίου της Ενωσης Συντακτών και του ζήτησα επιμόνως να με εγκαλέσουν γιατί υπήρξα απαράδεκτος δημοσιογραφικά. Ποτε δεν μου άρεσαν αυτοί που ανέβαζαν τηλεθέαση επειδή βριζόντουσαν… και να μου’χα βρεθεί πρωταγωνιστής.
Δεν με εγκάλεσαν ποτέ. Δεν έχω ιδέα γιατί. Υποθέτω επειδή δεν τους είχε ξανασυμβεί .

Από την άλλη μεριά είναι και η είδηση.
Είμαι εδώ στο gazzetta για να γράφω τη γνώμη μου. Δεν είμαι για να κάνω ερευνητική δημοσιογραφία. Και προχθές η είδηση με τον πρωην υπουργό ήταν (καλώς ή κακώς) η είδηση της ημέρας.
Θα φαινόταν σαν «εκδίκηση».
Από την άλλη θα φαινόταν σαν να έκανα την πάπια.
Το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλά.
Από τη μια έφεγγε η άποψη ότι δεν έπρεπε να ανακατευτώ και από την άλλη οι κραυγές των σχολιαστών ότι αν οποιοσδήποτε άλλος πολίτης ήταν στη θέση του Κίμωνα Κουλούρη θα τον είχαν (στην καλύτερη) πάει σούρνοντας στο κοντινότερο αστυνομικό τμήμα και θα τον είχαν κάνει (στην πολλή καλύτερη περίπτωση) ρόμπα… αυτόφορα κ.λ.π.
Σηκώθηκα χαράματα… άναψα τσιγάρο… και προσπάθησα να βρω μιαν άκρη.

Το πρωί πήγα να πληρώσω τη ΔΕΗ.
Εγινε χαμός καθώς περίμενα στην ουρά.
-Καλά του τα’χες πει τότε!
Όχι…δεν του’ταχα πει καλά τότε… και δεν του τα’πα σήμερα που έπρεπε.
Το αποφάσισα στον δρόμο. Δεν θα γράψω το αυτονόητο. Στο internet τα σχόλια δίνουν τον τέμπο. Δεν χρειάζεται να γράψω κι εγώ… αλλά μπορώ να αναρωτηθώ για καταστάσεις που πραγματικά με θυμώνουν.
Γιατί τα news sites έχουν κάνει το θέμα (βασικά) γαργάρα;

Ποιοι είναι αυτοί που υποστηρίζουν τον Κίμωνα Κουλούρη και γιατί;
Σήμερα είναι ένας απλός πολίτης όπως όλοι μας. Ποιος από μας θα τολμούσε να κάνει αυτά που έκανε ο πρώην υπουργός σε μια ομάδα αστυνομικών που τον σταμάτησαν επειδή παραβιάζε το κόκκινο;
Πείτε μου: Ποιος;
Όχι εγώ… ούτε και σεις…
Ναι, αλλά ο κ. Κουλούρης μπόρεσε.
Το ερώτημα λοιπόν είναι γιατί μπόρεσε;
Ποιους κρατά τόοοσο αλυσοδεμένους, που σε μια τέτοια εποχή (καθόλου θετική για την εξουσία) προτίμησαν να τον «αφήσουν» (και να βρεθούν οι ίδιοι σε δύσκολη θέση) από το να πράξουν το αυτονόητο;
Αν είναι να μας εξουσιάζουν ακόμα και οι πρώην…τότε ΓΑ-ΜΑ-ΤΑ!
Ποιοι είναι αυτοί που αφήνουν έναν οδηγό να περνά το ένα κόκκινο μετα το άλλο βράδι Σαββάτου στην Αθήνα;
Πότε αρνηθήκατε να σας κάνουν αλκοτέστ επι τόπου;
Πότε θίξατε αστυνομικούς και δαν σας μπουζουριάσανε αμέσως;
Το’κανε ο Κίμων Κουλούρης!

