GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Άλλες εταιρίες

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #371  
Παλιό 05-05-2012, 12:04
Gemat Ο/Η Gemat βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μυτιληνη
Μoto: Honda XL1000VA Varadero 2007
Μηνύματα: 1,006
Προεπιλογή Απάντηση: Honda Crosstourer 1200 - Πρώτο τεστ παγκοσμίως!

[quote=MikeKav;673612]
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από anegis Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά ας ξεκαθαρίσουμε ένα δυο πράγματα:
Η αξιοπιστία μίας εταιρείας ή ενός μοντέλου είναι σχετική.
Δεν μπορείς να συγκρίνεις το GS με το VARADERO άμεσα. Διότι το δεύτερο αν του βάλεις να κάνει τ πράγματα που συνήθως κάνει το πρωτο θα τα φτυσει και το αντίστροφο.
ένας κάτοχος ενός Vstrom ή ενός Vara θα λυπηθεί τη μηχανή του να τη βάλει εκεί που μπορεί να μπει η GS.



Δηλαδή θεωρείς ότι ο μέσος χρήστης ενός Varadero και ενός Gs κάνουν τόσο διαφορετικά πράγματα; Πλάκα μας κάνεις; Επτά στα δέκα και από τα δύο είναι αλάσπωτα και περνάνε την ζωή τους σε δρομολόγια μέσα στη πόλη που ζεί ο κάτοχός τους άντε και στα γύρω χωριά. Μάλιστα όλοι αυτοί που κάνουν τέτοια χρήση οδηγούν και ξεκράνωτοι για να τους αναγνωρίζουν οι καθήμενοι στις καφετέριες. Κακά τα ψέματα όλοι εμείς που μας αρέσει να γυρνάμε με τη μηχανή και περιοριζόμαστε μόνο από τα χρήματα και τις λοιπές μας υποχρεώσεις είμαστε μειοψηφία. Τώρα όσον αφορά την αξιοπιστία τα Gs δεν είναι και τόσο αξιόπιστα (εάν κρίνω από αυτά των φίλων μου) γεγονός που πιστεύω ότι είναι εσκεμμένο από την εταιρία για να τα παίρνει. Έκτισε ένα image με ωραίο marketing και τώρα σου λέει εάν το θες θα τα χώνεις. Εκείνο που μου έκανε μεγάλη εντύπωση είναι η ζημιά στη πίσω δαγκάνα που έπαθε μέλος του ιστότοπου. Όλα τα άλλα είναι θέμα χρημάτων αλλά αυτό θα μπορούσε χαλαρά να του κοστίσει τη ζωή (ο Θεός να μας φυλάει όλους). Απαράδεκτη βλάβη θα έπρεπε κατά τον σχεδιασμό της μηχανής να έχουν ασφαλιστικές δικλείδες ώστε κάτι τέτοιο να μην είναι δυνατών να συμβεί.
Αυτό που αναγνωρίζω στο Gs σε σχέση με το Vara είναι ότι δεν αντιμετωπίζει το κοσκίνισμα στο τιμόνι που εμφανίζεται στο Vara στις πολλές λάσπες και δουλεύει καλύτερα η μπροστινή ανάρτηση στα εγκάρσια λούκια στα υπόλοιπα δεν νομίζω ότι έχουν και μεγάλες διαφορές με θράσος, θάρρος, γνώση και τα κατάλληλα λάστιχα και με τα δύο πας σχεδόν παντού. Γενικά αυτά πάνε εμείς μπορούμε να τα πάμε;
Για το Crossturer χωρίς να έχω ιδία πείρα διαβάζω (αφού κάνετε σύγκριση με Gs) ότι είναι πιο γρήγορο έχει καλύτερα κρατήματα, καλύτερα φρένα, καλύτερα φώτα και γενικά είναι καλύτερο γεγονός αναμενόμενο αφού το Gs έχει τόσα χρόνια στη πλάτη του.
Στη τελική για μένα όλα τα παραπάνω δεν έχουν καμιά σημασία αλλά όλα είναι θέμα γούστου. Εάν δεν μου αρέσει εμφανισιακά μια μοτοσυκλέτα εάν όταν τη βλέπω δεν μου κάνει το κλικ δε πα να είναι η καλύτερη σε όλα τι να τη κάνω. Με την λογική αγοράζω αυτοκίνητο τη μηχανή την επιλέγω με αποκλειστικό κριτήριο τις ορέξεις της ψυχής.
7/10!!!

