GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Τεχνικά θέματα διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 09-09-2011, 13:08
Wicked_GS Ο/Η Wicked_GS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: N.Heraklio
Μoto: R1100GS
Μηνύματα: 247
Προεπιλογή Βενζινες που μας πουλανε και καταναλωση...

Μεχρι και πριν δυο μηνες και για διαστημα ενος ετους σχεδον εβαζα βενζινη σε ενα πρατηριο στην Ηρακλειου που ειχε πολυ χαμηλη τιμη βενζινης απλης αμολυβδης. Τοσο ειναι και το διαστημα που εχω κανει την ανακατασκευη της μπουμπους. Ολο αυτο τον χρονο ειχα συνεχεια το γνωστο προβλημα με τα πηρακια μετα τις 6.000 rpm. Ολο τσικ και τσακ και τσικ ακουγα σε αυτες τις στροφες και απο καταναλωση στο θεο. Ενα τεποζιτο 240 χλμ κι αν...
Στην αρχη λεω δεν θα εχω ρυθμισει καλα τις βαλβιδες. Αντε να τις ξανατσεκαρουμε. Μπα...μια χαρα οι βαβιδες. Θα ειναι απο την ακινησια που την ειχα και θα εχει μαζεψει μακα στους κυλινδρους. Αντε να βαλουμε ενα προσθετο καθαριστικο μπεκ και κυλινδρων. χμμμ μια μικρη βελτιωση. Λεω αυτο ειναι... παμε για βγαλσιμο κεφαλες, και τριψιμο κυλινδρων βαλβιδων τσιμουχακια κλπ...παλι θα μπει το χερι βαθια στην τσεπη.

Πως τυχαινει μια μερα πριν 2 μηνες και βαζω βενζινη σε μια Ελιν εκει στο Ηρακλειο αλλα λιγο πιο ακριβη.
Ξαφνικα το ρελαντι πεφτει. Η μηχανη τραβαει. Τα τσικ και τα τσακ ελατωνονται και η καταναλωση πεφτει!
Μπα η ιδεα μου ειναι. Ξανακανω γεμισμα εκει και η κατασταση βελτιονεται ακομα περισσοτερο. Λεω θα ειναι απο το προσθετο που ειναι. Παω ξανα και την γεμιζω με 100αρα.........

Αλλη μηχανη!!!!!!!! Ρελαντι: Πρεπει να το ανεβασω γιατι παραεπεσε.
Τραβηγμα: απο τις 1500 στροφες!!!!
Καταναλωση: 380χλμ στα 23l, 6,05λ/100χλμ (ο κατασκευαστης δινει 5,9λ την χαμηλωτερη)!!!!!!!!!!
Θερμοκρασιες: Στα φυσιλογικα επιπεδα σε σημειο που λεω οτι κατι δεν παει καλα.

Εννοειτε οτι βαζω μονο εκει βενζινη πια 100αρα κι ας ειναι ακριβοτερη και μονο σε Ελιν ή αντε βαρια σε καμια αλλη επωνυμη.

Και για ακομη μια φορα ανοιγω το πονεμενο θεμα των καυσιμων και των πρατηριων που μας πουλανε νερο με βενζινη.
Και ο κοσμος πια δεν ειναι δεν βαριεσαι. Εγω λεφτα πια δεν εχω. την μπουμπου την κραταω με νυχια και με δοντια αλλα προτιμω να δωσω κατι παραπανω και το προϊον ή υπηρεσια να ειναι αυτη που πληρωνω παρα να τα δινω σε καποιον που με κοροϊδευει μεσα στα μουτρα μου.
Πλεον ο κοσμος κραταει αυτους που αξιζουν και πεταει εκτος συστηματος αυτους που προσπαθει να τους κοροϊδεψει. Θα πω σε 100 να μην πανε στο συγκεκριμενο πρατηριο-επιχειρηση-μαγαζι, αλλα θα πω και σε αλλους 10-20-30 να πανε στο αλλο που μπορει να μην εχει τις χαμηλωτερες τιμες αλλα τουλαχιστον αυτο που περνεις ειναι αυτο που πληρωνεις!!!!!!!!!!!