Δημοκρατία έχουμε και καλώς το έκανε…αν θέλετε, μαγκιά του … όμως το θέμα μας δεν είναι ο κ. Κίμων, αλλά οι άλλοι.
Εκείνος στο φινάλε είναι νεκρός πολιτικά… Πόσο ζωντανοί όμως είναι οι άλλοι που τον φοβούνται τόσο;
Και ένα τελευταίο που μου κάνει τρομερή εντύπωση:
Σήμερα έχουμε κυβέρνηση με τη συμμετοχή τριών κομμάτων… Αν ήταν του ΠΑΣΟΚ θα το καταλάβαινα… δεν θα μ’ αρεσε, αλλά θα το καταλάβαινα… Όμως κ. Παπαδήμο μου, είστε Πρωθυπουργός μόνο για τα οικονομικά;
Υπάρχει τέτοια θέση στη Δημοκρατία και δεν το ήξερα;
Δεν ζητώ την τιμωρία του κ. Κουλούρη. Το αντιπαθώ αυτό. Δεν είμαι Εισαγγελέας… δημοσιογράφος είμαι… Ζητώ όμως απαντήσεις.

Και ένα μη πολιτικό ερωτημα:
Ποιος βλάκας παραβιάζει τα κόκκινα το ένα μετά το άλλο έχοντας συνοδηγό το παιδί του;
Δεν με απασχολεί ο κ. Κουλούρης. Ειλικρινά σας το λέω και όποιος θέλει με πιστεύει. Η τιμωρία του είναι ότι βρίσκεται εκτός πολιτικής… αυτό τον λιώνει από μόνο του. Θεωρητικά όλοι μας θα μπορούσαμε να βρεθούμε στη θέση που βρέθηκε εκείνος το Σάββατο το βράδι. Με απασχολεί όμως που ένας τέτοιος άνθρωπος (δλδ με τόσο στόμφο) νομοθετούσε επί τόσες 10ετίες στη χώρα μου…
ΝΟ-ΜΟ-ΘΕ-ΤΟΥ-ΣΕ το καταλαβαίνετε ή όχι;
Κάποιοι παίζουν με τις αντοχές μας… που ομολογώ ότι είναι μεγαλύτερες από ο,τι φανταζόμουν…. Όλα όμως έχουν τα όρια τους… δεν συμφωνείτε;
ΥΓ. Oταν το 1981 το ΠΑΣΟΚ ήρθε στην εξουσία, ο Ανδρέας Παπανδρέου έβαλε τον Κίμωνα Κουλούρη και τον Γιώργο Κατσιφάρα σε θέσεις (νομίζω) Γ.Γ. Αθλητισμού…Προφανώς (δική μου εκτίμηση) για να μιλήσουν σε έναν κόσμο, που ο ίδιος δεν μπορούσε. Ο Γ. Κατσιφάρας είπε κάποτε: «Αν δεν ήταν ο Ανδρέας, δεν θα μας ήξερε ούτε ο θυρωρός μας». Όταν ο Ανδρέας Παπανδρέου έφυγε από τη ζωή, ο κ. Κατσιφάρας εγκατέλειψε (προς τιμήν του) την πολιτική… ο κ. Κουλούρης πάλι όχι… και να τα αποτελέσματα.

Μανος Αντωναρος


Εδώ ήταν η "κόντρα" του με τον Πρέκα...

Reply With Quote
  #103  
Παλιό 10-01-2012, 20:23
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

χα,χα,χα μας τρελανες τωωωωωωρα!!!!!!!
Μα τι ειπες τωωωωωρα???

Ο Κουλουρης γελοιος και ο Αντωναρος σοβαροοοοοοος!!!! Θεε και κυριε!!!!
Μονο απο το Myconos by night free style ντυσιμο του Αντωναρου καταλαβαινει κανεις προς τα που η βαρκα γερνει και για ποιον!!!!
Για να μην αρχισουμε να λεμε και γιαυτουνου τα καμωματα επι ΝΔ αλλα και μετα απο αυτην!!!!!!

Ακου ο Αντωναρος σοβαρος κι εξυπνος .....ημαρτον Κυριε...........

Last edited by GeorgeP; 10-01-2012 at 20:26.
Reply With Quote
  #104  
Παλιό 10-01-2012, 20:41
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gemara Εμφάνιση μηνυμάτων
......................