98/100 λεω εγω!!!
Reply With Quote
  #372  
Παλιό 05-05-2012, 15:51
LakisGS Ο/Η LakisGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: Λάρισα
Μoto: BMW R 1200 GS adventure '10
Μηνύματα: 4,323
Προεπιλογή Απάντηση: Honda Crosstourer 1200 - Πρώτο τεστ παγκοσμίως!

[quote=Gemat;673620]
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MikeKav Εμφάνιση μηνυμάτων

7/10!!!

98/100 λεω εγω!!!

Η Ελλάδα ΔΕΝ είναι όλος ο κόσμος... Στο εξωτερικό βασικά ταξιδεύουν με τις μηχανές και ΔΕΝ τις έχουν για καφέ. Εκεί λοιπόν ξέρουν τις διαφορές των GS σε σχέση με τον ανταγωνισμό, και οι πωλήσεις τα λένε όλα. Απλά στη Ελλάδα η καλύτερη μηχανή για τον καθένα είναι αυτή που έχει... και σύμφωνα με την 100% ελληνική νοοτροπία, ότι δεν μπορούμε να φτάσουμε, για διαφόρους λόγους, το βγάζουμε άχρηστο...
Reply With Quote
  #373  
Παλιό 05-05-2012, 22:30
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Honda Crosstourer 1200 - Πρώτο τεστ παγκοσμίως!

[quote=MikeKav;673612][QUOTE=anegis;673564]

Δηλαδή θεωρείς ότι ο μέσος χρήστης ενός Varadero και ενός Gs κάνουν τόσο διαφορετικά πράγματα; Πλάκα μας κάνεις; Επτά στα δέκα και από τα δύο είναι αλάσπωτα και περνάνε την ζωή τους σε δρομολόγια μέσα στη
QUOTE]

[QUOTE=Gemat;673620]
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MikeKav Εμφάνιση μηνυμάτων

7/10!!!

98/100 λεω εγω!!!
καλα ο μιχαλης απο την καβαλα....να δεχτω οτι σαν νεος στην παρεα μας,δεν εχει προλαβει να διαβασει τα ταξιδιωτικα,τα χωματινα και τα κοπανιστα χιλιαδες-εκατομμυρια χιλιομετρα που υπαρχουν στο φορουμ μας.....
εσυ φιλε γιωργο ομως.....κανεις κατι που νομιζω οτι δεν ειναι σωστο
πικαρεις πολλους απο εμας, οι οποιοι εκτος απο καφε το gs το χρησιμοποιουμε και αλλου.....φτιαξτε λοιπον τα ποσοστα,για να εχει αξια και η πλακιτσα που κανουμε
Reply With Quote
  #374  
Παλιό 05-05-2012, 23:28
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Honda Crosstourer 1200 - Πρώτο τεστ παγκοσμίως!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ltsiorak Εμφάνιση μηνυμάτων
GS? βλεπεις απο βλαβες πως πανε....
πως πάνε;
γιατί τα τελευταία 10 χρόνια που έχω GS δεν έχω καμιά σοβαρή βλάβη (από μη αναλώσιμο)

επίσης η σοβαρότερη ζημιά μου έχει συμβεί σε Honda μηχανή ενώ και ο επόμενος κάτοχος της, έφαγε μια ωραία ζημιά 800ων ευρώ (just saying)

την τελευταία φορά που τελικιάσαμε με φίλο με 950 (το οποίο είναι και πιο "αξιόπιστο" όντας πιο συμβατικό) άφησε μια βαλβίδα για αναμνηστικό (καλά δεν μιλάμε και για τέρας αξιοπιστίας - λένε - αλλά και εκεί είναι τι θα τύχει)

είναι μη σου τύχει, δεν πα να φτιάξει μηχανή ακόμα και η Lamborghini και η Rolls Roys
Reply With Quote
  #375  
Παλιό 05-05-2012, 23:29
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Honda Crosstourer 1200 - Πρώτο τεστ παγκοσμίως!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από anegis Εμφάνιση μηνυμάτων
Παλαιότερα είχαν να το λένε για την αξιοπιστία των Toyota και την αναξιοπιστία των Alfa.
Το ερώτημα είναι ποσο αξιόπιστο θα ήταν ένα Toyota αν το οδηγησεις όπως μια Alfa ? Ασε που δεν μπορείς κιόλας...
αυτό ξαναπέστο
Reply With Quote
  #376  
Παλιό 05-05-2012, 23:32
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Honda Crosstourer 1200 - Πρώτο τεστ παγκοσμίως!