Τερμα πια με την κοροϊδια!!! Αυτοι οι "επαγγελματιες" ειναι ο λογος που ειμαστε στο ΔΝΤ!!! Θα μεινουν αυτοι που αξιζουν! Ολοι οι αλλοι να κοιταξουν να προσαρμοστουν στα νεα δεδομενα. Τοσα χρονια προσαρμοζομασταν εμεις στα δικα τους......

Ουφ ξελαφρωσα!!!!
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 09-09-2011, 13:13
Vagelis Gar Ο/Η Vagelis Gar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Τρίκαλα
Μoto: Γριά
Μηνύματα: 2,014
Προεπιλογή Απάντηση: Βενζινες που μας πουλανε και καταναλωση...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Wicked_GS Εμφάνιση μηνυμάτων
Μεχρι και πριν δυο μηνες και για διαστημα ενος ετους σχεδον εβαζα βενζινη σε ενα πρατηριο στην Ηρακλειου που ειχε πολυ χαμηλη τιμη βενζινης απλης αμολυβδης. Τοσο ειναι και το διαστημα που εχω κανει την ανακατασκευη της μπουμπους. Ολο αυτο τον χρονο ειχα συνεχεια το γνωστο προβλημα με τα πηρακια μετα τις 6.000 rpm. Ολο τσικ και τσακ και τσικ ακουγα σε αυτες τις στροφες και απο καταναλωση στο θεο. Ενα τεποζιτο 240 χλμ κι αν...
Στην αρχη λεω δεν θα εχω ρυθμισει καλα τις βαλβιδες. Αντε να τις ξανατσεκαρουμε. Μπα...μια χαρα οι βαβιδες. Θα ειναι απο την ακινησια που την ειχα και θα εχει μαζεψει μακα στους κυλινδρους. Αντε να βαλουμε ενα προσθετο καθαριστικο μπεκ και κυλινδρων. χμμμ μια μικρη βελτιωση. Λεω αυτο ειναι... παμε για βγαλσιμο κεφαλες, και τριψιμο κυλινδρων βαλβιδων τσιμουχακια κλπ...παλι θα μπει το χερι βαθια στην τσεπη.

Πως τυχαινει μια μερα πριν 2 μηνες και βαζω βενζινη σε μια Ελιν εκει στο Ηρακλειο αλλα λιγο πιο ακριβη.
Ξαφνικα το ρελαντι πεφτει. Η μηχανη τραβαει. Τα τσικ και τα τσακ ελατωνονται και η καταναλωση πεφτει!
Μπα η ιδεα μου ειναι. Ξανακανω γεμισμα εκει και η κατασταση βελτιονεται ακομα περισσοτερο. Λεω θα ειναι απο το προσθετο που ειναι. Παω ξανα και την γεμιζω με 100αρα.........

Αλλη μηχανη!!!!!!!! Ρελαντι: Πρεπει να το ανεβασω γιατι παραεπεσε.
Τραβηγμα: απο τις 1500 στροφες!!!!
Καταναλωση: 380χλμ στα 23l, 6,05λ/100χλμ (ο κατασκευαστης δινει 5,9λ την χαμηλωτερη)!!!!!!!!!!
Θερμοκρασιες: Στα φυσιλογικα επιπεδα σε σημειο που λεω οτι κατι δεν παει καλα.

Εννοειτε οτι βαζω μονο εκει βενζινη πια 100αρα κι ας ειναι ακριβοτερη και μονο σε Ελιν ή αντε βαρια σε καμια αλλη επωνυμη.

Και για ακομη μια φορα ανοιγω το πονεμενο θεμα των καυσιμων και των πρατηριων που μας πουλανε νερο με βενζινη.
Και ο κοσμος πια δεν ειναι δεν βαριεσαι. Εγω λεφτα πια δεν εχω. την μπουμπου την κραταω με νυχια και με δοντια αλλα προτιμω να δωσω κατι παραπανω και το προϊον ή υπηρεσια να ειναι αυτη που πληρωνω παρα να τα δινω σε καποιον που με κοροϊδευει μεσα στα μουτρα μου.
Πλεον ο κοσμος κραταει αυτους που αξιζουν και πεταει εκτος συστηματος αυτους που προσπαθει να τους κοροϊδεψει. Θα πω σε 100 να μην πανε στο συγκεκριμενο πρατηριο-επιχειρηση-μαγαζι, αλλα θα πω και σε αλλους 10-20-30 να πανε στο αλλο που μπορει να μην εχει τις χαμηλωτερες τιμες αλλα τουλαχιστον αυτο που περνεις ειναι αυτο που πληρωνεις!!!!!!!!!!!