Και ένα μη πολιτικό ερωτημα:
Ποιος βλάκας παραβιάζει τα κόκκινα το ένα μετά το άλλο έχοντας συνοδηγό το παιδί του;
Δεν με απασχολεί ο κ. Κουλούρης. Ειλικρινά σας το λέω και όποιος θέλει με πιστεύει. Η τιμωρία του είναι ότι βρίσκεται εκτός πολιτικής… αυτό τον λιώνει από μόνο του. Θεωρητικά όλοι μας θα μπορούσαμε να βρεθούμε στη θέση που βρέθηκε εκείνος το Σάββατο το βράδι. Με απασχολεί όμως που ένας τέτοιος άνθρωπος (δλδ με τόσο στόμφο) νομοθετούσε επί τόσες 10ετίες στη χώρα μου…
ΝΟ-ΜΟ-ΘΕ-ΤΟΥ-ΣΕ το καταλαβαίνετε ή όχι;


...........................
Σωστότατη, μετριοπαθής και νηφάλια τοποθέτηση !
Reply With Quote
  #105  
Παλιό 10-01-2012, 20:57
gemara Ο/Η gemara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Γλυφάδα
Μoto: [Piaggio Vespa P150X] [R26 '56] [R51/3 '54] [R60/2 '66] [R69S '61] [R1200GS]
Μηνύματα: 5,006
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Arkas Εμφάνιση μηνυμάτων
Σωστότατη, μετριοπαθής και νηφάλια τοποθέτηση !
Ο Μάνος Αντώναρος Δημήτρη είναι ένας όντως μετριοπαθής δημοσιογράφος, μακριά από τα κόμματα και κατά καιρούς δημοσιεύει πολύ αξιόλογα άρθρα. Λόγω της ειλικρινείας του και της άρνησής σου να συνταχθεί με διευθυντές εφημερίδων όπου δούλευε, πολλές φορές τον έχουν διώξει γι αυτό το λόγο και εδώ και χρόνια δημοσιογραφεί σχεδόν κατ' αποκλειστικότητα στο ίντερνετ. Πριν από χρόνια επέζησε εμφράγματος και από τότε έχει κατά πολύ αλλάξει τη θεώρησή του για τη ζωή κατά δικές του δηλώσεις.
Είναι γιος του γελοιογράφου Αρχέλαου.
Reply With Quote
  #106  
Παλιό 10-01-2012, 21:04
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Κάποια στιγμή το προσεχές διάστημα θα πάμε σε εκογές,

ας προσέξουμε να μη στείλουμε στη Βουλή ξανά όλους αυτούς που μας πλήγωσαν, μας εξαπάτησαν, μας εξαγόρασαν, μας έβρισαν, μας εκμεταλλεύτηκαν.....




Reply With Quote
  #107  
Παλιό 10-01-2012, 21:26
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gemara Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Μάνος Αντώναρος Δημήτρη είναι ένας όντως μετριοπαθής δημοσιογράφος, μακριά από τα κόμματα και κατά καιρούς δημοσιεύει πολύ αξιόλογα άρθρα. Λόγω της ειλικρινείας του και της άρνησής σου να συνταχθεί με διευθυντές εφημερίδων όπου δούλευε, πολλές φορές τον έχουν διώξει γι αυτό το λόγο και εδώ και χρόνια δημοσιογραφεί σχεδόν κατ' αποκλειστικότητα στο ίντερνετ. Πριν από χρόνια επέζησε εμφράγματος και από τότε έχει κατά πολύ αλλάξει τη θεώρησή του για τη ζωή κατά δικές του δηλώσεις.
Είναι γιος του γελοιογράφου Αρχέλαου.
Ο Κος Μανος Αντωναρος εισεπραττε μεχρι της 31/12/2009, οποτε κι εληξε το συμβολαιο του, 4320ε καθαρα μηνιαιως απο την θεση συμβουλου που κατειχε στην ΕΡΤ και του ειχε δοθει το 2006 επι ΝΔ. Το ΠΑΣΟΚ φυσικα τον εδιωξε μαζι με ολα τα γκολντεν μποις της ΕΡΤ.
Ειλικρινα με τετοιον μισθο επι τοσα χρονια και μηνες (Χ14 ετησιως)δεν βλεπω τον λογο γιατι να συνταχθει με διευθυντες εφημεριδων....................
Ειλικρινα δεν βλεπω καμια μετριοπαθεια......................
Ειλικρινα δεν βλεπω που αλλου θα μπορουσε να αρθρογραφει πλην ιντερνετ αφου εχει τσακωθει με καθε εκδοτη.............