[quote=Gemat;673620]
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MikeKav Εμφάνιση μηνυμάτων

7/10!!!

98/100 λεω εγω!!!
συμφωνώ - αλλά δεν αλλάζει τίποτα, αγοράζεις όνειρο... αν το κάνεις μόνος σου παραμύθι είναι "πρόβλημα σου"... αν όμως Ο ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ σου πουλάει παραμύθι (όπως η ducati με το... χώμα του multistrada 1200) είναι άλλο πράγμα

μιλάω όντας στο 98% που λες και εγώ - όμως έχω περάσει από αυτό το 2% πρώτα (μεγάλη συζήτηση γιατί δεν ανήκω πια εκεί - πάμε σε κοινωνικο-πολιτικά)
Reply With Quote
  #377  
Παλιό 05-05-2012, 23:50
ltsiorak Ο/Η ltsiorak βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: veroia
Μoto: VFR 1200 DCT, HONDA VARADERO 1000, XT 660R,
Μηνύματα: 433
Προεπιλογή Απάντηση: Honda Crosstourer 1200 - Πρώτο τεστ παγκοσμίως!

Παλι ο φανατισμος πανω απο την σωστη και χωρις παθος αποψη....

οσο αφορα τις βλαβες, και το κοστος, ολοι μα ολοι ξερουμε το τι συμβαινει....

ας το αφησουμε εδω το θεμα και να μιλησουμε για κανα μηχανακι... κανα triumph η crosstourer... αλλωστε αυτος ειναι ο τιτλος του θεματος...

καμια ιδεα απο κανενα κατοχο crosstourer??? να το σκεφτω αλλη μια φορα προτου παω σε triumph
Reply With Quote
  #378  
Παλιό 06-05-2012, 00:20
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Honda Crosstourer 1200 - Πρώτο τεστ παγκοσμίως!

Είσαι απόλυτα σωστός, το θέμα είναι άλλο.

Αυτά που με ενοχλούν (ή που μου τη δίνουν κιόλας), είναι ότι εσύ υποτίθεται ξέρεις τι ξέρω εγώ και μιλάς εξ' ονόματος μου ("όλοι ξέρουμε το τι συμβαίνει"). Ε λοιπόν ΑΛΛΑ ξέρω εγώ από εσένα. Και όχι δεν είμαι η εξαίρεση.

Επίσης μου τη δίνει την άλλη γνώμη (τη βασισμένη στην εμπειρία μου, όπως εσύ έχεις υποθέτω τη δική σου) να την λέμε φανατισμό. Νόμιζα ότι είμαι στο GS forum btw αλλά ας το ξεπεράσουμε αυτό.

Δεν μου αρέσουν επίσης οι ειρωνίες... "να μιλήσουμε για κάνα μηχανάκι". Δηλαδή η πολυβραβευμένη επί τόσα χρόνια GS τι είναι; Καρουλάκι;

Από εκεί και πέρα εφόσον εσύ είσαι κατασταλαγμένος για το GS και τους κατόχους του αν κατάλαβα (ο φανατισμός μας και μάλιστα χωρίς... βάση όπως εσύ που ξέρεις περισσότερα συμπέρανες), δεν έχω πρόβλημα, επέτρεψε μου όμως να έχω και εγώ τα συμπεράσματα μου όταν κάποιος αναρωτιέται μεταξύ crosstourer και triumph 1200 και τα βάζει σε σύγκριση μεταξύ τους. Να πάρω land rover ή rav4;
Reply With Quote
  #379  
Παλιό 06-05-2012, 09:08
ltsiorak Ο/Η ltsiorak βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: veroia
Μoto: VFR 1200 DCT, HONDA VARADERO 1000, XT 660R,
Μηνύματα: 433
Προεπιλογή Απάντηση: Honda Crosstourer 1200 - Πρώτο τεστ παγκοσμίως!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Είσαι απόλυτα σωστός, το θέμα είναι άλλο.

Αυτά που με ενοχλούν (ή που μου τη δίνουν κιόλας), είναι ότι εσύ υποτίθεται ξέρεις τι ξέρω εγώ και μιλάς εξ' ονόματος μου ("όλοι ξέρουμε το τι συμβαίνει"). Ε λοιπόν ΑΛΛΑ ξέρω εγώ από εσένα. Και όχι δεν είμαι η εξαίρεση.