Τερμα πια με την κοροϊδια!!! Αυτοι οι "επαγγελματιες" ειναι ο λογος που ειμαστε στο ΔΝΤ!!! Θα μεινουν αυτοι που αξιζουν! Ολοι οι αλλοι να κοιταξουν να προσαρμοστουν στα νεα δεδομενα. Τοσα χρονια προσαρμοζομασταν εμεις στα δικα τους......

Ουφ ξελαφρωσα!!!!


Το τσικ-τσακ το ακούω και εγώ τελευταία μιας και βάζω βενζίνη από πρατήρια ΑΠ ΕΠ και άλλες τέτοιες παπαριές. Μάλλον πρέπει να αναθεωρήσω...
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 09-09-2011, 13:21
kornlaz Ο/Η kornlaz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2011
Περιοχή: ΣΕΡΡΕΣ
Μoto: 1200gs(2010)
Μηνύματα: 5,341
Προεπιλογή Απάντηση: Βενζινες που μας πουλανε και καταναλωση...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Wicked_GS Εμφάνιση μηνυμάτων
Μεχρι και πριν δυο μηνες και για διαστημα ενος ετους σχεδον εβαζα βενζινη σε ενα πρατηριο στην Ηρακλειου που ειχε πολυ χαμηλη τιμη βενζινης απλης αμολυβδης. Τοσο ειναι και το διαστημα που εχω κανει την ανακατασκευη της μπουμπους. Ολο αυτο τον χρονο ειχα συνεχεια το γνωστο προβλημα με τα πηρακια μετα τις 6.000 rpm. Ολο τσικ και τσακ και τσικ ακουγα σε αυτες τις στροφες και απο καταναλωση στο θεο. Ενα τεποζιτο 240 χλμ κι αν...
Στην αρχη λεω δεν θα εχω ρυθμισει καλα τις βαλβιδες. Αντε να τις ξανατσεκαρουμε. Μπα...μια χαρα οι βαβιδες. Θα ειναι απο την ακινησια που την ειχα και θα εχει μαζεψει μακα στους κυλινδρους. Αντε να βαλουμε ενα προσθετο καθαριστικο μπεκ και κυλινδρων. χμμμ μια μικρη βελτιωση. Λεω αυτο ειναι... παμε για βγαλσιμο κεφαλες, και τριψιμο κυλινδρων βαλβιδων τσιμουχακια κλπ...παλι θα μπει το χερι βαθια στην τσεπη.

Πως τυχαινει μια μερα πριν 2 μηνες και βαζω βενζινη σε μια Ελιν εκει στο Ηρακλειο αλλα λιγο πιο ακριβη.
Ξαφνικα το ρελαντι πεφτει. Η μηχανη τραβαει. Τα τσικ και τα τσακ ελατωνονται και η καταναλωση πεφτει!
Μπα η ιδεα μου ειναι. Ξανακανω γεμισμα εκει και η κατασταση βελτιονεται ακομα περισσοτερο. Λεω θα ειναι απο το προσθετο που ειναι. Παω ξανα και την γεμιζω με 100αρα.........

Αλλη μηχανη!!!!!!!! Ρελαντι: Πρεπει να το ανεβασω γιατι παραεπεσε.
Τραβηγμα: απο τις 1500 στροφες!!!!
Καταναλωση: 380χλμ στα 23l, 6,05λ/100χλμ (ο κατασκευαστης δινει 5,9λ την χαμηλωτερη)!!!!!!!!!!
Θερμοκρασιες: Στα φυσιλογικα επιπεδα σε σημειο που λεω οτι κατι δεν παει καλα.

Εννοειτε οτι βαζω μονο εκει βενζινη πια 100αρα κι ας ειναι ακριβοτερη και μονο σε Ελιν ή αντε βαρια σε καμια αλλη επωνυμη.