Μετα θα πουμε και για την σχεση του με την ΝΔ μεσω του αδελφου του Ευαγγελου........κυβερνητικου εκπροσωπου ολων των χρονων διακυβερνησης της ΝΔ...................τον διορισμο του στην ΕΡΤ....................

Μετριοπαθης........μετριοπαθεστατος.................

Λατρευω τις προκλησεις

Last edited by GeorgeP; 10-01-2012 at 21:37.
Reply With Quote
  #108  
Παλιό 10-01-2012, 21:33
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Κάποια στιγμή το προσεχές διάστημα θα πάμε σε εκογές,

ας προσέξουμε να μη στείλουμε στη Βουλή ξανά όλους αυτούς που μας πλήγωσαν, μας εξαπάτησαν, μας εξαγόρασαν, μας έβρισαν, μας εκμεταλλεύτηκαν.....



Τωρα τα λεμε σωστα.....................
Reply With Quote
  #109  
Παλιό 10-01-2012, 21:53
gemara Ο/Η gemara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Γλυφάδα
Μoto: [Piaggio Vespa P150X] [R26 '56] [R51/3 '54] [R60/2 '66] [R69S '61] [R1200GS]
Μηνύματα: 5,006
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
χα,χα,χα μας τρελανες τωωωωωωρα!!!!!!!
Μα τι ειπες τωωωωωρα???

Ο Κουλουρης γελοιος και ο Αντωναρος σοβαροοοοοοος!!!! Θεε και κυριε!!!!
Μονο απο το Myconos by night free style ντυσιμο του Αντωναρου καταλαβαινει κανεις προς τα που η βαρκα γερνει και για ποιον!!!!
Για να μην αρχισουμε να λεμε και γιαυτουνου τα καμωματα επι ΝΔ αλλα και μετα απο αυτην!!!!!!

Ακου ο Αντωναρος σοβαρος κι εξυπνος .....ημαρτον Κυριε...........


χα,χα,χα μας τρελανες τωωωωωωρα!!!!!!!
Μα τι ειπες τωωωωωρα???


Here is the message that has just been posted:
***************
χα,χα,χα μας τρελανες τωωωωωωρα!!!!!!!
Μα τι ειπες τωωωωωρα???

Ο Κουλουρης γελοιος και ο Αντωναρος σοβαροοοοοοος!!!! Θεε και κυριε!!!!
Μονο απο το Myconos by night free style ντυσιμο του Αντωναρου (πρωην Κυβερνητικου εκπροσωπου μην ξεχναμε) καταλαβαινει κανεις προς τα που η βαρκα γερνει και για ποιον!!!!
Για να μην αρχισουμε να λεμε και γιαυτουνου τα καμωματα στην Κυβερνηση της ΝΔ αλλα και μετα απο αυτην!!!!!!

Ακου ο Αντωναρος σοβαρος πολιτικος ανθρωπος.....ημαρτον Κυριε...........


Πάλι κουταμάρες έγραψες. Τουλάχιστον γκούγκλαρες, τις αντιλήφθηκες μόλις με διάβασες και έκανες ένα μάγκικο edit, ! Μετά το έπαιξες και ενημερωμένος. Get a life.
Reply With Quote
  #110  
Παλιό 10-01-2012, 23:50
terrygs Ο/Η terrygs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: ath
Μoto: r1200gs
Μηνύματα: 17
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Κίμων Κουλούρης παρέσυρε και τραυμάτισε αστυνομικό

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ Ο ΠΡΩΗΝ ΑΡΧΙΠΑΣΟΚΟΣ
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
πωλούνται καμπαρντίνα + ισοθερμικό ckk Πωλήσεις εξοπλισμού αναβάτου 29 20-10-2011 22:23
Το πρώτο πολεοδομικό σχέδιο της Αθήνας evan400f Ελλάδα 4 03-12-2010 19:24
Το πιο οικονομικό αυτοκίνητο vado Αυτοκίνητο 8 24-08-2010 08:41
Πολίτης συνέλαβε... αστυνομικό! gsmaniac Ελλάδα 13 07-01-2010 20:03
Νομικό πρόβλημα ...................... gsmaniac Αυτοκίνητο 18 03-12-2009 11:01


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:12.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!