Επίσης μου τη δίνει την άλλη γνώμη (τη βασισμένη στην εμπειρία μου, όπως εσύ έχεις υποθέτω τη δική σου) να την λέμε φανατισμό. Νόμιζα ότι είμαι στο GS forum btw αλλά ας το ξεπεράσουμε αυτό.

Δεν μου αρέσουν επίσης οι ειρωνίες... "να μιλήσουμε για κάνα μηχανάκι". Δηλαδή η πολυβραβευμένη επί τόσα χρόνια GS τι είναι; Καρουλάκι;

Από εκεί και πέρα εφόσον εσύ είσαι κατασταλαγμένος για το GS και τους κατόχους του αν κατάλαβα (ο φανατισμός μας και μάλιστα χωρίς... βάση όπως εσύ που ξέρεις περισσότερα συμπέρανες), δεν έχω πρόβλημα, επέτρεψε μου όμως να έχω και εγώ τα συμπεράσματα μου όταν κάποιος αναρωτιέται μεταξύ crosstourer και triumph 1200 και τα βάζει σε σύγκριση μεταξύ τους. Να πάρω land rover ή rav4;
Φιλος,

καλες οι αποψεις, καλες και οι εμπειρειες, αλλα 3 φιλαρακια μου σκασανε απο 22 000 ευρω για gs adv ακουγοντας εμπειρειες και γνωμες.... και εγω ετοιμος ημουν.... και τωρα τρεχουν και δεν φτανουν.... ελα τωρα εσυ μπροστα τους και πες τους οτι δεν ξερουν, η δεν εχουν υποβαθρο για gs η οτιδηποτε....

ελα εσυ και πες την γνωμη σου στον καθενα οταν σιγουρα βλεπεις το τι γινετε... παρε τον καθενα στο λαιμο σου να σκασει 22 000 ευρα και να τρεχει για αξονες, αναρτησεις κτλ...

Αν εσυ εισαι υπευθυνος ετσι.. καλος.. καλα κανεις....

Παραταυτα το θεμα ειναι crosstourer, και ρωτησαμε και μιλησαμε για αυτο, εθεσα το θεμα του triumph διοτι ηθελα μια συγκριση μεταξυ τους... και μονο...

Δεν θεωρω με τιποτα και απο κανεναν αξιοπιστη αποψη για 1200 gs , για το 1150 ειμαι και εγω θετικος , για το 1200 οποιος το πει αξιοπιστο θα παρει στο λαιμο του αλλους τοσους που σημερα με την κριση δυσκολευονται να αγορασουν τσιγαρα....

τα πραγματα ειναι απλα....

εμενα οταν με ρωτανε για το βαραντερο λεω παντα οτι ειναι πολυ βαρη... δεν κανει για χωμα... ( ασχετα που πολλοι πανε) και ειναι για χιλιομετρα, καιει και πολυ επισης.... και ναι φιλος, ειναι φανατισμος να λες και να λενε ολοι οι μπεμβεδακιδες οτι δεν εχουν βλαβες οταν ολοι οι γνωστοι μου με 20 χρονια σε μηχανακια, με 10 μηχανακια στο ενεργητικο τους, εχουν βελαξει να τρεχουν σε συνεργεια... ε πως να το κανουμε...

πολυβραβευμενη gs μαλλον θα εινια απο παρομοιους δημοσιογραφους του mega οταν οι τελευταιοι μιλαν για το μεγαλο εργο του πασοκ....

και ναι θα βαλω και το λαντ ροβερ σε σιγκρυση με ραβ4 ... το κθενα εχει τα χαρισματα τους...

παρεπιπτωντος σημερα θα ξεκινουσαμε στις 7 για ιγουμενιτσα... αργησαμε διοτι το ενα gs μαλλον εσπασε συμπλεκτη... 13 000 χλμ....

ελα τωρα εσυ και πες τον οτι φταιει αυτος....

καλα χιλιομετρα σημερα σε ολους με ασφαλεια...

δεν ειμαι ειρωνικος αν και ισως να βγαινει κατι τετοιο απο τα κειμενα...