Και για ακομη μια φορα ανοιγω το πονεμενο θεμα των καυσιμων και των πρατηριων που μας πουλανε νερο με βενζινη.
Και ο κοσμος πια δεν ειναι δεν βαριεσαι. Εγω λεφτα πια δεν εχω. την μπουμπου την κραταω με νυχια και με δοντια αλλα προτιμω να δωσω κατι παραπανω και το προϊον ή υπηρεσια να ειναι αυτη που πληρωνω παρα να τα δινω σε καποιον που με κοροϊδευει μεσα στα μουτρα μου.
Πλεον ο κοσμος κραταει αυτους που αξιζουν και πεταει εκτος συστηματος αυτους που προσπαθει να τους κοροϊδεψει. Θα πω σε 100 να μην πανε στο συγκεκριμενο πρατηριο-επιχειρηση-μαγαζι, αλλα θα πω και σε αλλους 10-20-30 να πανε στο αλλο που μπορει να μην εχει τις χαμηλωτερες τιμες αλλα τουλαχιστον αυτο που περνεις ειναι αυτο που πληρωνεις!!!!!!!!!!!

Τερμα πια με την κοροϊδια!!! Αυτοι οι "επαγγελματιες" ειναι ο λογος που ειμαστε στο ΔΝΤ!!! Θα μεινουν αυτοι που αξιζουν! Ολοι οι αλλοι να κοιταξουν να προσαρμοστουν στα νεα δεδομενα. Τοσα χρονια προσαρμοζομασταν εμεις στα δικα τους......

Ουφ ξελαφρωσα!!!!
Σωστόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!!
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 09-09-2011, 13:23
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Βενζινες που μας πουλανε και καταναλωση...

κάλλιο αργά παρά ποτέ.....

αντίστοιχη ιστορία :
βενζίνη πάντα από συγκεκριμένο πρατήριο για πολλούς μήνες...η τιμή πάρα πολύ καλή και σε εποχές που η βενζίνη είχε 1,10....
παρατηρούσα κάποιες φορές έλλειμα δύναμης αλλά όχι τόσο συχνά...
τον έκοψα γιατί σε ένα πλύσιμο ο αλλοδαπός έβαλε λάθος καθαριστικό και μου θάμπωσε τις αλουμινένιες ζάντες....ο ιδιοκτήτης μάζεψε 3 νοματαίους, καβγαδίσαμε έντονα άλλά δεν με έπαιρνε για ταρζανιές και αυτός δεν αποδέχτηκε το λάθος και την υποχρέωση αντικατάστασης των ζαντών...
Με μεγάλη χαρά μετά από λίγα χρόνια και πριν μερικούς μήνες είδα ότι τον έχουν σφραγίσει και παραμένει κλειστός....το σφράγισμα έρχεται ή για κλοπή στην αντλία (προφανώς λόγω της καλής τιμή που είχε) ή για τη ποιότητα των καυσίμων ή και τα δύο .....
όταν περνάω από εκεί έχω πολύ πολύ χαρά που βλέπω ότι πλήρωσε τις απατεωνιές του......και δη με τον πλέον επίσημο τρόπο...
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 09-09-2011, 13:23
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Βενζινες που μας πουλανε και καταναλωση...

Ρε παιδιά συγνώμη γιατί κάνετε quote ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ίσα για να βάλετε τα χαμογελάκια σας από κάτω; Λέτε να νομίζουμε ότι τα βάζετε για άλλο μήνυμα;
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 09-09-2011, 13:25
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Βενζινες που μας πουλανε και καταναλωση...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε παιδιά συγνώμη γιατί κάνετε quote ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ίσα για να βάλετε τα χαμογελάκια σας από κάτω; Λέτε να νομίζουμε ότι τα βάζετε για άλλο μήνυμα;
κάτι για το θέμα έχεις ??? ή καταναλώνεις kbs όπως όσοι κάνουν quote ?
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 09-09-2011, 13:44
pale Ο/Η pale βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: PERISTERI
Μoto: 1200GS
Μηνύματα: 146
Προεπιλογή Απάντηση: Βενζινες που μας πουλανε και καταναλωση...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε παιδιά συγνώμη γιατί κάνετε quote ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ίσα για να βάλετε τα χαμογελάκια σας από κάτω; Λέτε να νομίζουμε ότι τα βάζετε για άλλο μήνυμα;
Ρε παιδί, γιατί το γράφεις quote και όχι παράθεση;;;
Για να μας δείξεις οτι ξέρεις και Αγγλικά;;;;




Πάντα φιλικά, αλλά σου αρέσει πάντα να κάνεις υποδείξεις και παρατηρήσεις στους άλλους !
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 09-09-2011, 13:53
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: Βενζινες που μας πουλανε και καταναλωση...