σε εντελως φιλοκο επιπεδο γραφω
Reply With Quote
  #380  
Παλιό 06-05-2012, 14:06
phoenix Ο/Η phoenix βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2011
Περιοχή: Χαλκίδα
Μoto: R1200GS/05 βυζαντινο
Μηνύματα: 4,316
Προεπιλογή Απάντηση: Honda Crosstourer 1200 - Πρώτο τεστ παγκοσμίως!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ltsiorak Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλος,

καλες οι αποψεις, καλες και οι εμπειρειες, αλλα 3 φιλαρακια μου σκασανε απο 22 000 ευρω για gs adv ακουγοντας εμπειρειες και γνωμες.... και εγω ετοιμος ημουν.... και τωρα τρεχουν και δεν φτανουν.... ελα τωρα εσυ μπροστα τους και πες τους οτι δεν ξερουν, η δεν εχουν υποβαθρο για gs η οτιδηποτε....

ελα εσυ και πες την γνωμη σου στον καθενα οταν σιγουρα βλεπεις το τι γινετε... παρε τον καθενα στο λαιμο σου να σκασει 22 000 ευρα και να τρεχει για αξονες, αναρτησεις κτλ...

Αν εσυ εισαι υπευθυνος ετσι.. καλος.. καλα κανεις....

Παραταυτα το θεμα ειναι crosstourer, και ρωτησαμε και μιλησαμε για αυτο, εθεσα το θεμα του triumph διοτι ηθελα μια συγκριση μεταξυ τους... και μονο...

Δεν θεωρω με τιποτα και απο κανεναν αξιοπιστη αποψη για 1200 gs , για το 1150 ειμαι και εγω θετικος , για το 1200 οποιος το πει αξιοπιστο θα παρει στο λαιμο του αλλους τοσους που σημερα με την κριση δυσκολευονται να αγορασουν τσιγαρα....

τα πραγματα ειναι απλα....

εμενα οταν με ρωτανε για το βαραντερο λεω παντα οτι ειναι πολυ βαρη... δεν κανει για χωμα... ( ασχετα που πολλοι πανε) και ειναι για χιλιομετρα, καιει και πολυ επισης.... και ναι φιλος, ειναι φανατισμος να λες και να λενε ολοι οι μπεμβεδακιδες οτι δεν εχουν βλαβες οταν ολοι οι γνωστοι μου με 20 χρονια σε μηχανακια, με 10 μηχανακια στο ενεργητικο τους, εχουν βελαξει να τρεχουν σε συνεργεια... ε πως να το κανουμε...

πολυβραβευμενη gs μαλλον θα εινια απο παρομοιους δημοσιογραφους του mega οταν οι τελευταιοι μιλαν για το μεγαλο εργο του πασοκ....

και ναι θα βαλω και το λαντ ροβερ σε σιγκρυση με ραβ4 ... το κθενα εχει τα χαρισματα τους...

παρεπιπτωντος σημερα θα ξεκινουσαμε στις 7 για ιγουμενιτσα... αργησαμε διοτι το ενα gs μαλλον εσπασε συμπλεκτη... 13 000 χλμ....

ελα τωρα εσυ και πες τον οτι φταιει αυτος....

καλα χιλιομετρα σημερα σε ολους με ασφαλεια...

δεν ειμαι ειρωνικος αν και ισως να βγαινει κατι τετοιο απο τα κειμενα...

σε εντελως φιλοκο επιπεδο γραφω
αγαπητε φιλε
πιστευω οτι ζημιαρικα μηχανακια δεν υπαρχουν παρα μοναχα ζημιαριδες οδηγοι
ενας οποιοδηποτε οδηγος με ενα οποιοδηποτε μοτο αν το σερβιρει σωστα συμφωνα με τον κατασκευαστη τα προβληματα θα ελαχιστοποιηθουν
τωρα οσον αφορα τα bmw στο τελευταιο μου ταξιδι στα βαλκανια αληθεια σου λεω το 99% των μοτο ηταν bmw ιταλοι γαλλοι σλοβενοι γερμανοι και δη gs apo 05 εως 08 adventure και μη
αυτα
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Τρόποι καλής συμπεριφοράς στο τραπέζι… (Παγκοσμίως!) black_hawk Κόσμος 6 31-12-2011 11:10
Στη μαζική παραγωγή το Honda Crosstourer paliouras39 Άλλες εταιρίες 12 26-10-2011 00:35
ΝΕΟ HONDA CROSSTOURER (ex VARADERO) IOTH1X Άλλες εταιρίες 1 27-05-2011 20:40
Honda NT 700 VA vs Suzuki AN 650 Exec ABS Ένα μίνι συγκριτικό siraxanz Άλλες εταιρίες 48 10-05-2011 09:24


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:04.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!