Φίλε ,είναι όπως τα λες …δυστυχώς πολλοί οι απατεώνες !

Αλλά οι μπουμπούδες μας δεν καινέ τόσο πολύ …. Στα τεχνικά χαρακτηριστικά οι εργοστασιακές καταναλώσεις : 4,6 l/100 klm με σταθερή ταχύτητα 90 km/h και 5,9 l/100klm με σταθερή ταχύτητα 120 km/h (αυτή είναι η κατανάλωση που αναφέρεσαι προφανώς) . Εγώ έχω πετύχει πολλές φορές κατανάλωση 4,8 – 5,2 και έχω συνολικό μέσο όρο 5,7 !….

The BMW R1100GS page 1
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 09-09-2011, 14:05
iagos Ο/Η iagos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Ν.Ιωνία
Μoto: HP2
Μηνύματα: 138
Προεπιλογή Απάντηση: Βενζινες που μας πουλανε και καταναλωση...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Wicked_GS Εμφάνιση μηνυμάτων


Ουφ ξελαφρωσα!!!!
Όχι ακόμη, γείτονα.
Αν δε βάλεις και τη διεύθυνση (έστω και στο περίπου) του κακού πρατηρίου, τότε μισές δουλειές έκανες!
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 09-09-2011, 14:22
Wicked_GS Ο/Η Wicked_GS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: N.Heraklio
Μoto: R1100GS
Μηνύματα: 247
Προεπιλογή Απάντηση: Βενζινες που μας πουλανε και καταναλωση...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από TEOSS Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε ,είναι όπως τα λες …δυστυχώς πολλοί οι απατεώνες !

Αλλά οι μπουμπούδες μας δεν καινέ τόσο πολύ …. Στα τεχνικά χαρακτηριστικά οι εργοστασιακές καταναλώσεις : 4,6 l/100 klm με σταθερή ταχύτητα 90 km/h και 5,9 l/100klm με σταθερή ταχύτητα 120 km/h (αυτή είναι η κατανάλωση που αναφέρεσαι προφανώς) . Εγώ έχω πετύχει πολλές φορές κατανάλωση 4,8 – 5,2 και έχω συνολικό μέσο όρο 5,7 !….

The BMW R1100GS page 1
Ναι αλλα μεσα στην Αθηνα μικτο μου εβγαλε 6,05
Και στην εθνικη οταν βρω ευκαιρια την παω λιγο πιο πανω. (Προχθες την πηγα μεχρι την τελικη της για 1-2 λεπτα που σημαινει οτι το μονο που λειπει ειναι το καλαμακι για να ρουφαει αχαχαχαχ)
Αρα πιστευω οτι ειμαι μεσα στις προδιαγραφες του κατασκευαστη.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από iagos Εμφάνιση μηνυμάτων
Όχι ακόμη, γείτονα.
Αν δε βάλεις και τη διεύθυνση (έστω και στο περίπου) του κακού πρατηρίου, τότε μισές δουλειές έκανες!
Μπορω μονο να πω οτι ειναι, ψηλα στην Ηρακλειου στο Παλαιο Ηρακλειο.

Το αλλο που βαζω τωρα πια ειναι στην συνεχεια της Σπυρου Λουη προς τον ηλεκτρικο του Ηρακλειου.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Μάθανε πως γ@μι@@@@@@ ήρθανε κι απ'τη Σάμο!!!!!! yannis Ανέκδοτα 7 02-05-2011 21:29
Αλήθειες από αυτούς που τολμάνε να τις λένε... gemara Κόσμος 15 14-12-2010 00:01
Γαύροι ενωθείτε γιατί μας φάγανε arsy Αθλητισμός 11 15-05-2010 11:07
Μάθανε πως γ....στε πλακώσανε κι οι γύφτοι! Arkas Ελλάδα 13 08-05-2010 18:53
Ένα καγκουρό καθότανε, στον ήλιο και ... βαριότανε ... ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Αστεία Video 6 20-02-2009 12:22


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:27.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!